Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.534
Cevap
23
Favori
170.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • JnRMnT & Zero Cool akşam üstüne kadar yetiştirir altyazıyı Risendark'ın akşama kadar bitmez turkcealtyazi.org'dan takip edin
  • Ooo 3. bölüm de çıkmış.
    İlk bölümü indirdim bir türlü başlayamadım.
    Nasıl başladı yeni sezon ? (Sakın bölümleri anlatmayın, heyecan açısından nasıl diyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Ooo 3. bölüm de çıkmış.
    İlk bölümü indirdim bir türlü başlayamadım.
    Nasıl başladı yeni sezon ? (Sakın bölümleri anlatmayın, heyecan açısından nasıl diyorum.)

Heyecan üst düzeyde
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

buyrun çıktı

http://www.turkcealtyazi.org/sub/286850/the-vampire-diaries.html

Geçen bölüm DP'yi beklemiştim ama bu bölüm öyle yapmıyacağım. DP'nin altyazısı çıkınca ikisini karşılaştırdım hemen hemen aynılar hatta bu altyazının doğruluk oranı daha bile fazla.

İzlemeye başlayalım bakalım.
  • Güzel bölümdü.

Kurt pek gerçekçi olmamış ama idare eder , Damona helal olsun postayı koydu eleneya ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 24 Eylül 2010; 17:52:12 >
  • Sıkıldım, aksiyon bekliyordum bu bölümde.

Stefan her bölüm daha fazla itici gelmeye başladı.

Şu arkadaşlık/aşk filan olaylarıda istediğim gibi gitmiyor.

Caroline diziden çıksa süper olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 24 Eylül 2010; 17:56:38 >
  • Fragmandan hareketli bir bölüm olacağını sanmıştım ama yanılmışım. Sezonun ilk bölümünde çıtayı bir hayli yükseltselerde şuanda düşmüş durumda. Kurtadam konusunu çok çabuk geçtiler pek birşey anlayamadık. İlerleyen bölümlerde sanırım yine değinirler.

Damon için üzüldüm. Katherine'de geri döndü bakalım neler olacak. Bu sezon sanırım kurtadamlar üzerine değilde Katherine ve plânları üzerine kurulu olarak devam edecek.
  • Yine güzel bölümdü.Kurt adam olayı çok saçma olmuş ama onun dışında güzeldi.

Caroline yedi matt'i.
    Bari ayrıldıktan sonra şu amy'yi parçalasaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 24 Eylül 2010; 23:23:41 >

• kurt adam olayı umduğum gibi olmadı ama fena değil genedeşu bonnie karakterine çok sinir oluyorum resmen ötü tavan yapmış bi gebertemediler şunu
  • fazla aksiyon olmasada yine güzel bir bölümdü ama
    şu kurtadam olayı tam fiyasko adı üstünde kurtadam kurt değil görünüşe göre kurtadam olayı üzerinde fazla durmucaklar kathrine yine çıktı piyasaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

fazla aksiyon olmasada yine güzel bir bölümdü ama
    şu kurtadam olayı tam fiyasko adı üstünde kurtadam kurt değil görünüşe göre kurtadam olayı üzerinde fazla durmucaklar kathrine yine çıktı piyasaya

aynen rezaletti o.
    Kurtadam değil bildiğin şekil değiştiren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

fazla aksiyon olmasada yine güzel bir bölümdü ama

Yanlışım varsa düzeltin ama dizide "Kurtadam" denmiyor. "Wolfman" değil yani. "Werewolf" deniyor. Bildiğim kadarıyla ikisi farklı şeyler. Ama emin değilim.
  • Hocam o zaman böyle birşeyler olsaydı keşke.

Bu resimlerdeki gibi birşey bekliyordum büyük hayal kırıklığı yaşadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 24 Eylül 2010; 22:45:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Hocam o zaman böyle birşeyler olsaydı keşke.

Bu resimlerdeki gibi birşey bekliyordum büyük hayal kırıklığı yaşadım

bende böyle bişey bekliyodum en kötü twilighttaki gibi büyük kurtlar olur diyodum ama normal kurttan farkı olmadı ya
  • 3. bölüm iyi güzel hoştu damon elenaya laf etti caroline'e planlar var vsvs yorgun kafayla izledim zevk almadım
  • sakin bi bölümdü bize action lazım
  • S2E1'i izledimde fena değildi.
    Bu arada Catherine çok ateşli seksi hatun ya.Elena çok sönük kalıyor yanında.O kızı ayrıca tebrik etmek lazım iki karakteride başarıyla oynayabiliyor.Bu arada Damon iyice piskopata bağladı.Bakalım nolacak ilerideki bölümlerde.
  • Bu dizinin bölüm kapaklarına hastayım

• 3.bölümüde izledim.Kurtadam faciaydı gerçekten.Yerim ben öyle kurtadamı.Kurtadamlar öyleyse korkmasınlar alsınlar bir kangal hiç birşey olmaz sonra.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.