Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15661567156815691570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Walking Dead (2010 - 2022)

Çöp konteynırının orada ölmediği kesin. Yukarıdaki resimde diziye 10. bölümde dahil olacak olan Jesus var. Uzun saçlı olan, Glenn de orada. Sezon sonunda ölüyordur belki de.

• Jeffrey Dean MORGAN

Negan karakteri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makik kullanıcısına yanıt

Henüz ölmedi diyor.
  • MTV'deki o röportajı izledim.Milyonlarca dolarlık bi proje böyle bir şeye izin verirmi sanıyorsunuz?Kes kes der bunu yayınlama baştan al der.Böyle bi şey yaptılarsa zaten bilinçlidir.Seyirciyi merak ettirmek amaçlıdır.
  • Negan karakteri açıklandı, Jeffrey Dean MORGAN Supernatural izleyenler bilirler babalarıydı

İyi oldu bence oynar kotu karakterini

http://moviepilot.com/posts/3635992?lt_source=external,manual

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaay baba karakter gelmiş duygulandım şimdi üşüyoruz John reyiz. İyi bir oyunculuk göreceğiz.

• Negan diziye hayırlı olsun.

6.sezon finalinde gözükecek deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Negan diziye hayırlı olsun.

6. sezon finali baya geç geldi bana? anlasılan bu wolves lar fln 7.sezonda mı baya kapışcaklar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ark_balee

quote:

6. sezon finali baya geç geldi bana? anlasılan bu wolves lar fln 7.sezonda mı baya kapışcaklar?

Negan-Wolves alakası olacağını sanmıyorum, Wolves bu sezon biter.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ark_balee

quote:

Negan-Wolves alakası olacağını sanmıyorum, Wolves bu sezon biter.

Çizgi romanları okumadım ben. Negan-Wolves ile alakaları yok mu nedir ilişkileri? Onların başı falan diye biliyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

6 sezondur izliyorsun, zombi yanarak ölmez.

Evet öyle ama en azından kemikleri kalır normal halleri ile olduğundan daha kolay olur korunmak...Ben öyle düşünüyorum.

yok hocam kömürleşiyor sadece , yine her türlü ısırıyor. sürekli bir ataş olsa belki kül oluncaya kadar yanar da , işte diziye göre ölmüyor ama.
  • Haydaaa :))
    john reyiz gelirse dizinin çıta iyice yukselir.Ricke karsi dusunemiyorum

• Beyler çizgi roman hakkında hiçbir şey bilmiyorum kimdir bu Negan karakteri kısaca aydınlatabilir misiniz?
  • Yeni izleme fırsatı buldum ama vasat bir bölümdü,twd oldumu her bölüm bir aksiyon beklentisine giriyor insan
  • Javier Bardem çakması Negan olacakmış
    Şaka bir kenara iyi seçim olmuş.

Negan'ı sezon sonunda, çarpıcı bir eylemde bulunurken görebiliriz. Rick'in rakibi bu sefer kolay lokma olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bashare

Beyler çizgi roman hakkında hiçbir şey bilmiyorum kimdir bu Negan karakteri kısaca aydınlatabilir misiniz?

Bizimkileri yaşadıklarına bayağı pişman ettirecek biri
  • Şişko lez doktor bozuntusunda gram beyin yok ulan iltihabı çıkarmayı ilkokul mezunu bile akıl eder sanki dünyanın sırrını araştırıyormuş gibi koca kitapları kurcalaya kurcalaya şırınga ile iltihabı çıkarmayı akıl etti birde işe yaradı başardım diye sırıtıyor. tamam kızım yarın ilk iş tıp fakültesinden operatör cerrah diplomasını bi yerine sokacağız. walkerlar da bile senden daha fazla beyin var. saçma sapan boş geçiş bölümleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 11 Kasım 2015; 4:46:47 >
  • tizar kullanıcısına yanıt
    aynen böyle sacma salak karakterleri nasil yaratiyorlar çözemiyorum. Zaten dizide bi ton bos beles karakter var ustune bu angus çıktı bi de

• Şu diziyi 10 bölüm yapın 10. Ama tabi para hırsıyla yanıp tutuştukları için bu biraz zor. Az spartacusten örnek alın. Kaliteyi paraya tercih etti adamlar. Bu kalitesizler de parayı kaliteye tercih ediyor. İçi boş b.k gibi bölümleri izlemeye devam ...

• Ne neganmış şu neganın boyunun ölçüsünü alsında rahatlasak rick.

• 
Sayfa: önceki 15661567156815691570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.