Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    terminusta yaşanan olaylara bakıyorum önceki insanlar iyimiş ancak insanları doğrama hakkına sahip değiller ilk baştaki adamı shane'e benzettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertua35_35 -- 18 Ekim 2014; 2:37:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben insan iskeletlerini kurbanlık dana gibi astıklarını gördüğümde şok oldum aga kaburgalar yağlar falan sanki kurban eti ayıklıyormuşum gibi oldum bi an

• 5x1

Morgan gruba katılıp yeni bir shane olur mu acaba ? :D :D

Bu morgana 1.seznda değilde 4.sezondaki o evlere tuzakları yerleştirmesi ve yetmeyip birde sokaklara tuzaklar kurmasına hasta olmuştum.İyiki çıkardılar yine onu kalıcı olsa bari.

O kadar yolu şansa takip edip gelmeside saçma olmuş ama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Dioxide -- 18 Ekim 2014; 5:41:56 >
  • http://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-63230/

Haterlar kıskanmaktan çatlasın

Breaking Bad'den sonra en iyi dizi budur

Dizi daha 5. sezona yeni başlamışken 6. sezon onayı aldı.

Morgan'ın dönmesine çok sevindim.Rick'ten sonra en sevdiğim 2. karakterdi 2 bölümde yer almasına rağmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 18 Ekim 2014; 6:50:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

http://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-63230/

Haterlar kıskanmaktan çatlasın

Breaking Bad'den sonra en iyi dizi budur

Dizi daha 5. sezona yeni başlamışken 6. sezon onayı aldı.

Morgan'ın dönmesine çok sevindim.Rick'ten sonra en sevdiğim 2. karakterdi 2 bölümde yer almasına rağmen

Breaking badden de iyi bence

• Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    güzel bi çalışma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

Şu an kaçıncı bölüm çıktı en son dün 5.sezon 1.bölümü izledim
    millet morgan falan diyor ne iş la nerde çıktı morgan

seyrettiğin yerde sonuna kadar seyret. video bitene kadar . durana kadar . göreceksin. bende 2. seyretmemde gördüm.
  • Çok iyi başladı, beklediğimize değdi dorusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustWatchMe

güzel bi çalışma olmuş

Nakaratı çogu sarkidan daha guzel

Bide camurlu zombi iyi eşlik etmiş.

• Morganın orayı en son istila etmişlerdi diye biliyorum. Rick oğluna hemen gitmeliyiz demişti çünkü zombiler oraya doğru geliyordu herhalde orayıda istila ettiler.

Oda belki yollara düştü bakalım ne olacak.

• Son 1 gün.
  • Okul yüzünden ilk bölümü yeni izleme fırsatına eriştim ve harika bir sezon başlangıcı olmuş, özellikle şiddet içeren sahneler beni zevkten uçurdu.

Morgan'ı görmek çok sürpriz oldu, hiç beklemiyordum açıkçası, unutmuşum adamı. :) Umarım bir işe yarar, süs olsun diye geri getirdiklerini sanmıyorum çünkü.

İşin iyi yönü de var, yeni bölümü 1 hafta beklemek yerine sadece 2 gün beklemiş olacağım. :) Tüm sezon böyle devam etsin!!

• sezona iyi başladı bakalım ne olacak....
  • beth nerde göremedik
  • Diziye yeni başladım 2. bölümü bitirdim Breaking Bad ile birlikte izliyorum cidden çok profesyonel bir yapım.
  • ya arşivden hızlı hızlı ne güzel izliyordum şu an 5. sezonun muhteşem ilk bölümünü de izledim.Bu zamana kadar dizileri geriden takp ettiğim için herşey güzeldi..Napcam artık her hafta ben
  • bu arada

bu arada morgan ı herkes iyi bi karekter olarak özledi ilk başlardaki Rick e yardım edişleri falan güzelde sonra ortaya çıktığında pek sağlam ayakkabı gibi durmuyodu gruba sorun çıkarmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 19 Ekim 2014; 1:51:26 >
  • boras06 kullanıcısına yanıt

Morgan son Rick sahnesinde düzelmişti sonrasında göstermediler dizide ondan sonrasında haladaha aynıysa sıkıntı ama zannetmiyorum düzelmiştir bence.
  • abi bu morganın en son mekanını biraz zor aşardı zombiler cok saglam tuzaklar kurmuştu adam
  • 
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.