Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Surge %100 Test Aşamasına Geçildi (Video Eklendi) + Çekiliş Duyurusu ~ Plus Çeviri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
91
Cevap
17
Favori
8.150
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> The Surge %100 Test Aşamasına Geçildi (Video Eklendi) + Çekiliş Duyurusu ~ Plus Çeviri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    209 Mesaj
    Çeviri durumu %60 olarak güncellendi.

Sitemize giderek belirli bir süre boyunca sürecek olan çekilişlere katılabilirsiniz arkadaşlar

Kolay gelsin inşallah ikinci oyunun yamasını da siz yaparsınız. Malum iki hafta sonra çıkış yapacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 11 Eylül 2019; 19:54:50 >
    |
    |
    Scotfold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EmRe-92

Kolay gelsin inşallah ikinci oyunun yamasını da siz yaparsınız. Malum iki hafta sonra çıkış yapacak

Alıntıları Göster
    Amacımız 24 Eylül'e kadar ana oyunun en azından altyazılarını bitirmek, yakın zamanda güncelleme yapacağız zaten. 2. oyun için şu an bir planımız yok ama çok fazla istek olursa belki düşünebiliriz, şimdilik bir şey söylemiyorum Desteğin için teşekkür ederiz.

• Yarbay
    2446 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Oo Maşallah %60 olmuş bile. Oyun ile ilgili test, dosya kontrolü vs. için yardımımı yineliyorum arkadaşlar. Steam için; bir gün önceden haber vermeniz yeterli, oyunu indiririm. Kolay gelsin.

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Oo Maşallah %60 olmuş bile. Oyun ile ilgili test, dosya kontrolü vs. için yardımımı yineliyorum arkadaşlar. Steam için; bir gün önceden haber vermeniz yeterli, oyunu indiririm. Kolay gelsin.
    Teşekkür ederiz, bakalım yetiştirebilirsek irtibata geçeriz, daha erken test konusunu konuşmak için
    RushComeBaby

Souls-like oyunları daha önce hiç denemedim, ama o kadar sabırlı olacağımı düşünmüyorum zaten.
    |
    |

Souls-like oyunları daha önce hiç denemedim, ama o kadar sabırlı olacağımı düşünmüyorum zaten.

Alıntıları Göster
    Gene de başlamayın şimdilik Surge'e, test vakti belki yarından da yakın olabilir çünkü

• Binbaşı
    1721 Mesaj
    şu oyunu nasıl kolaylaştırabilirim ya cok güzel oyun ama zor neden böyle yapmışlar?

Valla ikinci oyunu da çoğu kişi sizin çevirmenizi isteyecektir ki oyunun gameplay videoları da süperdi. Yani çevrilmeye değecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Neyse hele çıkış yapsın da bakarız
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

şu oyunu nasıl kolaylaştırabilirim ya cok güzel oyun ama zor neden böyle yapmışlar?
    Souls oyunlarının hangisi kolay ki?

@EmRe-92 Surge bi' hayırlısıyla bitsin de gerisi düşünülür :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scotfold -- 11 Eylül 2019; 23:52:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: EmRe-92
    RushComeBaby

Yanlış anlaşıldım sanırım. Souls-like oyunların gerekli/gereksiz zorluğundan dem vurmuştum. Yoksa bizde old school playerız, Contra ile Prince of Persia ile büyüyen nesiliz.
    |
    |

Yanlış anlaşıldım sanırım. Souls-like oyunların gerekli/gereksiz zorluğundan dem vurmuştum. Yoksa bizde old school playerız, Contra ile Prince of Persia ile büyüyen nesiliz.

Alıntıları Göster
    He orada bi' yanlış anlaşılma oldu, Türkçe'nin azizliği
    |
    |

• Teğmen
    209 Mesaj
    -The Surge Türkçe Yama Güncel ilerleme %70
    -Ana oyunun altyazıları tamamlandı.

*Arkadaşlar her ne kadar ilerleme %70 olsa da, önceki ekipten kalan 'yamuk' çevirilerin düzeltilmesi işlemine başlayacağız. Bundan sonraki işlem kısmen yavaş ilerleyecek. Yakın zamanda da teste başlamayı düşnüüyoruz

-Çekilişe halen daha katılmayanları ilk mesaja alalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scotfold -- 12 Eylül 2019; 16:49:51 >

Kolay gelsin çeviri oyunun son çıkan versiyonunda mı çalışacak? Ya da dlc lerde çevriliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosouls -- 17 Eylül 2019; 15:37:27 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Prosouls

Kolay gelsin çeviri oyunun son çıkan versiyonunda mı çalışacak? Ya da dlc lerde çevriliyor mu?

Alıntıları Göster
    Steam versiyonunda herhangi bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ve evet "A Walk in the Park" ile "The Good The Bad and The Augmented" DLC'leri de dahil çeviriye.

Orijinalden alıntı: Scotfold

Steam versiyonunda herhangi bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ve evet "A Walk in the Park" ile "The Good The Bad and The Augmented" DLC'leri de dahil çeviriye.

Alıntıları Göster
    Yama ay sonuna çıkış yapar mı?

Orijinalden alıntı: EmRe-92

Yama ay sonuna çıkış yapar mı?

Alıntıları Göster
    Tam sürüm olmasa da en azından hikayenin anlaşılması açısından altyazılarının çevrilmiş halini yayımlayabiliriz, gene de söz vermeyeyim. 24 Eylül'de The Surge 2 çıkacağı için böyle bir yol izledik bu yamada, normalde ilk önce arayüzü çevirir tamamlardık, bu sefer tam tersi gittik :D

Tam sürüm olmasa da en azından hikayenin anlaşılması açısından altyazılarının çevrilmiş halini yayımlayabiliriz, gene de söz vermeyeyim. 24 Eylül'de The Surge 2 çıkacağı için böyle bir yol izledik bu yamada, normalde ilk önce arayüzü çevirir tamamlardık, bu sefer tam tersi gittik :D

Alıntıları Göster
    Olsun bekleriz sıkıntı yok. Bence acele etmeyin yama bittiğinde tam sürümünü paylaşın. Bekleyemeyecek arkadaşlar için iyi olabilir tabi. Yine de sizin kararınız.
    |
    |

• Yüzbaşı
    392 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    şimdi benim gibi sabırsızlananlar yayınlansın diyecektir ama bir de garanticiler var hani çeviri yarım çıkar sonra hevesiniz kalmaz çevirmezsiniz diye korkuyorlar onların endişelerini de anlıyorum siz yayınlayın ya boşverin onları :D
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.