Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21052106210721082109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen haftalarda bir haber okumuştum Jeffrey Dean Morgan bir film miydi dizi miydi hatırlamıyorum orada görüşme falan olmuş. Dizide ne oldu kendisine? 10. Sezon izlemedim dizi bitene kadar izlemem sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10. Sezonu izlemek isteyenler bana ulaşsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    10.sezonu izlemediyseniz olayları şöyle bir özet geçtim.Spoiler yüksek dozda dikkat etmenizi öneririm.

Negan tutsaklığı devam ederken Carol tarafından salındı.Carol eğer Alphayı öldürürse arkasında durabileceğini ve diğerlerinin içlerine kabul etmelerinde yardım edeceği söyledi.Negan'ı birkaç bölüm fısıldayanlar ile gördük.Ardından Alphayı öldürdü.En son bu durumları Daryl öğrendi.Son gördüğümüz ise grup ile hastanede köşeye sıkıştılar.

Yok eğer hafif spoiler isterseniz ise şöyle yazabilirim
    Negan en son grupla hastanede köşeye sıkışmıştı.

Negan'ın dizideki durumuyla alakalı şahsi fikrim

Negan'ın şimdilik diziden ayrılma durumu olmaz sanırım.Çünkü açıklamalar ilerleyen bölümlerde Negan-Maggie çatışması üzerinde durulacak olması yönünde.Maggie'nin Negan'ı bu şekilde ortalarda gördükten sonraki davranışlarını merak ediyorum:)

• ekimde mi sezon finali... gelirse ekime dizisi artık twd, iyice sıktılar

• çok can sıkıcı bir durum 11. sezonun başlayacağı tarihte 10. sezonun final bölümü yayınlanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: fffiled1

10.sezonu izlemediyseniz olayları şöyle bir özet geçtim.Spoiler yüksek dozda dikkat etmenizi öneririm.

Negan tutsaklığı devam ederken Carol tarafından salındı.Carol eğer Alphayı öldürürse arkasında durabileceğini ve diğerlerinin içlerine kabul etmelerinde yardım edeceği söyledi.Negan'ı birkaç bölüm fısıldayanlar ile gördük.Ardından Alphayı öldürdü.En son bu durumları Daryl öğrendi.Son gördüğümüz ise grup ile hastanede köşeye sıkıştılar.

Yok eğer hafif spoiler isterseniz ise şöyle yazabilirim
    Negan en son grupla hastanede köşeye sıkışmıştı.

Negan'ın dizideki durumuyla alakalı şahsi fikrim

Negan'ın şimdilik diziden ayrılma durumu olmaz sanırım.Çünkü açıklamalar ilerleyen bölümlerde Negan-Maggie çatışması üzerinde durulacak olması yönünde.Maggie'nin Negan'ı bu şekilde ortalarda gördükten sonraki davranışlarını merak ediyorum:)
    güzel özet yapmışınız.. izleyenler ve unutanlar için de güzel oldu bence..
    ama bir sorum olacak

Maggie'nin birden diziden silinmesini çok garipsemiştim, yeni sezonda dönecek o zaman?

• Sezo87 S kullanıcısına yanıt

Tabi ki.Çünkü Maggie'nin dönüşünü yayınlanan 16.bölüm yani sezon finali fragmanında bizzat gösterdiler.

Maggie artık orada neler yaptı,niye geri göndü,neler değişecek,grupla arası bozulur mu Negan'dan dolayı izleyip görecez.

• 10. sezon final bölümü 5 ekimde.
  • Bekleyip durmaktan sıkıldım bidaha final yapmadan hiçbir diziye başlamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

Fear the walking dead yalan oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Fear the walking dead yalan oldu.
    11 ekimde değil mi ?
  • Yok arkadaş o kadar dizi izliyorum ama bu bambaşka. Bazen rastgele bir bölüm açıp eskileri hatırlıyorum
  • Eski bolumleri cok iyiydi bu kadar uzatmalari sacmalik
    Arka sokaklar gibi olacak herhalde

• Jakuboo kullanıcısına yanıt
    Çizgi roman sayıları tüm hızıyla çıkmaya devam ediyor. O bitmeden dizinin biteceğini sanmıyorum. Üstelik çizgi romana göre dizi baya geride kaldı. Hikaye olarak büyük değişiklikler yapıldı ama ana olaylar, karşılaşılan gruplar, büyük savaşlar, çizgi romanla paralel ilerliyor.
  • Tekrar bastan baslamak istiyorum netflix disinda alternatif var mi?

• 11.sezon final sezonu olacak, 2023 yılında norman reedus için spinoff geliyormuş.
  • AMC, The Walking Dead'in sonuna geldiklerini açıkladı ve yeni bir spin-off projesi için müjdeyi verdi.11. sezon dizinin son sezonu olacak. Bu son, önceski sezonlara göre biraz uzun olacak ve  24 bölümden oluşacak. 2021'de ilk 12'si yayınlanacak olan The Walking Dead'in son sezonunun diğer 12 bölümüyse 2022'de yayınlanacak.
    The Walking Dead, 11. ve son sezonuna başlamadan önce, ertelenen sezon 10 finali 4 Ekim'de yayınlanacak ve ardından 2021'in başlarında altı bonus bölüm gelecek.
    The Walking Dead’e veda ediyor olsak da macera, The Walking Dead evreninden yeni bir yapımla devam edecek. Zira aynı duyuruda 2023 yılında The Walking Dead’in yönetmeni Angela Kang’ın da yer aldığı, Norman Reedus ve Melissa McBride'in başrolde olduğu henüz adı belli olmayan bir The Walking Dead spinoff’unun seyircilerle buluşacağı açıklandı.

Bu zamana kadar 12.sezon için final sezonu deniliyordu.Ancak sanırım giderek düşen reytingler ve uzun zaman dilimi finali zorunlu kaldı.En azından ana dizi bitse de oynayan yan dizilerle,yeni gelecek olan bu diziyle ve Andrew Lincol'un oynayacağı filmlerle evren uzun bir zaman daha devam edeceğe benziyor.

• yani dizide ilk sezondan beri hayatta kalan sanırım o 2 karakterdi ve onların üzerine kurulu bir yan ürün tarzı bir diziyle mi evreni devam ettiriyorlarmış? ama 2023 ne ya... gerçi 11. sezonu 12-12 şeklinde 2021-2022'e bölüştürmüşlerse arada boşluk olmayacak fakat bizim başkarakterin özel filmi ne ara yayınlanacaktı o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer239

yani dizide ilk sezondan beri hayatta kalan sanırım o 2 karakterdi ve onların üzerine kurulu bir yan ürün tarzı bir diziyle mi evreni devam ettiriyorlarmış? ama 2023 ne ya... gerçi 11. sezonu 12-12 şeklinde 2021-2022'e bölüştürmüşlerse arada boşluk olmayacak fakat bizim başkarakterin özel filmi ne ara yayınlanacaktı o zaman?
    Okurken türkçeyi unuttum

• quote:

Orijinalden alıntı: omer239

yani dizide ilk sezondan beri hayatta kalan sanırım o 2 karakterdi ve onların üzerine kurulu bir yan ürün tarzı bir diziyle mi evreni devam ettiriyorlarmış? ama 2023 ne ya... gerçi 11. sezonu 12-12 şeklinde 2021-2022'e bölüştürmüşlerse arada boşluk olmayacak fakat bizim başkarakterin özel filmi ne ara yayınlanacaktı o zaman?
    Evren birçok yan diziyle devam ediyor halı hazırda.Bu dizi de eklenecek onların arasına belli ki.
    Film için henüz net tarih yok ancak 2022/2023 yılları öngörülüyor.
    Comic Con'da soru-cevap kısmında, The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman dizinin ana karakterlerinden Andrew Lincoln'ün canlandırdığı Rick Grimes karakterini ele alacak filmde yer alacağını doğruladı.
    Ayrıca 1-2 ay önce çıkan haberlerde dizinin yayımlandığı AMC kanalının Rick Grimes karakterine odaklanacak film üçlemesinin senaryolarından memnun olmadığı belirtildi. Andrew Lincoln’ün de senaryoları beğenmediği aktarıldı.Senaryoların defalarca yazılmasına rağmen hiçbirinin tatmin edici bulunmadığı anlaşılıyor. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fffiled1 -- 11 Eylül 2020; 16:29:10 >

• 
Sayfa: önceki 21052106210721082109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.