Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be eskiden buralar yıkılırdı, kimseler kalmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstemeye istemeye,mecburiyetten izliyorum resmen.
  • 8x5

Negan ın geçmiş hikayesini ve felsefesini biraz daha öğrendik ayrıca kendisini Gabriel ile beraber zombili aksiyonda görmek güzeldi.Rick in gördüğü helikopter neyin nesi merak uyandırdı Dwight enselenmek üzere umarım yakalanmaz Eugene de anladı galiba inşallah ele vermez Savior'lar iyice köşeye sıkıştı bakalım ne olcak o sondaki doktor muhabettinden ne cikacak merak ediyorum sonuç olarak iyi bölümdü bence Negana doyduk J.D Morgan gibi bir oyuncuyu izlemenin her saniyesi zevk veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıradan insan -- 20 Kasım 2017; 18:25:48 >
  • Negan severler burada mı ?

• Ben varım.Kendime eziyet etmeyi seviyorum.Bu dizi bitmiş ama yine de dayanamayıp izliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 20 Kasım 2017; 19:53:41 >
  • Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Gabe'in çizdiği karizmasını tamire gitmişler...
  • rick ve ilk sezon ile ilgili soru

rick ilk bölümde galiba bir helikopter görmüştü tam emin değilim (sonra bi helikopter bulmuşlardı o muydu o bilmiyorum) şimdi gördüğü helikopterle alakalı mı acaba
  • idiot rick

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür ya sonunda mükemmel bölüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel bölümdü Carol Morgan Jesus bi kekoları görmektense Gregory ve Eugene i tercih ederim. Mükemmel bölümdü senaristler yavaş yavaş sosyal medyadaki yorumları okuyolar heralde helikopter falan.

Gabriel Negan mükemmel konuşmalar sahnelerdi zombilerin arasından geçerken ıskalamadan pat pat vurması mantık hatasıydı ama her şeye rağmen önceki vasat bile olmayan bölümlere göre çok iyi çok beğendim

• JDM farkı adam biraz oynuyor bölüm muazzam geçiyor

Rick ve Daryl ın kavga etmesi saçmalıktı hadi etsinler o şeyler yanmasaydı bari

• Nihayet güzel bir bölüm izledik.

Sen olmadan çekilmiyor reis.

• 5 dk izleyip kapadım
  • yine güzel bir bölümdü

bu sezon, tüm bu eleştiren tayfaya rağmen çok iyi gidiyor
  • Negan reis olmasa bölüm çekilmez.

Hikayesini Flashback olarak göstereceklerini düşünmüştüm, keşke öyle olsaydı. Birde karavanın kapısını açtığı sahne çok güzeldi bence.

• Gabrielin hastalığı önceki hapishanedeki olan hastalık sanırım. Doktoru çağırmasının sebebi bu olabilir. Eugene ele verir diyordum ama bir şey söylemedi kesin bir şey isteyecek bakalım ne olacak. Helikopteri çözemedim yalnız.?
  • "I wear a leather jacket, i have lucille, and my nutsack is made of steel."

Negana sevgi besleyenleri şimdi daha iyi anlıyorum

• bu eguene ne sinir bozucu biri yav gerizekalı ne kadar salak biri niye bunu tutuyorlar hala bu gereksizi ölmesi için sabırsızlanıyorum tam bir gerizekalı kendini akıllı zanneden troll saçma sapan konuşuyor angut herif geber artık geber beee
  • NEGAAAAANNNNNN <<3333333

8x5

Negan, eşlerinden bahsederken "o kadınlar bir tercih yaptı" dedi. Ne demek istedi? Yani oradaki herkes bir şey yapıyor bazı kadınlar çatışmalara giriyor o kadınlar benle sevişip yan gelip yatmayı tercih etti mi demek istedi?

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

5 dk izleyip kapadım

son 5'i izle genelde
  • 
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.