Şimdi Ara

The Walking Dead (2010- ) | 10. SEZON ARASI - YENİ BÖLÜM 23/02/2020'DE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
42.014
Cevap
327
Favori
1.303.308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> The Walking Dead (2010- ) | 10. SEZON ARASI - YENİ BÖLÜM 23/02/2020'DE
Giriş
    449 Mesaj
    8x2 # sneak peek , bizimkiler yardırmaya devam ediyolar.

https://www.facebook.com/TWDFWORLDWIDE/videos/1615360331871473/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venüsdeki Limon Ağaci -- 26 Ekim 2017; 23:17:32 >
    |
    |

Dizide her şeyin gerçek olmasını bekleyip eleştirenlere katılmıyorum çünkü dizinin konusu belli fakat dizideki potansiyeli görüp dizinin düşüşe geçtiğini söyleyen arkadaşlara katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dark Saga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasıl bir başlangıç bu anlamadım açıkcası o kadar neganın adamı nerede ne arada hepsini birden yok ettiler anlayamadım demekki bu sezon son bölüme kadar neganla arasındaki savaşı sürdürmeyecekleri belli olmuş oldu burada. Yalnız sonda pederin o adama yardım etmesi çok saçma olmuş. Büyük ihtimalle sonu oldu.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyka06 -- 27 Ekim 2017; 17:5:54 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    ben beğendim yeni sezon ilk bölümünü. son birkaç sezondur ivme kaybettiği gerçek ama yine de bırakamıyorum, seviyorum zombileri.
    |
    |
    Arkadaşlar 7.sezondan itibaren izleyebileceğim link verebilir misiniz?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ramparapam

Rick reyiz son sahnede merhametim gazabımı yeniyor diyerek müslümanlığa bir adım daha yaklaştı. Reyize de İslam dini yakışırdı zaten.

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yarbay
    18414 Mesaj
    Bizim reck duraklama ve gerileme döneminden sonra adalet dağıtmaya geliyor sanırım, tüm kaybettiklerinin hesabını sormalı, tarih tekerrürden ibarettir. (:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    831 Mesaj
    harbiden saçmalamışlar.neganın karşısında nerdeyse,atıp vurabilecek bir mesafede ama sıkmayıp bekliyor.sonra sayarken rastgele sıkıyor..
    |
    |

Dh RasKoLNiKov
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Bizim reck duraklama ve gerileme döneminden sonra adalet dağıtmaya geliyor sanırım, tüm kaybettiklerinin hesabını sormalı, tarih tekerrürden ibarettir. (:

Yakında buna kitap'da iner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venüsdeki Limon Ağaci -- 28 Ekim 2017; 16:38:22 >

Tip müsait aslında

|
    |
    Venüsdeki Limon Ağaci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dizinin eski heyecanı yok. 4. ve 5. sezondaki heyecanın yarısı yok hemde. Şu son 2 sezondur özellikle görüntü yönetmenliği ve senaryo bakımından rezil durumda dizi resmen B sınıfı kategorisine girmiş. Flashback/flashforward tekniği az ve öz kullanılırsa anlamlı olur ve vermesi gereken duyguları aktarır seyirciye ama neredeyse her bölümde kullanılıyor. Senaryo kısmına ise girmek bile istemiyorum yani şu bölümleri yazan adamlar eşek yüküyle parayı götürüyor ya ona yanıyorum ben...
    Bu dizinin ben de yeri ayrı onun için böyle amatörce katledildiğini görünce üzülüyorum. Nerede eski sezonlardaki The Grove, Too Far Gone, No Sanctuary gibi bölümler nerede 7. sezon... 7. sezonda resmen ilk bölüm hariç akılda kalıcı hiçbir sahne yok.

Umarım 8. sezon bir şeyler değişir yoksa dizi 10. sezonu görmez bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 28 Ekim 2017; 19:43:19 >
    Intel i7 [email protected] - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 32GB Matte Black - PS4 500 GB
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

O saydığınız sinema kalitesinde bolumlerin artık gelmeyeceğini düşünüyorum. Bence ne yapsak izleniyor kafasındalar ve artık fazla kasmıyor yapımcılar. Duşunun 100. Bolum dediler hype yaptılar ama sonuç bölümde ne olduğunu kimse anlamadı. Bunuda tarz olarak yedirmeye çalışıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Six Feet Under. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Üşüyoruz be shane reis.

The Storm is Coming
  • Yüzbaşı
    568 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Üşüyoruz be shane reis.

Bay Bernthal ın oynadığı bir sürü film var , gidip onları izleyebilirsiniz.

|
    |
    Hadi dizi cidden kötü de , çizgi romanı da bu kadar mı kötü olur .. Tamam eyvallah bu negan olayı cidden çizgi romanda iyiydi , kısa ve öz olarak güzelce bitirdiler olayı ama sonrasında artık cidden baydı. Virüsle ilgili bir gelişme olup finale doğru gidilmesi gerek artık.

Şu dizinin 1.sezonu hala gözümün önündedir.

https://www.youtube.com/watch?v=tQhO_6S74HE

Dizi seneye iptal benden söylemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimaniel -- 30 Ekim 2017; 6:5:3 >
    |
    |
    i7 8700K / Asus Z370-A Prime / MSI Gaming X Nvidia GTX 1070 / Seasonic SII-620 W / Noctua NH-D15 / Asus VG248QE 144HZ / Creative Sound Blaster Z / Sony MDR7506 / HyperX Alloy FPS Red Switch / Logitech G502 / Sony XZ Premium
  • Binbaşı
    1158 Mesaj
    2yi izlemeden 3ün fragmanını izledim.

|
    |
Bey Azura
Canlı Tv izle
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.