Şimdi Ara

The Twilight Saga: New Moon (2009) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
1
Favori
22.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lejyonerx

quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ilk film cok guzeldi bomba etkisi yaratti resmen..

neden bu kadar cok dusmani var bu serinin

Bu filmi izledikten sonra Robert Pattinson yüzünden kız arkadaşlarından ayrılan binlerce kişi olduğu için böyle bir nefret var..Yoksa film o kadarda kötü değil..Nefretin tek nedeni ilk dediğim şey ve ayrıca Robert pattinsona çekemeyen bir çok erkek var.Daha doğrusu ben ona kedi-ciğer ilişkisi diyorum..Yok k*çıma resim çizsem daha güzel olur vb. şeyler diyende var..Bazı şeyleride kabul etmek gerekir.Güzellik kavramı insandan insana değişir ama Robert Pattison çirkindir diyen varsa bence ego tatmini yapıyordur.Bu arada adamın hayranı falanda değilim ama gerçekleride kabul etmek gerekir..

Gerçek ne? Tapılası birşey olmadıgı ortada. Televizyon dünyasına göre ciddi manada çok yakışıklı denebilecek biri de değil. Fiziği kesinlikle iyi değil. Bu çocuga tapan bir kız arkadaşım olmadı, hiçbir şekilde kıskanma durumu yok yani. Robert Pattinson da abartılacak birşey yok.

Öğüt: İlla kendinize twilight efsanesinden(!) yakışıklı seçecekseniz Taylor Lautner a tapın kızlar...

aslında robert pattisona bu kadar hayran olmalarının sebebi kitaptaki edward karakteridir.edward o kadar kusursuzki bazen ben bile keşke onun gibi olabilseydim dediğim zamanlar oldu.robert,harry potterda da oynamıştı ama böyle bir hayran kitlesi yoktu o zamanlar. bir de yapılan makyajları unutmamak lazım.makyajı sayesinde bambaşka bir kimliğe bürünmüş filmde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ilk film cok guzeldi bomba etkisi yaratti resmen..

neden bu kadar cok dusmani var bu serinin

Bu filmi izledikten sonra Robert Pattinson yüzünden kız arkadaşlarından ayrılan binlerce kişi olduğu için böyle bir nefret var..Yoksa film o kadarda kötü değil..Nefretin tek nedeni ilk dediğim şey ve ayrıca Robert pattinsona çekemeyen bir çok erkek var.Daha doğrusu ben ona kedi-ciğer ilişkisi diyorum..Yok k*çıma resim çizsem daha güzel olur vb. şeyler diyende var..Bazı şeyleride kabul etmek gerekir.Güzellik kavramı insandan insana değişir ama Robert Pattison çirkindir diyen varsa bence ego tatmini yapıyordur.Bu arada adamın hayranı falanda değilim ama gerçekleride kabul etmek gerekir..

Gerçek ne? Tapılası birşey olmadıgı ortada. Televizyon dünyasına göre ciddi manada çok yakışıklı denebilecek biri de değil. Fiziği kesinlikle iyi değil. Bu çocuga tapan bir kız arkadaşım olmadı, hiçbir şekilde kıskanma durumu yok yani. Robert Pattinson da abartılacak birşey yok.

Öğüt: İlla kendinize twilight efsanesinden(!) yakışıklı seçecekseniz Taylor Lautner a tapın kızlar...

Sizce neden kızlar Jacob'u değilde Edwardı beğeniyor.
    Edward o kadar çirkinse niçin kızlar hayran?
    Kıskanma durumu yoksa nedir bunca nefret?
    Adama kızıyor herkes,adam napsın.Film için teklif getirmişler oynuyor.
    Dur kızlar bana hayran olur zaten gayim ben oynamayım da erkekler deli olmasın diye mi düşünsün?
    Herkes Edward Allah belanı versin felan.
    Eleştireceğini kişiyi düzgün seçin ve bazı şeylerin sebeplerini sorgulayın.
    Kimse durup dururken çok çirkin birine hayran olmaz.

• @_AristokraT_
    Arkadaşım kızların nelerden hoşlandığını ya da bir kızın seçiminin diğerini nasıl etkilediğini bilmiyorsun. Çocukta inanılmaz bir fizik mi var? Hayır. Çok yakışıklı da değil. Daha önce de bu çocuk filmlerde oynadı ama böyle ilgi yoktu. Kitaptaki Edward karakterinin etkisi çok büyük diyorum sadece...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Bu kadar acımasızlık da fazla arkadaşlar. Oy dağılımına bakın.

The Twilight Saga: New Moon (2009)

1'lere acımasızlık dersek 10'lara da inanılmaz abartı demeliyiz.Sonuç dengeli.
  • twiligth genç kız rüyasından başka bişey değildir.

her türlü tartışırım.

yaptıkları yorumları görseniz ülkeyi terkedersiniz.

bence bu daha güzel bir sonuç vermiş :
    18 yaş kısmı herşeyi açıklıyor

• Aslında gitmeyi düşünüyordum fakat 13 yaşındaki kızlarla sinemada izlemek zor olur.En iyisi evde seyretmek
  • quote:

@_AristokraT_
    Arkadaşım kızların nelerden hoşlandığını ya da bir kızın seçiminin diğerini nasıl etkilediğini bilmiyorsun. Çocukta inanılmaz bir fizik mi var? Hayır. Çok yakışıklı da değil. Daha önce de bu çocuk filmlerde oynadı ama böyle ilgi yoktu. Kitaptaki Edward karakterinin etkisi çok büyük diyorum sadece...

Böyle olsa dahi kıskanma durumu aşikar.Filmi beğenme,adamı beğenme oyunculuğu beğenme ama hakaret?
    Edward'ı oynayan adama hakaret etmek neyin göstergesi olabilir ki?
    Yok gay yok top bilmemne.
    not:sözüm sana değil,genel konuşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I_nterpoL

twiligth genç kız rüyasından başka bişey değildir.

her türlü tartışırım.

yaptıkları yorumları görseniz ülkeyi terkedersiniz.

bence bu daha güzel bir sonuç vermiş :
    18 yaş kısmı herşeyi açıklıyor

ben 18 altına değil de 45+'ya takıldım baya zorlamış

• şu filmde kurtların victoria´yı kovaladıgı sahnede çalan şarkıyı söyleyebilecek bir babayiğit var mı?
    filmin begendigim tek sahnesiydi müzik hosuma gitti.
  • Yav bu Edward hayranı kızları Tom Welling , Chace Crawford'la falan tanıştırmak lazım , dünyadan bir haber yaşıyorlar galiba.
    Erkeğim ama bu 2 çocuğun üstüne yakışıklılık , karizma tanımam.. Tom karizmada , Chace de yakışıklılıkta ağır basıyor..
    Bunlar varken Edward kim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmaLLviLLe

Yav bu Edward hayranı kızları Tom Welling , Chace Crawford'la falan tanıştırmak lazım , dünyadan bir haber yaşıyorlar galiba.
    Erkeğim ama bu 2 çocuğun üstüne yakışıklılık , karizma tanımam.. Tom karizmada , Chace de yakışıklılıkta ağır basıyor..
    Bunlar varken Edward kim ?

Justin Hartley unutmamak lazım ancak madem diğer dizilere filan bakamıyorlar şu diğer kurt çocuk(ismini hatırlayamadım)edward'a 10 basar

• Kitabı okudum ilk filmide izledim ortalama bir seri fena değil.Forumdakilerin abarttığı kadar kötü değil kızların abarttığı kadarda muhteşem değil kızlar Edward hayranı erkeklerde düşmanı olay bundan ibaret buradaki yorumlar gerçeği yansıtmıyor.Filmi izleyecek olanlar en azından bu konudaki yorumları takmadan filmi izlesinler.
  • Film Fantastik / Duygusal ana temalı , şu an piyasa da tek.. bu da bu kadar tutulmasının büyük bir sebebi , kitabı olması da cabası..
  • Film tamamıyla dizi havasında.Ağır ağır ilerliyor.Bu gidişle en az 5 seri çıkar...
  • Abarmayın ya Jacob tipsizin önde gideni.
    Ne o öyle dişler felan.
    Not:Erkeğim. Ne oluyor layn
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AristokraT_

Abarmayın ya Jacob tipsizin önde gideni.
    Ne o öyle dişler felan.
    Not:Erkeğim. Ne oluyor layn

kendine gel dostum

o kadar dalga geçtim benim başıma geldi yha kız arkadaşım tutturdu gidelim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Royal Archer
    o kadar dalga geçtim benim başıma geldi yha kız arkadaşım tutturdu gidelim diye

dönüp dolaşıp sana gelmiş
  • ilk gün rekorunu kırmışlar amerika'da. 72 milyon dolar mı ne sadece cuma günü hasılatı. hayranlarının aşırı isteği etkili tabi hepsi ilk günlerden izleme derdine düşmüşler ama harry potter seviyesine çıkabileceğini zannetmiyorum. yani öyle 800-900 milyonları göremez gibi. fanlarının gücü bir yerde bitecektir nasıl olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 22 Kasım 2009; 18:32:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

ilk gün rekorunu kırmışlar amerika'da. 72 milyon dolar mı ne sadece cuma günü hasılatı. hayranlarının aşırı isteği etkili tabi hepsi ilk günlerden izleme derdine düşmüşler ama harry potter seviyesine çıkabileceğini zannetmiyorum. yani öyle 800-900 milyonları göremez gibi. fanlarının gücü bir yerde bitecektir nasıl olsa.

Filme tekrar tekrar giden pskopatlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Kitabı okudum ilk filmide izledim ortalama bir seri fena değil.Forumdakilerin abarttığı kadar kötü değil kızların abarttığı kadarda muhteşem değil kızlar Edward hayranı erkeklerde düşmanı olay bundan ibaret buradaki yorumlar gerçeği yansıtmıyor.Filmi izleyecek olanlar en azından bu konudaki yorumları takmadan filmi izlesinler.

+1
    anlamıyorum bu erkekleri edwardı karalama kampanyası başlatmışlar sanki.. kızlar onu seviyor diye kıskanmayın bu kadar gıcık olmuşsunuz iyice çocuğa neyse
    kızlar için de geçerli çok abartıyolar edwardı.. iyi hoş da öyle abartılacak bişe yok. ha jacob veya jasper derseniz onlar ayrı tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _vanilin_ -- 22 Kasım 2009; 20:17:14 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.