Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Maggie
    yeni sevgilisini buldu diyorsunuz da o adam gay arkadaşlar hatırlayın....

Bende bunu yazmak için girmiştim

o kız gayı diriltir

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Yanlış Türkçe kullanmış olabilirsin ancak "Zombi ısırığı ile virüs geçmiyor yani. Isırık sadece insanları öldürüyor." yanlış. Bir aylak tarafından ısırıldığın vakit tepkime başlıyor, ısırılan bölgeyi vücudunuzdan kesip atamazsanız dönüşüm gerçekleşiyor.

hayır bunu açıklamışlardı şu an bölüm aklımda değil. ısırık sadece insanları öldürüyor diye. ölünce de zombi olunuyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

arkadaşlar bunların hepsi koma halinde görülen rüyalar hayaller dizi rickin ilk bölümdeki hastanede komadan uyandırılmasıyla bitecek yani ikinci lost geliyor bekleyin

Valla ayni durumu arkadas ile konustuk. Olay LM gibi olursa kafayi yememek icten degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schweinsteiger

quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schweinsteiger

1- Glenn ölmemiştir, bölümün adı teşekkür ederim, adam tetiğe basmadan önce Glenn'e teşekkür ediyor.Ayrıca Glenn'i bu kadar salakça öldürmezler. Ya altta kaldığı için kurtulur, ya da çöpün altına falan girer. Gürültü olur zombiler oraya döner falan. Sonuçta öldüğünü düşünmüyorum
    2- Abicim bu Rick hiç doğru karar vermez mi ya. Zombiler zaten çukurda onları çıkarıp şehir turu attırmak neyin kafası. Çukurun etrafını güvenliğe al ya da çukurda patlat hepsini. Rick tam Karadeniz fıkrası gibi adam
    3- bu dizide anlamadığım diğer konu. Şimdi bu zombiler yakaladığını dalağına kadar yiyor. Yedikleri tek parça halinde zombimi oluyor, yedikleri olmuyor dersek ısırdıkları oluyorsa zombiler adam mı seçiyor zombiye dönüştürmek için. Açlık çekiyorlar açlıktan ölmüyorlar. O kadar Zombi sadece ısırılıp dönüşen seçilmişler mi :) hadi virüsle bulaştı şanssızlara, lan bunlar herkesi yiyor sayılarının sürekli artmaması gerekmez mi ..
    4- yine de izleniyor işte.. Sonuç olarak saçmalıkları olsa da güzel dizi

2. o çukurdaki zombilerin dışarı çıkması an meselesiydi önlerini sadece bi tır kapatıyodu. o kadar sayıdaki zombiye de hiç bir önlem alamazsın dışarı çıkmasınlar diye. zaten azar azar da çıkıyolarmış o zamana kadar. ayrıca zaten rickin çıkarmasına gerek kalmadı bunlar tam plan yaparken tır aşağı düştü zombiler serbest kaldı. eğer o çukuru farketmemiş olsalardı direkt ölmüş olurlardı alexandria daki herkes.

3. tüm insanlar zombi virüsünü kapmış durumda. öldüklerinde dönüşüyorlar. zombi ısırığı ile virüs geçmiyor yani. ısırık sadece insanları öldürüyor. nasıl ölürsen öl zombiye dönüşüyosun. tüm dünyada sadece zombi tarafından yenerek insan ölmesi zaten söz konusu değil. intihar eden zombi oluyo, kafasından vurulma haricinde ölen öldürülen zombi oluyo, hastalıktan ölen zombi oluyo, vadesi yetip ölen zombi oluyo falan filan.

düzgün eleştirin abi şunu ya.

Virüs kısmı açıklamandan kısmen tatmin oldum, ana yine de kafama yatmayan yerler var. Mesela ordu polis falan hepsi mi mefta oldu. Tank helikopter bişey yok mu? Neyse burayı sorgulamayayım. Ama Rick'in yaptığı da çok zorlama be abicim. Binlerce zombiyi dümdüz yolda geziye çıkardı adam. Tırın olduğu yolu kapat bir şekilde. Gürültüye gidiyorlarsa at çukura gürültülü bişeyler, ne bileyim o fişekleri oraya at yolu kapat. Adamlar müzik dinleterek tırın kasaya doldurduysa sende oraya doldur işte zaten gürültüden oraya toplanmışlar öyle dedi :)ya da siyahi hatun 2 zombiyle takılıyordu alayını kesiyordu. Hepsi yapsın aynısını yavaş yavaş temizlesinler. Zombiler görmüyordu bunu. Neyse sadece sorguladım beyin jimnastiği yaptım. Ben olsam ağaca çıkar ölene kadar sap gibi otururdum zaten :D

medeniyetin nasıl çöktüğünü ordunun polisin falan nasıl cortladığını merak ediyorsan fear the walking dead izlemeni öneririm. salgının en başından başlıyor o sırada olanları anlatıyor.

bi de evet o çukurdakileri daha kolay yok etmenin yolu olabilir mesela dök benzini yak hepsini ama o zaman dizide ne heyecan kalır sonuçta kurgu bi yapım izliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 10 Kasım 2015; 12:45:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Maggie
    yeni sevgilisini buldu diyorsunuz da o adam gay arkadaşlar hatırlayın....

maggie gay adamı hetero yapar. hatta bırak onu ölüyü diriltir. sal zombilerin üstüne hepsi normale dönsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

arkadaşlar bunların hepsi koma halinde görülen rüyalar hayaller dizi rickin ilk bölümdeki hastanede komadan uyandırılmasıyla bitecek yani ikinci lost geliyor bekleyin

böyle bişeyin olmayacağını yapımcılar açık bi şekilde dile getirdi.
  • Zombi yanarak ölmez

Zombi yanarak ölmez

Zombi yanarak ölmez

Zombi yanarak ölmez

Zombi yanarak ölmez...
  • Sherlock Domates kullanıcısına yanıt
    yanarak ölmez de bi yavaşlatmış olursun falan yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

6 sezondur izliyorsun, zombi yanarak ölmez.

Evet öyle ama en azından kemikleri kalır normal halleri ile olduğundan daha kolay olur korunmak...Ben öyle düşünüyorum.
  • kvothe6 kullanıcısına yanıt
    Ben yakmaktan ziyade madem bunlar sesin pesine takiliyorlar neden bir kac kisi bunlari pesine takip oradan uzaklastirmiyor onu anlamiyorum,dizilerde artik bir sacmalik soz konusu.
  • melinoz M kullanıcısına yanıt
    tam da onu yapmadılar mı zaten? ama uzaklaştırırken köyden daha yüksek ses gelince plan suya düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: melinoz

Ben yakmaktan ziyade madem bunlar sesin pesine takiliyorlar neden bir kac kisi bunlari pesine takip oradan uzaklastirmiyor onu anlamiyorum,dizilerde artik bir sacmalik soz konusu.

Zaten bu taktıgı hep yapıyorlar bazen ıse yarıyor bazen yaramıyor

Onumuzdekı bılımler de boyle olacak
    Kapıdakılerı boyle dagıtacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: melinoz

Zaten bu taktıgı hep yapıyorlar bazen ıse yarıyor bazen yaramıyor

Onumuzdekı bılımler de boyle olacak
    Kapıdakılerı boyle dagıtacaklar

Alıntıları Göster
    trailer spoiler

glenn miydi o birden uyanan bana mı öyle geldi arkadaşlar var mı fark eden

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Sezon öncesi ekiple röportaj yapılmış, ölen karakterlerden hangisi geri gelsin diye soruluyor. Videonun sonunda uyuyan Daryl Glenn diyor ve ekibin hışmına uğruyor.

https://youtu.be/8WEV13zWUlE

Sağdaki adam glenn ölmedi dedi heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makik -- 10 Kasım 2015; 15:59:33 >
  • NeyimVarKi? N kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: makik

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Sezon öncesi ekiple röportaj yapılmış, ölen karakterlerden hangisi geri gelsin diye soruluyor. Videonun sonunda uyuyan Daryl Glenn diyor ve ekibin hışmına uğruyor.

https://youtu.be/8WEV13zWUlE

Sağdaki adam glenn ölmedi dedi heralde

Alıntıları Göster

Lost'ta uçak düşünce herkes öldü müydü?6 sezon rüya mıydı?1 yıl oldu biteli hala orayı anlayamadım.

• makik kullanıcısına yanıt
    Şuraya bakabilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=40018924&p=1#40018924
  • makik kullanıcısına yanıt

aslında hepsi ölmüş ama içlerinden biri kabullenememiş hagisi olduğunu hatırlamıyorum şimdi doktordu galiba
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yok.
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    ben yanlış biliyorum o zaman kusura bakmayın izlemedim duyduğumu söyledim
  • 
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.