Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Carol Aynen garip bir sahneydi.
  • spoiler ekliyorum buton ayrı yazılar ayrı görüntüleniyor.
    izlemeyenler için sezonun ilk bölümünden ağır spoiler var.

Walking Dead'de geçtiğimiz sezonlardaki kronikleşmiş (bir konuyu sakız gibi uzatma) alışkanlığı görüldüğü üzere aşılmış durumda. Terminus belasından ilk bölümde kurtulmaları sevindirici oldu. Zira hapishane sezonunu hatırlıyoruz...

Carol'a hayranlık duyuyordum zaten bu bölüm tam anlamıyla bir Carol fanı olduğumu söyleyebilirim. O kadar temiz bir operasyon yaptı ki Daryl'ın crossbow'unu bile kurtardı.

Rick reisten "corll" ismini yine duyduk. Bu da filmi buram buram hissetmemize neden oldu.

Glenn fazla saf, yakın zamanda ölebilir ayrıca Rick'in Terminusta kalan insanları yok etme isteğine katılıyorum.

Ortalara kadar hızlıca geçti ama sonuna doğru dolu dolu bir bölümdü.

ve Morgan... Eski bölümlerden birisi diziye dönünce acayip keyifli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 14 Ekim 2014; 20:15:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Beyler hatırlarsanız dizinin başında ve dizinin sonunda kasap olan elemanları öncesi sonrası şeklinde gösterdiler, bence bu elemanları dizide daha da göreceğiz, bizimkilerin terminusla ilişkisi bitmesine rağmen. Ya bir o kasap grubunu bir de bizimkilerini gösterecekler, ya da kasaplarla bizimkilerin yolu kesişecek./spoiler]

ben o adamın negan olabilecegini düşünyorum
  • Bu sezondan beklenti büyük, Hadi bakalım hayırlısı.
  • bir de dün cizgi roman okuyucularına selam cakmış aslında
    cizgi romanda gleen sopayla kafasına vurularak ölyor
    fakat dün dizideki bölümde aynı sahne fakat ölmüyor
    hal böyle olurken cizgi romandan spoiler vermeye kalkanlarda bi zahmet yerlerinde dursunlar
  • sondaki eleman kimdi ? tanıdık geldi de
  • quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

sondaki eleman kimdi ? tanıdık geldi de

Morgan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Morgan

şu bizim deliren adam mı
  • Bence bu bölüm 4. sezonun final bölümü olsa belkide dizi reyting rekorları kırardı.

edit: eğer reyting rekorları istiyolarsa bi şehire girmeleri lazım. Ne bu sürekli orman görmekten bıktım 2 sozun ormanda geçti. Şehre inseler ve ciddi tehlikeler atlatsalar bu sezon walking dead zirve yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkan -- 14 Ekim 2014; 20:41:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Morgan

şu bizim deliren adam mı

Evet.
  • Diğer bölümler de bu şekilde olur umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çılgın bir bölümdü
  • Uzun bir aradan sonra twd izlemek çok hoşuma gitti ne yalan söyleyeyim.Bölüm ve sezon başlangıcı gayet güzeldi,bir çok hikaye türetilecek güzel bir başlangıç yapılığını düşünüyorum.Benim tahminimce bu sezonun sonlarına doğru olayın çözümlenmesi konusunda bir ışık yanacak ve son iki üç sezon olayın çözünmesi ve dünyanın kurtulması üzerine olacak.

Bölümün son sahnelerinde şu asker olan turuncu saçlı adam ne söylemeyi planlıyor çok merak ettim.Bunun dışında beth i soran yok,sanki herkesin hafızasından silinmiş gibi.He bu arada bu sezonki düşmanımızda belli oldu sanırım,şu terminustaki canlı kalan elemanlar.Son olarakta son sahnedeki maskeyi çıkaran adam bizimkilerin yanında mı olacak yoksa karşısında mı ? merak konusu.

Tüm twd sevenler için güzel bir sezon olur umarım

• Çok güzel devam ediyor

• Carol reis Maryi hem laflarıyla dövdü hem de zombilere yem etti favorim sahnem oydu kesinlikle.
  • Güzel başladı ve umarım böyle devam eder.
  • Karakterlerin isimlerini unutan bir tek ben miyim ya ? Bu sezon aralari ve 5. Sezon olmasindan dolayi cok az kisinin adini tutabiliyorum.

Bu sene baya kanli gecicek abartilarak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. sezon tadı vardı çok iyi
  • Of of. Arkadaş çok pis spoiler buldum. Linkte 5. sezon fragmanı var 3:29 sn lik. Çok kötü şeyler gördüm ileriki bölümlere dair.... İzlemeyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorhia -- 14 Ekim 2014; 22:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TomyAmca

Uzun bir aradan sonra twd izlemek çok hoşuma gitti ne yalan söyleyeyim.Bölüm ve sezon başlangıcı gayet güzeldi,bir çok hikaye türetilecek güzel bir başlangıç yapılığını düşünüyorum.Benim tahminimce bu sezonun sonlarına doğru olayın çözümlenmesi konusunda bir ışık yanacak ve son iki üç sezon olayın çözünmesi ve dünyanın kurtulması üzerine olacak.

Bölümün son sahnelerinde şu asker olan turuncu saçlı adam ne söylemeyi planlıyor çok merak ettim.Bunun dışında beth i soran yok,sanki herkesin hafızasından silinmiş gibi.He bu arada bu sezonki düşmanımızda belli oldu sanırım,şu terminustaki canlı kalan elemanlar.Son olarakta son sahnedeki maskeyi çıkaran adam bizimkilerin yanında mı olacak yoksa karşısında mı ? merak konusu.

Tüm twd sevenler için güzel bir sezon olur umarım

sen nasıl dizi izliyorsun arkadas bethı bolum basında anlatıyor darly, ayrıca sonda maskeyi cıkartan adam 1. sezondakı oglu olan zencı sonra delirmişti falan ısmını unuttum

• 
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.