Şimdi Ara

The Twilight Saga: New Moon (2009) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
1
Favori
22.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Royal Archer

quote:

Orijinalden alıntı: I_nterpoL

The Twilight Saga: New Moon (2009)

seni tanrı gönderdi blade bitir işlerini de rahata erelim artık

aynen

• yüzyılın photoshop u o lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzgun091 -- 16 Kasım 2009; 22:52:13 >
  • Kitabını okudum işler fena karşacak.
    4.CÜ filmde evlenecekler bella vampir olcak sonra bi arkadaşımızın dediği gibi küçük edward :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: firiengow

Kitabını okudum işler fena karşacak.
    4.CÜ filmde evlenecekler bella vampir olcak sonra bi arkadaşımızın dediği gibi küçük edward :D

Spoiler içine al şunu. Film izleyip kitap filan okuma sen. Allah akıl dağıtırken sen nerdeydin acaba.
  • quote:

Aferim sana yani okudun anladık illa havanı atacaksın. Okuyacağım vardı içine ettin tebrikler. Okuduğunda kitap olsa bari. Cahil misiniz kardeşim ilk defa mı foruma giriyorsunuz yahu. Spolier'ında mı ne olduğunu bilmiyorsunuz. Hadi anlarım 2. film hakkında bişeyler yazsan hadi derim 2. filmin topic'i gidipte 4. kitab hakkında yazmışsın ya yuh sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Hammet

quote:

Aferim sana yani okudun anladık illa havanı atacaksın. Okuyacağım vardı içine ettin tebrikler. Okuduğunda kitap olsa bari. Cahil misiniz kardeşim ilk defa mı foruma giriyorsunuz yahu. Spolier'ında mı ne olduğunu bilmiyorsunuz. Hadi anlarım 2. film hakkında bişeyler yazsan hadi derim 2. filmin topic'i gidipte 4. kitab hakkında yazmışsın ya yuh sana.

Ne desek boş bu arkadaş için. Hangi saf bir forumda bir olayın sonunu söyler. Normalda banlamak lazım spoiler verenleri...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Hammet

quote:

Ne desek boş bu arkadaş için. Hangi saf bir forumda bir olayın sonunu söyler. Normalda banlamak lazım spoiler verenleri...

+1 banlamak değilde uyarı verilsin bende arada farketmiyorum ama sonradan düzeltiyorum

• Şu konuya mesaj atmayayım diyorum da dayanamıyorum
    Bombardımana tutacaktım bu ve bu tür filmlere olan gıcıklığımdan dolayı.

Neyse 1.Filmi izleyeceğim.
    Ondan sonra yorumumu yaparım.

Şİmdi direkt desem boş gençlik filmi işte desem olmaz izlemedin en iyisi izleyeylim.
  • Bu tür filmlerden nefret eden bir arkadaşım yarın ilk seansa kız zoruyla bilet almış. Kendimden iğreniyorum diyor.
  • Büyük bir salgınla daha karşı karşıyayız.
    Blade yardımcımız olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmaLLviLLe

Büyük bir salgınla daha karşı karşıyayız.
    Blade yardımcımız olsun..

Blade tek başına yetişemez bunlara başka adamlarda lazım Gecko kardeşler de işimize yarar

• http://www.imdb.com/title/tt1259571/
    4.3 puanı. 3'e kadar yolu var.
  • Bu kadar acımasızlık da fazla arkadaşlar. Oy dağılımına bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Bu kadar acımasızlık da fazla arkadaşlar. Oy dağılımına bakın.

Film aslında çok rezalet bir film değil kızlar çok abartıyor erkekler ise bazıları çok kıskanıyor ondan böyle bir oy dağılımı var sanırım ben sadece çok abartılmasına karşıyım o kadar yoksa kötü film değil ..
  • Filme az önce gittim.
    Ben oldukça beğendim , kitaplarının tamamını da beğenmiştim.
    Ancak Robert Pattinson'ın bazı psikopat hayranlarından hiç hoşlanmadığımı da belirteyim.

Bu kadar büyük bir karalama çalışması yapılması anlamsız bence.
  • ilk film cok guzeldi bomba etkisi yaratti resmen..

neden bu kadar cok dusmani var bu serinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Bu kadar acımasızlık da fazla arkadaşlar. Oy dağılımına bakın.

Vay anasını. Resmen iki karşıt görüşün savaşına dönmüş IMDB. Hayran olanlar, nefret edenler.
    Bakalım kim kazanacak.
  • Film hakkında birşey söylemeye pek gerek yok 1/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ilk film cok guzeldi bomba etkisi yaratti resmen..

Bu filmi izledikten sonra Robert Pattinson yüzünden kız arkadaşlarından ayrılan binlerce kişi olduğu için böyle bir nefret var..Yoksa film o kadarda kötü değil..Nefretin tek nedeni ilk dediğim şey ve ayrıca Robert pattinsona çekemeyen bir çok erkek var.Daha doğrusu ben ona kedi-ciğer ilişkisi diyorum..Yok k*çıma resim çizsem daha güzel olur vb. şeyler diyende var..Bazı şeyleride kabul etmek gerekir.Güzellik kavramı insandan insana değişir ama Robert Pattison çirkindir diyen varsa bence ego tatmini yapıyordur.Bu arada adamın hayranı falanda değilim ama gerçekleride kabul etmek gerekir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssff_allthing -- 21 Kasım 2009; 5:48:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ilk film cok guzeldi bomba etkisi yaratti resmen..

Bu filmi izledikten sonra Robert Pattinson yüzünden kız arkadaşlarından ayrılan binlerce kişi olduğu için böyle bir nefret var..Yoksa film o kadarda kötü değil..Nefretin tek nedeni ilk dediğim şey ve ayrıca Robert pattinsona çekemeyen bir çok erkek var.Daha doğrusu ben ona kedi-ciğer ilişkisi diyorum..Yok k*çıma resim çizsem daha güzel olur vb. şeyler diyende var..Bazı şeyleride kabul etmek gerekir.Güzellik kavramı insandan insana değişir ama Robert Pattison çirkindir diyen varsa bence ego tatmini yapıyordur.Bu arada adamın hayranı falanda değilim ama gerçekleride kabul etmek gerekir..

Gerçek ne? Tapılası birşey olmadıgı ortada. Televizyon dünyasına göre ciddi manada çok yakışıklı denebilecek biri de değil. Fiziği kesinlikle iyi değil. Bu çocuga tapan bir kız arkadaşım olmadı, hiçbir şekilde kıskanma durumu yok yani. Robert Pattinson da abartılacak birşey yok.

Öğüt: İlla kendinize twilight efsanesinden(!) yakışıklı seçecekseniz Taylor Lautner a tapın kızlar...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.