Şimdi Ara

The Takedown (2022) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'de Zoraki İkili ismi ile biliniyor.

Çok iyi bir komedi - polisiye film.

İzlerken hiç sıkılmadım, espriler çok iyiydi + komik.

Bitirim ikili serisi gibiydi.

Düşük iq sakar polis komedisi değildi. Gereksiz kovalamaca - aksiyon sahnesi de yoktu. Yeterli düzeyde aksiyon + polisiye öğe, kalan kısmı saf mizah.

• Şu filmi ne zaman izleyeceğim bir türlü fırsat bulamıyorum veya aklıma gelmiyor. Neyse bu konu bahanesiyle izleyelim bari.

Bu arada bu ikilinin 2012 yapımı olan bir filmi daha var böyle. Onu da bizimkiler Zoraki İkili diye çevirmişler. Ama orijinal ismi biraz farklı.

Şu

https://www.imdb.com/title/tt1937133/

İkisini de izlemedim. Bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

haberim yoktu ilk filmden.

2022 yapımında geçmişlerine atıflar vardı, diyaloglarda. bu akşam 2012 yapımını izleyeyim.  

• jackie chan ve chris tucker lı filmler geldi aklıma biraz onlardan aparmışlar sanırım

• Yapımın birincisini ve bunu izledim geçenlerde. Sürükleyicilik babında fena değil ama insanı ekrana kilitleyen bir yapısı olduğunu söylemek zor. Bir şekilde izletiyor. Fakat Jackie-Chris ikilisinin Rush Hour serisi kadar sürükleyici değil. Aksiyon kalitesi olarak zaten klasmanı değil. Her iki filmde de anlamsız bulduğum çıplaklıklar söz konusu. İzlerken bunları da bilerek izleyin. IMDb'de bu konuda bir uyarı görmemiştim, o yüzden yazma gereği duydum.

Bu arada 2 film arası 10 yıl geçesine rağmen başroller nerdeyse hiç değişmemiş, hiç yaşlanmamış. Sanki filmleri peş peşe çekmişler gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 4 Haziran 2022; 3:42:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.