Şimdi Ara

The Usual Gamers - WhatsApp Grubu Aktif - Üye Alımı Açık (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
4
Favori
14.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alım açıktır.

Katılmak isteyen arkadaşlar PM atabilir.
  • Ad:cem
    Gamertag : HaylazJimmy
    Sahip olunan oyunlar : forza horizon 3 (hot wheels dlc), gta 5 (uçmalı kaçmalı araba yarışları için alındı), ea access oyunları( fifa ve bf başta olmak üzere genelini oynamayı severim, bisürü gold oyun (hiçbirini oynamadım daha), ortama göre gamepass alıcam. şuan 1 tllik ile idare ediyorum
    Online olabileceğiniz saatler : hafta içi ve cumartesi - 21:00-24:00, pazar - 09:00-24:00 arası tüm saatler (anlaşılacağı üzere bekar ve çalışan biriyim)
    Online oyunlarda hangi türü daha çok seversiniz ? : benim amacım; grup halinde maç yapmak ve grup halinde fps ve tps ve yine grup halinde araba yarışı oynamak.

Not: şahsi telefonumu paylaşmak istemiyorum. dediğim gibi kafalar uyuşursa xboxa özel hat alırım icabında. hiç problem değil. Ayrıca kardeşlik/takas olayına girmiyorum mazur görün. yaşım 28. sırf xboxta coop-multi olayına dalmak için xboxın kendi adaptörlü kulaklığını sipariş ettim. 2-3 güne gelir. benim koşullarım bunlar. uygunsa irtibata geçin/ekleyin. discordum var eve gidince bakıcam kullanıcı adı ve şifreme. herkese iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tilky61 -- 25 Haziran 2018; 16:32:11 >

• Tilky61 T kullanıcısına yanıt
    PM gönderdim 2 gün önce dostum. Okudun mu ?
  • Dün akşam R6 SIEGE için katılım gösterenlere teşekkürler beyler

Bu akşam TUG PRO CLUB takımımızda biraz ter dökelim. Ayrıca Elder Scrolls Online'da bir iki ufak işi halledeceğiz.

Yarın ise BF1 veya Forza Horizon 3'te görüşürüz.
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    yeni gördüm 2 gün peş peşe yoğun mesaideydim :(

• Arkadaşlar , grubumuz forumda hareketsiz görünse de gerek Whatsapp, gerek Discord ve gerekse akşamları Xbox Live platformunda oldukça hareketli.

Her türden oyunu oynayabileceğiniz arkdaşlar edinebilirsiniz. Bekliyoruz
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Bende Tenda V300 modem var. Nat'ın sürekli SIKI olarak görünüyor. Netten falan çok araştırdım. Diğer modemlerdeki gibi birkaç ayar yapayım dedim ama olmadı. Mesela PUBG oynarken her oyundan sonra LİVE hatası alıyorum ve oyunu her seferinde yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Acaba hem Tenda V300 hemde XBOX'ı aynı anda kullanan arkadaşlar var ise bana NAT OPEN yapmasını anlatabilir mi? Teşekkürler.
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Hocam Tenda V300 ayarlarını bilmyorum ama, DMZ aktif edip, xbox a sabit ip vererek sorunu çözebilir, veya upnp ile sorunu çözebilirsin, bunları yapamıyorsan şunu sorayım dns giriyor musun? 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 dns lerini girerek de xbox üzerinden sorunu çözebilirsin. TT altyapı da bu olmazsa olmuyor çünkü.
  • renkliorjinal kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Dostum dediklerinin hepsini yaptım. DMZ ve İP sabitledim. upnp aktif, dns girdim. Ama maalesef. Bir ara makineye ve modeme reset atacam. lur inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Teşekkür ederim. Dostum dediklerinin hepsini yaptım. DMZ ve İP sabitledim. upnp aktif, dns girdim. Ama maalesef. Bir ara makineye ve modeme reset atacam. lur inşallah.
    Bunları yaptıkdan sonra modemin fişini çek ve 30 sn bekledikten sonra tekrar tak, dediğim gibi dns girmeyi sakın unutma. bu şekil de olmaması imkansız.
  • renkliorjinal kullanıcısına yanıt
    Makineye ve modeme reset attım. Dns'yi 208.67.220.220 - 208.67.222.222 yaptım. Sorun çözüldü. Sağolasın.
  • Yoksa siz hâlâ grubumuza katılmadınız mı ?
  • The Usual Gamers - WhatsApp Grubu Aktif - Üye Alımı Açık

Discord kanalımızda tüm oyunlar için ayrı konu başlıkları bulabilirsiniz.

Ayrıca Usual Social kanalında oyun dışındaki hobileriniz hakkında fikrlerinizi paylaşabilirsiniz.
  • Bu ay çıkacak Xbox One Oyunları

1. Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard Jul 10
    2. Shining Resonance Refrain Jul 10
    3. Defiance 2050 Jul 10
    4. MXGP Pro Jul 10
    5. Bomber Crew Jul 10
    6. 20XX Jul 11
    7. Warhammer: Vermintide 2 Jul 11
    8. Ghost 1.0 Jul 11
    9. Super Destronaut DX Jul 11
    10. Earthfall Jul 13
    11. The Spectrum Retreat Jul 13
    12. Insane Robots Jul 13
    13. Gekido: Kintaro's Revenge Jul 13
    14. Mothergunship Jul 17
    15. Tempest 4000 Jul 17
    16. Adventure Time: Pirates of the Enchiridion Jul 17
    17. Sonic Mania Plus Jul 17
    18. The Path of Motus Jul 17
    19. The Long Reach Jul 18
    20. Sonic Mania: Encore Pack Jul 18
    21. The Mooseman Jul 18
    22. Nidhogg 2 Jul 19
    23. Frost Jul 20
    24. No Man's Sky Jul 24
    25. Mega Man X Legacy Collection 1 + 2 Jul 24
    26. The Banner Saga 3 Jul 24
    27. Train Sim World Jul 24
    28. Candle: The Power of the Flame Jul 25
    29. The Banner Saga Trilogy: Bonus Edition Jul 27
    30. The Sims 4: Cats & Dogs Jul 31
    31. Castaway Paradise Jul 31

• Alımlar devam ediyor arkadaşlar. Sizler katıldıkça daha da güçlü olacağız.

Genel olarak Discord / Whatsapp üzerinden aktif olaran muhabbetteyiz.

Grupta oynanan oyunlar ( en az 2 kişi girse bile)

-BF 1
    -BF 4
    -Division
    -Fifa 18
    -Elder Scroll Online
    -PUBG
    -Fortnite
    -Rocket League
    -Ghost Recon Wildlands

Yaz ayları gelmesinden dolayı biraz durgunluk olsa da her gün online arkadaş bukabilirsiniz.

35-40 kişi civarı üye sayımız.

Görüşmek üzere.
  • Tabii ki buradayız. Konuyu ihmal ediyoruz ancak grup aktif durumda. Yaz ayları sebebiyle biraz yavaşlasaknta kemik kadro oluşmak üzere. Herkesi bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    güzel bir çalışma olmuş
  • Merhabalar. Geçtiğimiz ay XBOX sahibi oldum. Dolayısıyla grup arıyordum, maksat vakit geçsin, yeni insanlar tanıyalım.

Yaşım 27
    Altuğ abiyi zaten PS bölümünden tanıyorum.
    Gamertag: Bunejaa

Görüşmek üzere.:)
  • Sağolasın @berky88 . Bekleriz ;)

Erdem mi isim @Erkka ? Hatırlıyor gibiyim ama kesinlikle hatırlıyorum demeyeceğim yalan olur :) daha önce bir grupta beraber oynadık mı ? Psn nicki nedir ? Kusura bakma forumda çok fazla kişi ile tanışınca bazen unutabiliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Sağolasın @berky88 . Bekleriz ;)

Erdem mi isim @Erkka ? Hatırlıyor gibiyim ama kesinlikle hatırlıyorum demeyeceğim yalan olur :) daha önce bir grupta beraber oynadık mı ? Psn nicki nedir ? Kusura bakma forumda çok fazla kişi ile tanışınca bazen unutabiliyorum
    Doğrudur. :)

İsmim Erdem. :)

Valla ben de tam hatırlamıyorum hangi gruptaydık nerdeydik ama seni biliyorum abi yav. :)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.