Şimdi Ara

The Strain (2014) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
28
Favori
31.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3x03 süperdi arada sırada eskiye dönmeleride harika oluyor
  • 03x03

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Ezsede ölmezki kolay kolay ölen bir şey değil sonuçta birden fazla solucan çıktı yoksa o kitap için çabalamazdı. Saçma bulduğum Quinlanın ölmesiydi olaya bak çok kolay öldü kadında ona güveniyordu artık efendiyi öldürcen falan diye bu master durmadan her öldüğünde konak bulacak gibi duruyor ya zack ile birleşicek yada başka bir konak bulacak. Herhalde bu gidişle 2 sezondada ölmeyecek gibi bu masters.

• Kitap da gitti derken?
    Kitabı yine bizimkiler almadı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• masterın ölümü ya da vuruluşu diyeyim çok basit ve baştan savma oldu sanki bu sezon bu diziden birşey olmaz
  • Ciclista kullanıcısına yanıt

Hayır doktorun karısı aldı toz oldu oradan. Kısacası kitapta yok quınlan'da öldü ve el el'de baş başta kaldılar.
  • OzzyLoRo_0618 kullanıcısına yanıt

Evet, hatta ben bu kesin master değil başka birini yolladı falan diye tekrar çıkacaktır diye düşünmüştüm. O kadar basit geçti ki...

O navy team kurma olayı bana çok saçma geldi.
    Madem strigoi olan insanlar bazı beceriler edinerek kullanılabiliyor, baştan beri fetö gibi orduya sızardı... Yani bu işin şakası da kritik önemi olan yüzlerce insan ile hiç bu kadar uğraşmadan dünyayı ele geçirebilir...
    Fare gibi yüzlercesini kanalizasyonda bırakacağına. Böyle dizi/filmlerde bunu sevmiyorum bir sahnede çok kritik bir güç gösterip onu film boyunca başka hiç kullanmaması beni soğutuyor.

• Tamam abi ben haklıymışım :) Kelly alıp torbaya bırakıyor kitabı sonra gidiyor, bizimkiler ışık bombasını atınca Master mal oluyor torbayı yerden alıp kaçmaya yelteniyor ama nafile, tekrar izledim orayı bizim ekipte yani kitap.

Vallahi şimdi Navy sayısı çok kısıtlı zaten gerçekte de dizide de, gündüzleri dışarı da çıkamıyorlar.Yani bilmiyorum haklı olabilirsin belki daha rahat ele geçirebilir :)Daha birçok şeyin açıklanmadığını düşünüyorum strixler hakkında.Rütbe sistemi var gibi mesela navyler hiç konuşmadı (belki de bilerek konuşmadı) ama elleri ayakları tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 18 Eylül 2016; 13:34:46 >
    Ben alıştım bilim kurgu ve korku filmlerinin neredeyse hepsinde bu var :)
    Neyse kardeş spoiler koy da kızmasınlar :)
    Edit: varmış pardon

Herşeye rağmen şuan bayağı sarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 18 Eylül 2016; 13:50:32 >
  • Var tabii :) E dizinin de uzaması gerekiyor vs bir de bu dizi diğerlerine göre hayli yavaş ilerliyor bana göre.

Spoiler koydum ya gözükmüyor mu? Hoaydaa

Evet öyleymiş ben kelly alıp gitti sandım açıkcası. O değilde bir solucan çıkıyor mastersın içinden o enteresan olmuş normalde bir kaç tane var ama en büyükleri çıkıp gidiyor. Quınlan ne oldu acaba.?
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt

Ana solucan varmış :D sanırım onun uv ışınında yanması gerekiyor anca öyle master ölüyor.Quinlan dirilecek tekrar.

• 3.04

Ahahahah nasıl tutuklattı haberci kadını :D

Ohh ne koydu orda Fet :) yani diyecek bir şey yok iki taraf da haklı.

Fet'lerin mekandan çıktıktan sonra indirdiğini arabanın arkaya mı koymuş yani.

Normal Strigoiler de fena mal oluyormuş, iki saate bulamadı kapının açma yerini, kafaya top yedikten sonraki kafa sallayışı güzeldi.

Bizim Meksika'lılar hala harcanıyor orada burada.

Yav abi bu Strixlerin de kaç çeşidi varmış, şimdi de konuşulanı anlayan ama konuşamayanı çıktı.

Bizim hibrit fena atarlandı, Antikler de anca oturdukları yerde göğüs kabartıyorlar harbiden, Hibrit baba haklı.

Ya abi bu solucanların kafasında neşter var herhalde nasıl öyle rahatçı dokudan içeri giriyor anlayan var mı?Feraldo güzel kurtuldu bu arada.

Tahminler doğru çıktı - ki zaten çok ta zor değildi tahmin etmesi- Zac Babaaaaaaaaa

Bu Strigoiler silahlarını çekmede çok yavaşlar yahu o pitonu hazırlayana kadar mermiyi yiyorlar.

Dizi on numara bana göre de tek sıkıntısı çok ağır ilerliyor gibi geliyor.
    Master bu sezon ölmez.

• Kimse izlemedi mi yeni bölümü Bölüm çok iyidi
    Mikrodalga olayı tutacak diye bekledim ama dur bakalım profesör gençken daha agresifmiş adamı parçaladı kutuya koydu denize attı yeni kadim acaba Master'in kankası mı olacak kitabı yavaş yavaş çözüyorlar.
  • 3.05

Her kıtaya yayılmış artık hastalık.

Bizim fareci iyi buldu mekanı.Ulan Strixlere bak hele baret falan takıp kazı çalışması yapıyor :D

Ahahaha Palmer ayakta duramıyor artık.

Vay be abi adamlar nasıl iletişim sistemi kurmuş.Bizim cihaz ilk başta mal etti ama sonra galiba denek frekans değiştirdi normal devam etti :D

Kitapla kafaya vurma olayı efsane ya :) O değilde orda düşen sayfalar Lumen'ın değildi değil mi?ya da normal yere attığı için kitap mı açıldı yani kopan sayfa olmadı?Güzel paketleyip attı denize.

Şimdi bu konuşan Strixler 'sentient' oluyormuş, acaba bunların beyinleri ve o top gibi solucanları daha mı farklı?

Şimdi bunların belli bir frekansda iletişim kurduğu kesin çünkü kurşun iletişimlerini engelliyor ama işte o frekansı bulmak lazım.

Master'ı neden illa bir kutuda saklasınlarki? o içinden çıkan 'crimson worm' ü de güneşte yaksalar tamamen yok olmuyor mu yani Master?

Şu Central Park'taki mekanı güzel bir bombalarlar umarım.

Strixler iş makinası kullanıyor tabii bizim doktor bilmiyor :) kapı kilidini mi açamayacak.Orada deneğe ilk başta Master yardım etti diyelim sonra da iletişim koptu, önceden Master'dan açmayı öğrendiği için frekans kesilse bile yine alıp kilidi açıyordu az kalsın.Belki de yine aynı deneyi farklı bir Strix ile en başından beri frekansı bozarak denemek lazım.Bakalım o zaman açabilecek mi kapıyı kendi başına.

Setrakian antlaşma yaptı ama tekrar ihanete uğramaz umarım.Ama uğrasın ya dizi hareketlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 27 Eylül 2016; 3:10:04 >

Kitap sahte kitap. Kitabı daha yeni buldular geçen sezon finalinde.Dökülen sayfada Doğal seçilim fln anlatılıyordu. Crimson worm'ü kutuda saklamak istemelerinin nedeni sanırım ne yapabileceğini tam bilememek. Güneşe karşı bir derece dayanıklılığı var yani kaçadabilir. Başka konağa da geçebilir güneşe maruz kalırken. En mantıklısı cam kutuya hapsetsinler güneşe çıkarsınlar Crimson Worm'ün ekstra bir gücü olacağını sanmıyorum.
  • 3x05

Beynin içindeki yumak kurtcuklar güzeldi.
  • Sinema tadında bölümdü. Zaten toparlamasalar az olan izleyici sayısıda kalmaz ayrıca toronun yapımlarında saf kötü olmaz, sanırım dizinin sonlarına doğru bu lanetin derinlerine ineceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 27 Eylül 2016; 18:05:37 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.