Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.534
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok kaliteli bi genclik vampir dizisi 4 bolumununde izledim... gelecegi parlak...
  • 6 bölüm izledim gayet sürükleyiciydi.İzleyecek dizi bulamayanlara tavsiye ederim.
  • The Vampire Diaries - 1x10 - ''The Turning Point'' - Trailer (Türkçe Altyazılı)

http://www.youtube.com/watch?v=14U7T2gL0UM
  • Ben de izliyorum bu diziyi, 5. bölümü izleyeceğim birazdan. Gerçekten çok güzel bir dizi tavsiye ederim herkese.
  • 9. bölümü de izledim.dizi gerçekten iyi gidiyor.yeni yeni olaylar oluyor.kesinlikle izlemeye devam edicem
  • Güzel bir diziye benziyor twilight'tan esinlenilmiş gibi geldi ama denemekte fayda var
  • Esinlenme yok direk aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

Güzel bir diziye benziyor twilight'tan esinlenilmiş gibi geldi ama denemekte fayda var

dene dene ilk başta twilight çakması diyordum da gene de kendine bağlıyor dizi.
  • Dizinin şimdi ilk iki bölümünü izledim başta twilight özentisi gelmişti ancak konusunun alakası yok stefan hafiften edward'a benziyor ama damon adamım her dizide karakterin hakkını veriyor güzel gidiyor dizi bayağı sevdim
  • Damon adamım ya. Dizinin başından beri bi sempatim var adama.

The Vampire Diaries (2009-    ) | 6.Sezon

Ayrıca harbiden dizinin geleceği parlak.
  • 4 bölüm izledim bugün yarında bitirir yetişirim erken indirmem iyi olmuş güzel bir dizi.
     The Vampire Diaries (2009-    ) | 6.Sezon

bu adam müthiş dizideki bütün hareketlenmeyi sağlıyor diğeri ise sadece kızla romantik sahneler filan tüm aksiyonu damon katıyor diziye

• başka vampirler gelmeye başlıyor.yeni tarih öğretmeni vampir çıktıelenanın en yakın arkadaşı cadı çıkıyor.güzel şeyler oluyor bayaa
  • Şimdi 9.bölümü izledim

Damon ile Stefan arası düzeldi gibi.
    Şehre yeni vampirler geldi bölüm sonunda logan'ın gelmesi garip oldu biraz
    Bonnie'de öğrendi herşeyi artık olaylar gitgide güzelleşiyor
  • Bu dizi fena çıkmadı izlettiriyor kendini değişik bir vampir hikayesi var.
  • nasıl güzel mi izlettiriyor mu kendini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

nasıl güzel mi izlettiriyor mu kendini?

başta twilight özentisi gibi geliyor ancak konusunun alakası yok ön yargılı başlamassan gerçekten güzel bir dizi olaylar gitgide güzelleşiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

nasıl güzel mi izlettiriyor mu kendini?

başta twilight özentisi gibi geliyor ancak konusunun alakası yok ön yargılı başlamassan gerçekten güzel bir dizi olaylar gitgide güzelleşiyor

Twilight'i izlemedim.The Prisoner'i çıkan son bölümüne kadar izleyeyim bakarım sonra bu diziye.
  • Şimdi izledim yeni bölüm güzelde bölüm sonu şaşırtıcıydı

Elena sonunda gördü resmi
    Bence Elena'nın çarptığı adam Damon çıkabilir
  • bu 11. bolum ne zaman cıkacak haberiniz var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardwaresoftware

bu 11. bolum ne zaman cıkacak haberiniz var mı acaba?

Yeni bölüm Ocak 2010'da...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.