Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19831984198519861987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    jesus zaten öyleydi adam değişmedi ama morgan sürekli böyle uç noktalara değişiyor ilk başka kafayı yiyip önüne geleni öldürüyor sonra kesinlikle öldürmem diyor sonra hepsini öldürelim diyor adam değişmeden 3 bölüm duramıyor 2-3 bölüm sonra yine birşey olur bu seferde kimse ölmesin der yine

yani
    quote:

morgan ve tripleri

derken bunu kast ettim

ama evet jesus a da bir tokat lazım

• bir gay dramımız eksikti o da oldu tam oldu
  • Her geçen gün bir senaryo bir kurgu nasıl.mahfedilir dersi veriyor dizi bize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Evet
    o kısım da bana aşırı saçma geldi ama beni şaşırtan dövüşüydü.. Salgın başlamadan önce pro ufc dövüşçüsü falandı sanırsam
  • The Walking Dead Her Pazartesi Güncel Linkleri ve Türkçe Altyazıları yayınlayan bi facebook sayfası var isteyen PM'ile gönderebilirim reklam yasak burda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenskuresi

The Walking Dead Her Pazartesi Güncel Linkleri ve Türkçe Altyazıları yayınlayan bi facebook sayfası var isteyen PM'ile gönderebilirim reklam yasak burda...

pm lütfen

• şu 8/1 de gösterilen Rick'in yaşlanmış hali ne ayak. ne ara o kadar zaman geçti. o zamana kaçıncı bölümde geleceğiz.

Bi de dizi bitsin artık baymaya başladı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBigNurowski

fx' te tekrar bolumu hangi gun oluyor bilen var mi?

FX 'in sitesinden bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

bir gay dramımız eksikti o da oldu tam oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: lenskuresi

The Walking Dead Her Pazartesi Güncel Linkleri ve Türkçe Altyazıları yayınlayan bi facebook sayfası var isteyen PM'ile gönderebilirim reklam yasak burda...

pm hocam
  • lenskuresi kullanıcısına yanıt
    Dostum rica etsem bana da altyazılarını falan bulabileceğim linki yollarmısın?
  • Gelir şimdi beğenmiyorsan seyretme kardeşimciler

• Herkese selamlar, saygılar

Uzun süre sonra tekrardan TWD'e dönmek istiyorum en son 4. sezon da kalmıştım. Fakat görünüşe göre telif hakkı yüzünden yabancı dizi sitelerinden izlenmiyormuş. Bu doğru mu? Altyazısı kaliteli nereden izleyebilirim tüm bölümleri? Bu dizinin Netflix gibi yayınlandığı bir sitesi yok mu oradan orjinal izleyelim Türkçe altyazılı?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler, elleriniz dert görmesin
  • Yazık dizi ne hale geldi. Blu-ray arşivi yapıyordum şahsen. Rezil ettikleri için 1. sezon hariç tümünü sildim. Şimdi ilerlete ilerlete 360p takılıyorum Kota israfı. Her sezon bir moron seçiyorlar ve o moron sezon sonuna kadar moron olduğunu anlamıyor. Kurtarıcıların ne haltlar yaptığını bilen Jesus şimdi " teslim oldular yav " diyor. Sonraki bölümlerde birini gondiklerler umarım bu kurtarıcılar da Jesus ne halt ettiğini anlar. Negan'a hak vermeye başladım iyice. En azından ne oldukları belli. Bu Rick grubu ve sonradan katılanlar godoş Bir öyleler bi böyle. ( Darly hariç )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 9 Kasım 2017; 2:34:25 >
  • Batman kullanıcısına yanıt
    1.sezon çok iyiydi bee. Aslında negan hikayesi cidden iyiydi ama çizgi romanda. 1 günde bitiriliyor negan hikayesi. Jesusun çizgi romanda öyle saçmalıklarıda yok,gereksiz uzatmalarda yok , kısa ve öz tutulmuş ama ondan sonra gene saçma sapan olmaya başlıyor.Bir an önce sonuca bağlanıp bitirilmeli dizi , zaten yazmıştım seneye dizi iptal edilecek diye.Niye derseniz çünkü çizgi romanda bile çok sıkıcı.Dizi halini düşünemiyorum bile.Boşuna izlemeye gerek yok o yüzden.
  • Ratinglerdeki serbest düşüş devam ediyor...

https://tvseriesfinale.com/tv-show/walking-dead-season-eight-ratings/
  • Bu dizi bu sezon çekim kalitesinden kurgusuna repliğinden senaryosuna kadar bir garip. Geçen sene ilk bölümde garipti ama 3 bölüm oldu makyajlar bile b.k gibi. Çok saçma

• 3 bölümdür çete savaşları izliyoruz, hiç izlememiş birine, gta san andreas tadından bi dizi var izle mutlaka desek severek takip eder :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

3 bölümdür çete savaşları izliyoruz, hiç izlememiş birine, gta san andreas tadından bi dizi var izle mutlaka desek severek takip eder :D

Diziyi sacmasapan aksiyon yerine virusun kaynagi uzerine isleselerdi su an cok daha iyi yerdeydiler.Kendi ayaklarina siktilar

• quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Herkese selamlar, saygılar

Uzun süre sonra tekrardan TWD'e dönmek istiyorum en son 4. sezon da kalmıştım. Fakat görünüşe göre telif hakkı yüzünden yabancı dizi sitelerinden izlenmiyormuş. Bu doğru mu? Altyazısı kaliteli nereden izleyebilirim tüm bölümleri? Bu dizinin Netflix gibi yayınlandığı bir sitesi yok mu oradan orjinal izleyelim Türkçe altyazılı?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler, elleriniz dert görmesin

Yaz googleye the walking dead 8. sezon 1.bölüm diye dolu site çıkıyor herhangi birinden izle yok öyle bir telif hakkı, olan sitelerin çoğunda var dizi mesela dizimag vb leri.
  • 
Sayfa: önceki 19831984198519861987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.