Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2097. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.493.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.sezondan sonra izlemeyi birakmistim, yorumlar hala cok kotu baslamaya gerek yok sanirim.
  • WALKİNG DEAD !
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

WALKİNG DEAD !
    Başladı mı hocam?

• bobsantino kullanıcısına yanıt
    10.sezon 9.Bölümden itibaren 23. şubat ta başlıyor.
    https://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?season=10&ref_=tt_eps_sn_10
  • 7. sezonun ilk bölümünde bırakmıştım diziyi. Atlaya atlaya bitirdim 7 ve 8. sezonu. The Walking Dead değil The Walking Men diye değiştirsinler adını bu dizinin. İlk sezonlarda çok ama çok daha iyiydi.
  • düştü yeni bölüm

• subscne altyazı bekliyorum ama bugün zor heralde
  • beyler turkcealtyazi sitesinde bu dizinin neden altyazı kısmı gizlenmiş ve ulaşılamıyor? sezon arasından önce gün öncesi bile indirebiliyoduk şuan toptan hiçbir altyazıya ulaşamıyorum the walking dead için
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

düştü yeni bölüm
    Nereye dustu hocam? Varmi Türkçe altyazı online izleye bileceğimiz bir site?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ContEmpor4ry

subscne altyazı bekliyorum ama bugün zor heralde
    sağol o adını yazdığın site sayesinde altyazı buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer239

sağol o adını yazdığın site sayesinde altyazı buldum

Alıntıları Göster
    Online izleme sitesimi? Yoksa download sitesimi hocam? Her ikisi de olur link paslaman mümkünmü?

• Arkadaş dizi öldü-bitti, neredeyse herkes gitti hala şu carol'dan kurtulamadık ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Online izleme sitesimi? Yoksa download sitesimi hocam? Her ikisi de olur link paslaman mümkünmü?

Alıntıları Göster
    online izlemenin ben uzun zamandır hiçbir yolunu bulamadığım için zamundadan torrent olarak indiriyorum yanına da altyazısını indirip öyle izliyorum
  • arkadaşlar kardeşim için yeni bölümü indirecektim ama kendi kullandığım malum bikaç sitede bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
  • Uzun zaman sonra iyi bir bölümdü. Sadece mağra bölümleri aşırı karanlıktan neyin ne olduğunu anlamamız açısından sıkıntı yarattı ama tempo olarak iyiydi. Şu dizi yıllarca Rick dallaması peşinden gideceğine Darly üzerinden gitse, dizi şu anda bambaşka bir seviyede olabilirdi. Diziyi hala izlememin tek sebebinin Norman abimiz olduğunu dün bir kez daha son bölümü izlediğimde anladım.
  • nereden nereye, flash tv

• negan x askını buldu haha
  • ilk sezondan kim kaldı diye düşünüyodum herhalde bitek daryl ve carol kaldı bide 2. sezonun başlarını düşünürsek maggie var ancak maggie ortadan kayboldu ona ne olduğunu bilen varmı? ben mi bişeyleri kaçırdım yoksa gerçekten birden yokoldu mu bu karakter? ölseydi hatırlardım çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Uzun zaman sonra iyi bir bölümdü. Sadece mağra bölümleri aşırı karanlıktan neyin ne olduğunu anlamamız açısından sıkıntı yarattı ama tempo olarak iyiydi. Şu dizi yıllarca Rick dallaması peşinden gideceğine Darly üzerinden gitse, dizi şu anda bambaşka bir seviyede olabilirdi. Diziyi hala izlememin tek sebebinin Norman abimiz olduğunu dün bir kez daha son bölümü izlediğimde anladım.
    Carol artık yavşamaktan vazgeçse, en baştan beri altına girmek için debeleniyor. Carol - Daryl sahneleri her zaman aynı, herkes öldü. Bir Carol o... ölmedi.

• 
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.