Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1990. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oysa 7.sezonun ilk bölümleri ne kadar heyecanlı ve güzeldi.Sonra 7x4 yada 5 ten sonra izlemeyi bıraktım geri dönmeyide düşünmüyorum.Yazık oldu güzel diziydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizideki sıkıntı şu; gösterilen amaç hedef sadece hayatta kalmak olarak aktarılıyor. Sırasıyla zayıftan güçlüye doğru karşılaştıkları düşmanlar, kendini tekrar eden yapı...

Tamam dizideki amaç, bunlar yaşanırken insanların ruh halini ve tercihlerini gerçekçi yansıtmak fakat artık dizideki çoğu mevzu kendini tekrar etmeye doyamadı.

Bu dizi nereye gidiyor arkadaş ? mekan bul sonra bir tanede düşman bul, onları kaybet yenilerini bul :) Bu döngü dışında dizi bir şey sunmuyor.

En başlarda çaresizlerdi, bir arayış içindelerdi ve hedefleri olduğundan acaba sonunda ne olacak diye bekliyorduk. Fakat şimdi daha sezonun başındayken sonunu anlıyoruz.

Negan ile karşılaştıklarında hepimizin kafasında ne belirdi ? Bu adam başta bunlara dişini gösterecek, sonra bizimkiler afallayacak, toparlanma süreci ve Negan'a savaş açacaklar ? :) Bunu 1,5 sezonda aktardılar...

İzleniyor fakat artık heyecanı kalmadı...

• Hocam o bahsettiğin yaşam döngüsü tabiki olacak sinema ve dizi evrenlerinin temel prensibi ve devamlılık getiren nokta.

Burada sıkıcı olan asıl olay , karşılaştıkları düşmanlar; kişisel gelişmelerine yaptıkları katkılar ve buldukları çözüm yollarının

yansıtılması ne dram nede aksiyon nede zombi sevenleri tatmin etmiyor.

Ben rahmetli Romero'nun hayranı olarak diyebilirim ki dizi sezon 7 bölüm 1 den sonra kırılım yaşadı ve sonrada kurtaramadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelreis

Hocam o bahsettiğin yaşam döngüsü tabiki olacak sinema ve dizi evrenlerinin temel prensibi ve devamlılık getiren nokta.

Burada sıkıcı olan asıl olay , karşılaştıkları düşmanlar; kişisel gelişmelerine yaptıkları katkılar ve buldukları çözüm yollarının

yansıtılması ne dram nede aksiyon nede zombi sevenleri tatmin etmiyor.

Ben rahmetli Romero'nun hayranı olarak diyebilirim ki dizi sezon 7 bölüm 1 den sonra kırılım yaşadı ve sonrada kurtaramadı.

Katılıyorum, dizide her şeyden olmaya başladı lakin hiç bir şey tam değil...
  • Bu sezonun nasıl biteceğini tahmin ediyorum, dönünce ıslık çalan manuş baba kadroya dahil olacak ve şarkısına eşlik edecek kişi rick e bakıp hey beach face diye bağıracak, o kişi kim mi? Anlayamazsınız. At fava bekle

• Dizi baydı gerçekten. Klişenin dibine vuruluyor artık. Ölecek olan karakter birkaç bölüm iyice göze sokulur ki izleyici duygusal bağ hissetsin, ölümü vurucu olsun. Şimdi de Ezeqiel’in abartılı halleri var. Çizgi roman hakkında bir fikrim yok ama öldürcekler gibi görünüyor. Umarım ölmez.

• Artık midem kaldırmıyor mantık hatalarını sezon bitince toptan ilerleterek izlerim atık
  • Şu güzelim diziyi ne hale getirdiler.Özellikle bu sezon.Ne çarpışmaymış arkadaş aksiyon dizisine döndü.Ayrıca çatışma sahneleri de çok amatörce çekilmiş.Kurtlar Vadisi tadında...
  • Arkadaşlar 7.sezon Türkçe altyazı nerden indirebilirim?
  • Yarın büyük gün, bakalım hangi geçmişte yaşanmış olayı irdeleyip bugüne çıkarıp diğer bölümü bekletecekler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uvv sabit bir makinalı ile başrol karakterleri hariç herkesi katlettiler. Bir önceki yorumum da senaristlerin bu aptal sahneyi çekeceğini tahmin etmiştim. Yani bu sahne gereksiz ve saçma oldu.Yaylım ateşi açıldığı anda elbette çok kayıp verilebilir ama bir iki kişi pencereyi tarasa ya da siper alsa az kayıpla kurtulunabilirdi. Hoş bunlar acemi asker, ateş başladığın da kaçmak yerine mal gibi dolanmışlardır.

• En beğenmediğim bölüm bu oldu bu sezonki, Önceki sezonlara göre daha kötü oyunculuk daha acemice hareketler vardı oyuncularda, Çok saçma yerlere gidiyor dizi negandan sonra başkası çıkar bir iki sezonda onlarla uğraşırlar belli artık, İlk sezondaki o heyecanı özledim be.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bölüm 6 yayınlanacak değil mi ?

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    5. bölüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbiden baydı yav sara sara izledim son bölümü resmen 4 bölümdür hiçbir şey olmadı ya
  • arkadaslar pm den altyazi ve torrent linki atabilecek var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    bs player altyazıyı buluyor yalnız ingilizce altyazı var sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

harbiden baydı yav sara sara izledim son bölümü resmen 4 bölümdür hiçbir şey olmadı ya

4 bölümdür hiçbir şey olmadı mı? Siz başka diziyi mi izliyorsunuz hocam?
  • Şu helikopteri merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fast Rise -- 20 Kasım 2017; 16:46:48 >

• Negan karısını anlatırken ağlayacak gibi oldu. İnşallah ilerde Neganın ağladığını görürüz. Merak ettim şimdi.

• 
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.