Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19091910191119121913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu son sezonu tamamen seyirciyi geçiştirmek için yaptıkları ortada.Her bölümde uyutuyor.
  • Bunca hayran kitlesine yazık gerçekten. Negan gibi adam var dizide hala saçma sapan işler yaptırıyorlar. dizi resmen leş ilerliyor çok sevmeme rağmen.
  • Aslında hep böyle yapıyorlar, sezonun ilk bölümü sezonun ortası ve son bölümümleri güzel oluyor onun dışında tüm bölümler çöp geçiştirme amaçlı oluyor. Artık artırsınlar şu aksiyonu dizi ilerlesin farklı mekanlara gidelim bıktık aynı olaylardan.

• Çöplükte yaşayanlar Rick i satacak diye hissediyorum. bedavadan silah geldi zaten :D böyle saçmalık olamaz ya gerçekten

• The Walking Dead aksiyon dizisi değildir evet dram dizidir ama bu aralar ne dram var ne aksiyon. özellikle o kadar çabuk o kadar kolay bulabiliyorlar ki silahı anlamsız. bilmiyorum ya yine izliyoruz işte.

Lost gibisi gelmez
  • Rick reis bu bölüm kırmızı ete doymuştur adam biraz daha biraz daha diye diye çocukları ne haldedir onu bile düşünmedi
    gerisi tırt bir bölüm.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    daha fazla silah deyince çıldırdım ben o kadar silah neyinize yetmiyor dedim ama deniz kenarindaki koloniue gidecekler bakalim savaş mi cikar yoksa ittifak mi olur bakalim gorucez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Subscene ve Opensubtitles sitelerine de mi ihtar çekmiş bunlar, altyazı yok ikisinde de. Nereden edineceğiz artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

Beyler Subscene ve Opensubtitles sitelerine de mi ihtar çekmiş bunlar, altyazı yok ikisinde de. Nereden edineceğiz artık?

Enterasan dün gece calısıyordu bugun sıte calısmıyor silmişler sanırım. Bende 12. bolumun alt yazısı var ıstersen maılden gonderıyım.

Alt yazı sürümü: The.Walking.Dead.S07E12.INTERNAL.720p.HDTV.x264-KILLERS
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Aynen lost bir başkaydı, dizi bitince sanki yakınlarımı kaybetmiş kadar üzülmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

Beyler Subscene ve Opensubtitles sitelerine de mi ihtar çekmiş bunlar, altyazı yok ikisinde de. Nereden edineceğiz artık?

Enterasan dün gece calısıyordu bugun sıte calısmıyor silmişler sanırım. Bende 12. bolumun alt yazısı var ıstersen maılden gonderıyım.

Alt yazı sürümü: The.Walking.Dead.S07E12.INTERNAL.720p.HDTV.x264-KILLERS

Buldum hocam Opensubtitles'da. nazo82'nin twitterdan verdiği link DCMA uyarısı aldı diyor ama sitede arayınca buldum.
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 7 Mart 2017; 19:11:22 >
  • şu diziye dava açasım var hayatımdan 40 dakika daha çaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Hala bölümlere göre yorum yapan insanlar var, arkadaşlar diziyi biriktirip izleyin 10 kere söylemişimdir, bölüm bazlı konuşmak bir maçın 10 ve 20. dakka arasını tartışmak gibidir, maç 90 dakikadır, her dakika top bir kaleden diğer kaleye gidemez, öğrenin şunu artık, aranızda yıllardır forumda takılan arkadaşlar var ama hala aynı terane!!

son 3 sezondur biriktirip izliyorum, keza GOT olsun, Black Sails olsun, Expanse olsun Taboo olsun..

Bir oturuşta yada iki günde izleyince çok güzel oluyor.

Bir kere biriktirdiğiniz zaman zaten buna alışıyorsunuz ve biriktirdiklerinizi bitirene kadar diğerleri de yetişmiş oluyor!

iyi seyirler herkese.

daha çok bu 70 dakika kapanıp rakibin yorulmasını bekleyen rizespora benziyor.

• Ulan ayıp be. Basit bir geyik efektini yapamayacak kadar aciz misiniz koskoca ekip olarak? İkidir aynı şey, izleyen insanlara saygısızlık.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Aynen ya yok artık dedim görünce sanki gelir yok adamlarda.

• şu rick ve michonne çifti bana ciddi rahatsızlık veriyor yahu nasıl bi kötü gözüküyorlar izleyesim gelmedi bölümü fazla iticiler zaten dizi durağan gidiyor tam güzelleşmeye başlıyor derken 40 dk bu ikisini izledik umarım ilerleyen bölümlerde çok aşk yaşamazlar ayrıca silahları orada bırakıp gitmeleri de çok saçmaydı neden bu kadar güvendiler ki bu insanlara? hüç sorgu sual yok garip..

• mgdn kullanıcısına yanıt
    ne o kıskandınız mı? orijinal hikayede var... katlanacaksınız...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    hiç kıskanılası değil ya ben görmek istemiyorum diyorum sen kıskandınız mı diyorsun bu dizi bizi nelere katlandırdı buna da katlanırız elbet napalım..

• İndiren arkadaşlardan biri altyazıyı pm atarsa çok sevinirim. Kaldırmışlar, dün de indirememiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19091910191119121913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.