Şimdi Ara

The Strain (2014) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
28
Favori
31.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başından beri 3-4 sezon olacak şekilde düşünüp hazırmışlar.Yani zorlama bir final olmayacak güzel olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu sezon baydım izlerken umarım 5. bölümle hareketlenir

• Bu kadar strigoi üremesi ilginç. İki bölümdür yazmayı unutuyorum ölen polis memurlarından biri tergesen, oz dizisinde izlediğimiz beecher.
  • 3.06

Ya bu 'feeler'lar ne güzelmiş kedi gibi purr ediyor :D kafasını omzuna koyuyor falan.Bu arada aha Master Zack'i aldı dedim geçen bölüm ama yanılmışım.

Dikkat ettiniz mi Fet'ler çıktıktan sonra Dutch kapıyı kilitledi ama gözetleme yerini kapatmadı önemsiz ama yazayım dedim.

İyi oldu şu uyuz polisin beyni aktı.

Gus'ı artık daha ön planda görsek iyi olacak bazı bölümler hiç yoktu bile.

İletişim olayını çözseler bari.

Sabah başladıklarında Central park'ın yüzeyi temizdi şimdi Strix doldu.Hayır anlamadığım şey bu niye tuzak olsunki? zaten hem parkın altındakileri toplayıp hem de diğerlerini toplasalar New York'un tamamını alamayacaklar mı?
    O kadar adam yok zaten tutacak, sadece daha fazla adam öldürmüş oldu Master tarafı.

Nasıl oluryorsa Master'ın kontrol ettiği o strixin yüzü nurlandı birden karşıdan ışık tuttu biri :D (bizimkiler tutmuyordu ışığı)

Silver ı patlatma sahnesi güzeldi, güzel aktı bombalar.

Ahahahah bizimkinin el gitti, iyi oldu çok artistlik yapıyordu.Yerine yenisi gelir şimdi :'(

• son bölüm iyiydi..daha cok savas sahnesı izlemek istiyoruz..
  • önümüzdeki 4. sezon final olacakmış.
  • bu sezon çıtayı iyi yükseltiyorlar harika bir bölümdü
  • 3.07

Eichorst'un eli çıkmayacak gibi duruyor, adam dağladı resmen.

Şu Quinlan iyice beslenseydi keşke orada adam halsiz düşecek.

Eh iyi bizimkiler gümüşleri falan buldu bir şeyler yapıyorlar ama bu dizi inanılmaz yavaş be abi.Her şeyi yine sezon finaline bırakacaklar.

Palmer tam olarak ne yapacak acaba.Adamın gözleri ne güzelmiş yahu yakından, o yaşta ne güzel gözleri var.

Kadın korktu gitti :D

Palmer allah oldu.

Neredeyse kayda değer hiçbir şey olmadı bölümde.Sadece diğer antikler geldi, heh bir de kara kutuyu buldular bakalım yalan mesaj verebilecekler mi Strixlere.Master'ı kaç bölümdür görmüyoruz.Gus'ı falan da hiç görmüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 11 Ekim 2016; 1:06:37 >

• Çok düz mantığa inildi sanki; Efendinin uzullarını al hareket edemesin gümüş sandığa koy iletişim kesilsin, sonrada sanırım denize atılacak strigoi suyu sevmiyor.
  • 3.08

Ulan o çocuğun asılışını ve kanının alınışı izlerken oturduğum yerden sinirlendim nedense hiç böyle olmazdı :D

O hastane acaba kan toplamak için mi insanları kullanıyor?

Gus'ın hikaye fazla yer kapladı bence bu bölümde.Artık ön planda görsek keşke Gus'ı ama şimdi de gidelim uzaklara diyor :d

Vay arkadaş ne sesmiş o öyle deprem yarattı.Bir de o ses nasıl etrafı sallıyor onu da anlamadım yüksek frekanslı ses değil miydi o? Ama doğru arada bam güm ses de geliyordu. Nasıl kapatıyorsun diyor :D direkt çeksene fişleri.Yangın çıkar diye bekledim orada ama olmadı.

Ses iyi geldi Dutch'la Eph'e Adam hiç aldırış etmiyordu yahu.

Gus orada anne diyince annesinin hareket iyiydi :) Nasıl öyle önünden yürümüş gelmiş onu da anlamadım.Gus'a bir şey yapmıyor muydu acaba?

Iyyy kadın ne çirkinmiş.

Yalnız abi Quinlan'ın sahneler neydi öyle.Dizi 3 sezondur durdu durdu adam gibi bir sahne yaptı sonunda.Yerdeki sisler olsun montaj olsun çok hoşuma gitti.
    Ancientlar da tek atıyormuş.Master da anca laf yapıyor, hala göremedik.
    Ölmüş olamaz herhalde Ancientlar?O da ne bombaymış be abi tek çanta tüm gökdelenleri indirdi.Bir de bu koskoca Ancientların 3-4 tane mi adamı var pehh.
    Gelecek sezon da son zatenama bana bu dizi ağır geliyor ya çok yavaş çözülüyor olaylar.Kaç bölümdür mikrodalga, Master'ın sesi muhabbeti var hala ilerleme yok o konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 18 Ekim 2016; 1:53:49 >

• Ciclista kullanıcısına yanıt

Ancientlar çok büyük ihtimal öldü.Quinlan'ın öleceğini zannetmiyorum.Bir sezon bile fazla gelir bu diziye umarım tadında bırakırlar boka sarmaya başlamadan. Bir de hastanelerin slaughterhouselar için olduğu daha önce söylenmişti diye hatırlıyorum ilk defa gördüğümüzde bu zımbırtıları. Geçen sezon olabilir. Söylenmediyse bile çok bariz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Ancientlar çok büyük ihtimal öldü.Quinlan'ın öleceğini zannetmiyorum.Bir sezon bile fazla gelir bu diziye umarım tadında bırakırlar boka sarmaya başlamadan. Bir de hastanelerin slaughterhouselar için olduğu daha önce söylenmişti diye hatırlıyorum ilk defa gördüğümüzde bu zımbırtıları. Geçen sezon olabilir. Söylenmediyse bile çok bariz zaten.

Quinlan kaçtı zaten de Ancientler ölmese bari.Masterla kapışmalarını görsek keşke.
    Ya aslında evet 4 sezon güzel bu dizi için ama yavaş ilerliyor konular.Neyse bakalım artık ne olacak sonunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dizi son sezon onayı almış kanaldan, yaz bu sezon yada sonraki sezon son olacak maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonu iyidi, bütçesi ne kadarmış acaba bu bölümün

• Gus annesini ne kadar çok sevdiğini zaten biliyorduk flash backlere gerek yoktu. Dutch yatak sahnesinden beri olayı oraya götüreceği belliydi ama doktor beni yanılttı. Son sahne güzeldi Toro zaten tünel ve karanlık ortam sahnelerini güzel çekiyor.
  • Son sahne efsaneydi gerçekten. 3 sezondur bekliyorduk bu tarz sahneleri.
  • Bölüm çok iyidi son kısmı hele böyle sahneleri daha çok bekliyoruz
    Ancient olanlar ölmemiştir galiba yani master, quinlan süper hız ile kaçabiliyorlarsa onlarda kaçabilir değil mi yanındakiler de tam amele çıktı daha fazla dayanırlar diyordum taraftar kavgası gibi döner bıçaklarıyla daldılar
  • dizi bir anda efsaneleşti bu bölümde iyiydi yalnız tam güzelleşti derken haftaya bitiyormuş onu öğrendim şimdi
  • 3.09

Bizim doktorla Dutch iyi ikili oldu.

Fet de iyice mala bağlamış adamlar ciddi bir şey üzerine çalışıyor bullshit diyor.

Ahahah ne güzel yakaladılar o feeler ı öyle.

Palmer babaya bak yav reis gibi oturuyor araçta, patron gibi gidip aldı kutuyu falan.Şu Desai'nin beynini akıtsaydı keşke.
    Geçmişi de garipmiş adamın.

Adamlar ne zamandır bu yaratıklarla uğraşıyor ve sadece aracın tavanından bakmakla "etraf temiz" diyorlar :D

Ulan Angel ne güzel kaçacaktın Gus'la işte.Neyse adam şovunu yaptı gitti güzel kapışmaydı.
    Feraldo'nun ölümü de anlamlı oldu 2. de o kadar şanslı olmadı gözünden girdi yine.Kadın ne kadar şanssızmış millet kılıçla ne kafalar koparıyor hiç solucan gelmiyor üstüne bunun geldi.Gus'ın geleceği ne olacak acaba herif ciddi konumda olur diyordum 3 sezon geçti bir şey olduğu yok.Son sezon bari ön planda olsa.

Vay be cihaz işe yaradı sap gibi kaldılar. Master'a işleyeceğini sanmıyorum ama göreceğiz.

Ahaha doktor artık sıyrılıyor yumruklardan.

Palmer Babaaaaa fena bombaladı Almanı.Fenaydı ama ya yataktan kalkıp pompalayı şak-şak yapıp ikinciyi sıkması falan.Bu dizi epik yapıyor kapışmaları.
    Eli de gitti zaten
    Bu bölüm nispeten hareketli geçti sonunda. Eh bir zahmet hareketli geçsin yani gelecek bölüm sezon finali yapacak.

Bu diziye hiç doyamadan bitmiş olacak 3 sezon geçti hiçbir şey anlamadım neredeyse.

• Angel üzdü. Şahsen doktorun pek başaracağını düşünmüyordum ama oldu gibi ve eichorst'un son sahnede hali içimin yağlarını eritti
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.