Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.534
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dodgé

The Vampire Diaries’te Michale McManus uzun vadeli bir rol alacak.

2. Sezonda Michale McManus (Jules)’ın dizide uzun vadeli bir rol alacağı açıklandı...

Ausiello, Michaela McManus’un bir uzun vadeli bir rol alacağını açıkladı. Jules karakteri, Mystic Falls’a gelen Mason’un bir arkadaşı olacak.

o adamı tanımayan bi tek ben değilimdir herhalde
    8.bölümü indiriyorum ancak daha altyazı çıkmamış umarım inene kadar çıkmış olur
  • Çeviri Durumu: The Vampire Diaries
    Dizi Bölümü :2x8 Çeviren :Lostris
    Başlama Tarihi :2010.05.11
    Çeviri Miktarı : %25
    Son Güncelleme :05-11-2010 1:55:06
    Durumu : Aktif
    Not :Risendark & Lostris

beklemedeyis hala :D
  • Çeviri durumuna bakaca olursak bu hafta biraz geç izleyeceğiz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Nadir

Çeviri Durumu: The Vampire Diaries
    Dizi Bölümü :2x8 Çeviren :Lostris
    Başlama Tarihi :2010.05.11
    Çeviri Miktarı : %25
    Son Güncelleme :05-11-2010 1:55:06
    Durumu : Aktif
    Not :Risendark & Lostris

beklemedeyis hala :D

ya normalde geceye bitmiş olurdu geç izlediğimi hatırlamıyorum ben
  • beklemeyi bırakın diğer sitede çıktı altyazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

beklemeyi bırakın diğer sitede çıktı altyazı

diğer site derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: endless1

quote:

diğer site derken ?

Muhtemelen turkcealtyazi.org'dan bahsediyor arkadaş.Şimdi baktım çıkmış altyazı orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

Orijinalden alıntı: endless1

quote:

diğer site derken ?

Muhtemelen turkcealtyazi.org'dan bahsediyor arkadaş.Şimdi baktım çıkmış altyazı orda.

teşekkürler..

• adam tokatla kafa kopardı
    Bitti güzel bölümdü.ilerki bölümlerde kökenler bela olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 5 Kasım 2010; 18:19:25 >
  • quote:

adam tokatla kafa kopardı
    Bitti güzel bölümdü.ilerki bölümlerde kökenler bela olucak

ya canlanmasına ne demelii
    normal vampirlerden çok çok farklı bir köken ile karşıkarşıyayızz
    bi hafta geçmezz
  • damonun itirafları parçaladı beni çok samimiydi gitgide damon karakterinin içine düştüm müthiş bir bölümdü gerçekten 2.sezonun en iyi bölümü
  • Her bölüm daha iyi oluyor dizi. Bu sezon merakla, heyecanla izlediğim tek dizi.
    2. sezon öncesi promolarda ilk sezon sadece bir başlangıçtı diyorlardı cidden doğruymuş.

Bölüm hakkında

Damon'ın itiraflarına bittim be Damon Elena aşkını görmek istiyorum artık.
    Caroline Tyler yakınlaşması başladı. Bakalım Tyler bizimkilerin yanında mı yoksa karşısında mı yer alacak.
    Stefan-Damon-Caroline-Alaric takımı durdurulamaz diyorduk ama kökenler bela olacak. Ölmüyorlar bile.

Tahminim

Klaus Katherine'i vampire dönüştüren vampir sanırım

Bölümdeki hata

Vampirler davet edilmedikleri sürece kapalı alanlara giremiyorlar. Hadi biri kök vampirlerden kural işlemiyor ona diyelim Stefan ve Damon nasıl girdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Her bölüm daha iyi oluyor dizi. Bu sezon merakla, heyecanla izlediğim tek dizi.
    2. sezon öncesi promolarda ilk sezon sadece bir başlangıçtı diyorlardı cidden doğruymuş.

Bölüm hakkında

Caroline Tyler yakınlaşması başladı. Bakalım Tyler bizimkilerin yanında mı yoksa karşısında mı yer alacak.
    Stefan-Damon-Caroline-Alaric takımı durdurulamaz diyorduk ama kökenler bela olacak. Ölmüyorlar bile.

Tahminim

Bölümdeki hata

Vampirler davet edilmedikleri sürece kapalı alanlara giremiyorlar. Hadi biri kök vampirlerden kural işlemiyor ona diyelim Stefan ve Damon nasıl girdi?

bende farkettim.kapalı alanın sahibi çağırırsa ancak girebiliyorlar ama orası terk edilmiş sonuçta sahibi yoktur diye düşünmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 5 Kasım 2010; 23:19:05 >
  • quote:

quote:

Bölüm hakkında

Tahminim

Bölümdeki hata

bende farkettim.kapalı alanın sahibi çağırırsa ancak girebiliyorlar ama orası terk edilmiş sonuçta sahibi yoktur diye düşünmüştüm.

e ozaman son dakikalardaki damonların şatoya davetsiz giren ablamıza ne demeli. Arkadaş mantık hatası çok ya sen elijahın kalbine kazık sapladın nolur nolmaz diye kafayıda kopar dimi
  • Bölüm süperdi 10/10

Damon'ın Elenayı söyledikleri benide bitirdi Damon'ın gözünden yaş gelirken nerdeyse bende ağlıcaktım o derece etkilendim çok güzel sahneydi
    Bu kökenler fena bu sezon Kathrine ile geçicek dedik ama birde kökenler çıktı adamlar ölmüyorda
    Tyler ilerki bölümlerde ne olcak onuda merak ediyorum
  • Valla süper bölümdü ya.Damon'un sonlardaki haline gerçekten bende üzüldüm.
    İşler şimdi kızışacak artık o vampirler baya güçlü adama kazık sapladılar ölmedi bir vuruşla kafa kopardı.Yalnız kolay sapladılar kazığı sanki.O düşman vampirlere karşı Bonnie'yi kullanabilirler.Ama bunlar baya zorlayacak gibi.Belkide sezon finali boss'u olabilirler.Hatta Catherine bile mezardan çıkarılabilir belki.Güzel bölümler olacak gibi önümüzdeki bölümler.
  • Bölümdeki en ciddi mantık hatası:

Damon ve Stefaon o kadar hızlı koşabiliyorken bütün yolu arabayla gittiler.
  • Güzel bölümdü.

Elijah adlı vampir başlarına dert olacak gibi.

@Yılmaz Gençlik dizisi işte.
  • quote:

Bölüm hakkında

Tahminim

Bölümdeki hata

Baya doğru tahminler yapmışsın.

Evlere girme olayını söyleyeyim.

Bölümdeki hata ile ilgili.Vampirler insanların yatıp kalktıkları ev olarak kullandıkları yerlere girmek için izin almaları gerekiyor.Evin sahibi ölmüş yada ev terkedilmişse izine gerek kalmıyor.Cansız varlıklar (vampirler) yattıkları yerlerde de izin almak gerekmiyor.

Kitaplara göre gitmeye başladılar yavaştan.Burdan sonra spoilere alayım da isteyen baksın.

Klaus sanırım Katherine'yi dönüştüren adamdı.Doktoru muydu öyle birşeydi sanırım.
    Ve Tyler Klaus'un yanında cephe alıyordu.

Klaus ortalığ birbirine katmıştı.

Kitapta kim tarafından öldürüldüğü de yazıyordu da söylemeyeyim heyecanı kaçar.

Ama şu kadarını söyleyeyim Klaus yardırıyordu resmen.

Bölümle ilgili olarak.

Elijah'a kazık geçirdikten sonra bence garanti olması için kafasını kesmeleri gerekiyordu.Bunu ben bile düşündüysem senaristlerin de düşünmesi gerek bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 6 Kasım 2010; 11:32:34 >
  • Güzel açıklamışsın Onur. Kitaptada yazıyordu o kapalı alanlara girme durumu şimdi hatırladım. Son sahnede kızın bizimkilerin evine girmesini de Vampirlerin ev sahibi sayılmamasıyla açıklayabiliriz o zaman.

Sen 3 kitabı da okumuştun değil mi? Sana bir sorum var

Ben yaz başında 2. kitabın ortalarında okumayı bıraktım. Hiç beklemediğim bir olay oldu ve saçmalamaya başladılar.

Elena'nın ölmesi bayağı vurmuştu beni. Hele kardeşinin yanına gidip konuşması ve vampir olarak ölümünde Damon ve Stefan'a veda etmesi feciydi.

Daha ikinci kitabın ortalarında ana karakterin ölmesi çok ender durumlardandır. Boonie'nin Elena ile sürekli iletişim kurması, Elena'nın diğer taraftan bunları uyarması çok saçma gelmişti.

Şimdi ilerleyen sayfalarda veya 3. kitapta da olaylar hep böyle mi gelişiyor. Yoksa Elena hayata geri mi dönüyor

Cevabına göre devam edeceğim kitaplara.

Kitapla ilgisi olmayanlar sakın tıklamasın spoilera hayatınız kararır
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.