Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1711. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.493.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17091710171117121713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

ÖLEN KİŞİYİ AÇIKLIYORUM..

The Walking Dead (2010 - 2022)

yüzüğü düşünürsek ölen kişi Maggie

Negan ilk vuruştan sonra iyi dayandı gibi bir şey diyor orda o vuruşa maggie dayanamaz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Loner kullanıcısına yanıt

ya öyle de bir şey var.

Abraham,Daryl,Glenn 3lüsünden birisi öldüyse Rick çok güç kaybeder.

Ben hedef şaşırtma olduğunu düşünüyorum keşke Eugene ölse en gereksiz karakter

• Bilmiyorum o da olabilir

Abraham ı öldürmezler yani ölmemeli :D Eugene olsa keşke
  • setlerden sızan fotoğrafları paylaşmadan önce belirterek paylaşın lütfen, ben kimin bilmem kaçıncı bölümün çekiminde görülüp görülmediğini bilmek istemiyorum. adam teori yazmıştır diye spoileri açıyoruz sızıntı fotoğrafları atıyor.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Eğer bana diyorsan spoiler butonuna almadan önce ÖLEN KİŞİYİ AÇIKLIYORUM diye başlık attım. hatta şunu söyliyeyim Güncel de değilse foruma girme çünkü insanlar günceli takip ediyor engellemeyezsin. isteyen istediğini paylaşır yani güncel ile spoiler butonuna alarak.

Çizgi roman üzerinden spoiler verenlere bende uyuz oluyorum.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    kardeş spoiler butonunu kullan
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    günceldeyim tabii ki. sana demiyorum senin mesajın teori çünkü, hatta benzer mesajı bende yazdım dün. "Venüsdeki Limon Ağaci" nickli arkadaş dediğim tarzda bir mesaj yazmış bu sayfada, geçen sayfada da aynı şeyleri yazanlar vardı.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Evdeyım can sıkıntısından dolayı foruma giriyorum yoksa hiç girmem spoiler yiyorsun çünkü Çizgi romandan

• Daryl, Maggie vs olamaz arkadaşlar. Bir sürpriz olmazsa Glenn ve Abraham'ın öleceği kesin gibi. Sadece sneak peak'te ortalığı karıştırmak için Daryl'ın şalı, Maggie'nin yüzüğü gibi şeyler göstermişler. Sneak peak'te asıl şaşırdığım olay Negan'ın Rick'i sürüklemesiydi. Rick'in elinin kesilmesine pek ihtimal vermiyordum ama o şekilde götürülmesini nasıl açıklarlar o konuda meraklıyım.
  • Onun yüzük olduğu tam belli değil ayrıca yüzük bile olsa maggie öldü demek değildir. Oraya düşürmüş olabilir.
    Çİzgi roman spoilerı bu

Maggie doğum yapacak daha. Çocuğun adını hershel koyacak maggie olma ihtimali yok çizgi romana göre giderse.
    Eugune de hala yaşıyor çizgi romanda onun da ölme ihtimali yok.kafası kopan glenn. Abraham da ölecek.daryl neganın tutsağı olacak ve 1. Bölüm bitecek. Şimdi daryl çizgi romandayok diyecekler. Evet yok ama ölmediğinn kanıtı set fotoğraflarında.

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    Beni de sneak peekin adı kuşkulandırdı hocam the right hand.

Negan sağ kolundan bahsediyor ancak rickin elini de kesebilir belki ancak pek ihtimal vermiyorum buna da çekimlerde rickin elinde herhangi bir şey yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Onun yüzük olduğu tam belli değil ayrıca yüzük bile olsa maggie öldü demek değildir. Oraya düşürmüş olabilir.
    Çİzgi roman spoilerı bu

Maggie doğum yapacak daha. Çocuğun adını hershel koyacak maggie olma ihtimali yok çizgi romana göre giderse.
    Eugune de hala yaşıyor çizgi romanda onun da ölme ihtimali yok.kafası kopan glenn. Abraham da ölecek.daryl neganın tutsağı olacak ve 1. Bölüm bitecek. Şimdi daryl çizgi romandayok diyecekler. Evet yok ama ölmediğinn kanıtı set fotoğraflarında.

abraham;

onun yerine aynı şekilde dizide denise öldü.

yani illa abraham dizide ölecek diye bir şey kalmadı dizide

ama niyeyse negan abrahamı öldürdü gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 10 Ekim 2016; 13:46:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Onun yüzük olduğu tam belli değil ayrıca yüzük bile olsa maggie öldü demek değildir. Oraya düşürmüş olabilir.
    Çİzgi roman spoilerı bu

abraham;

onun yerine aynı şekilde dizide denise öldü.

yani illa abraham dizide ölecek diye bir şey kalmadı dizide

evet fakat çr ye göre gitmeyip ölen kişileri değiştirdiklerine göre glenn de ölmeyebilir. abrahamın yerine denise öldüğüne göre glennin yerine de başkası ölebilir.

ölen bence abraham (%95 ihtimal abraham ölecek)
  • offfffff bende bugun diye dizi sitelerine bakıyorum nerde diye niye 23 ekim yav
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Reis çizgi romanda
    negan oluyo mu oluyosa nasıl oluyo anlatır mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

Yeni sneak peek gelmiş beyler.

Riki çekti içeri aklıma iyi şeyler gelmiyo

video açık ve net. kamera açısına göre rik solda sağa doğru karavana gidiyor. buda ölen kişinin sağda olduğunu gösteriyor. sağdaki ilk 3 kişide flar yok. lakin ölen kişi rike çok uzakta değil ya ilk ya ikinci kişi. abraham olsa iyi dayandı denmez adam belli zaten tabiki dayanır. amaaaa dayanıksız olan kim? hatta o sırada hasta olan kişi? aynen.bence maggie öldü buraya yazdım kesinleşince alıntı yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Reis çizgi romanda
    negan oluyo mu oluyosa nasıl oluyo anlatır mısın

Halen ölmedi negan alpha denen bi kadın var bu sezonun sonlarında whipeers grubunun lideri sanırım negan onun kafasını kesti son çizgi roman serisinde , Birde rick gil azs'de neganı tutsak tutuyolardı romanda ordan kaçtı negan. Yaşıyo yani halen ayrıca saviorsdan tahminen bu sezon kurtulamayacaklar uzun sürer yani öyle vali sezonu gibi hemen öldüremezler sağlam adamlar bunlar. Bu sezon sonu negan ölmeyecek , cizgi roman diziden rahat 2 sezon ileride gidiyo negan halen yaşıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 10 Ekim 2016; 17:24:19 >
  • Üstteki arkadaş baya ayrıntılı açıklamış

• Hocam olayları hızlı çevirip bu sezon sonunda da yakalayabilirler eğer dizi çizgi romanın önüne geçerse çok daha heyecanlı olur. Seyir zevki artar.

• Arkadaş biraz anlattı bu fragman mıdır film içi sahne midir nedir ? Ama izlemeyi sevmediğim için izlemedim. Rick'in kol uçabilir gibi. Hemen aklımda şöyle bir sahne tasarladım.

Şimdi rick negan birini öldürdüğünde seni öldürecen diyor negana negan ricki karavana sokuyor. İşte orada soruyor beni öldürecek misin evet diyor. İşte burada klişe mantığım devreye giriyor negan ricke hangi elinle diye sorsa veya silahı hangi elinle tutuyorsun diye falan sonra rick de söylese negan diğer elini keserek koparıp öldürebiliyorsan öldür falan derse tam hint filmi mantığında değişik bir sahne olurdu.

• 
Sayfa: önceki 17091710171117121713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.