Şimdi Ara

The Strain (2014) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
28
Favori
31.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hazır yeni sezon başlıyor,ama bildiğimiz gibi strain çok popüler bir dizi değil harika bir dizi olmasına rağmen. Ben de bu konuyla alakalı ve genel değerlendirme olarak bi video hazırladım. İzleyebilrsiniz burdan;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reachthetop -- 28 Ağustos 2016; 21:20:31 >
  • Yeni sezon un ilk bölümü malum sitelere düşmüş ama hiç birin de alt yazı yok. Varmı alt yazılı bi yer ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • strakian trasi baslasin.su adam o kadar kapismadan nasil sag cikiyo anlamiyorum.efendi buna bi tokat cekse ortadan ikiye bolecekte neyse... izlemeye devam...

• çeviren arkadaş unutmuştur diziyi tanıyan varsa hatırlatsın fear the walking dead hemen çevrildi :(

• 3.01

Özlemişiz diziyi

40 dakika çok az geldi be abi bir şey de olmadı bölümde pek, klasik giriş bölümü oldu.

23 gün mü geçmiş sadece hımmm.

Şu Navy Seal'lar iyi indiriyor muncherları, yahu şu Bolivar neydi ne oldu.

Yeni giriş, müzik vs güzel olmuş, şu sonda telli bir çalgının sesi varya işte o efsane :)

Zack'i sonunda görmek istediğimiz gibi görebildik hayal de olsa :DDD

%75 efektif olmaya başlamış bio silah, adamlar bir de bağışıklık gösteriyor ne zıkkım bir şey ya.

Yahu orda kontrol noktası vardı ben de sanıyorum içerisi temiz, adam zor çıktı otoparktan.

Bizim Gus çıldırmış olmalı, herhalde annesine konuşma yeteneği verilecek falan sanıyor.Kadın ne güzel içti kanı öyle, kabı içtikten sonra geri fırlatıyor falan.

Diğer Antikleri öldürmüş mü yani Master? yahu bu yeraltında oturanlar da Master kadar güçlü kuvvetli değil mi anca yatıyorlar orada bizim hibritin dediği gibi.Çıkıp doğrasalar ya muncherları.

Fet de amma atar yaptı hibrite :D Adam Navy seal kurtarıyor yapsın o kadar atar:)

Koskoca Navy olmuşsun yüksek frekans sese yalan oldun.

Master, Navy'yi havaya kaldırıp içerkenki luk luk sesi iyiydi.

Eichorst harbiden mermiden hızlı.

Kelly mesela konuşma yeteneği kazandı ama tam bağımsız olamıyor Masterdan.Tam bağımsız olabilme yolu var mı acaba.

Kitap olayı çok önemli gözüküyor şuan.

2. bölüm fragmanı hayli aksiyonlu gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 30 Ağustos 2016; 2:55:08 >

• S3 E1 izledim, ama bu sezon diziden bir şeyler beklemiyorum çok boş işler dönecek gibi
  • S03e01 güzeldi ben nedense çok beğeniyorum bu diziyi
    Sadece sondaki olay çok klişeydi

• şu zack olsede diziye renk gelse o yüzden
    kitabı çalacak kel...
  • Bu dizi hak ettiği değeri niye göremiyor çok şaşırıyorum! Son bölüm mükemmel di!
    Hele hele;

Dutch ın eleman' ın kafasını çenesin den ayırdığı sahne mükemmel! Bir çok üst düzey denilen bir dizi de böyle bir sahne yok! Bu arada lumen ı muhtemelen Quinlan ile eph ele geçirecek ve koşuşturma heyecan daha da artacak

• 3x1

Dizi sanki biraz fazla ara verdi gibi geldi bana. Çünkü çoğu şeyi hatırlamıyorum. Bölümü izlerken aa bunlar da vardı dimi falan dedim çoğu yerde kendi kendime. Geçen sezonların ne kadar güzel yerlere geldiğini falan hatırladım yavaş yavaş. Bakalım bu sezon ne yapacaklar. Bölüme gelirsek bazı sahneleri aşırı uzun ve sıkıcıydı. Hele o sondaki askerlerin başına gelenler falan çok klişeydi. Birde 3. sezonun ana konusu sanırım belli oldu gibi. Şu gerizekalı çocuk yüzünden bizimkiler birbirine düşecekler gibi görünüyor. Umarım yanılırım çünkü hiç iyi bir kurgu değil bu.

• 3.02

Vay arkadaş genetikçiler, biyolojistler vs formülü bulamıyor + o kadar bütçeyle.Ama bizim 'chemistler' zamanında öğrenmiş :D

Navy de ayrılıyor şehirden :'(

Dizi çok ağır ilerliyor be abi

Eichorst kesin kavanozu patlatacaktı

Ahaha şunların pitonlar kesilince acayip mal oluyorlar.

Yalnız cidden fena güçlenmişler, orada Dutch'ı nasıl duvara fırlattı.

Ya işin cıncığını çıkartma diyeceksiniz ama Dutch adamın kafayı keserken kılıç adamın kafadan geçiyor, ama yanak falan kesilmiyor, ufak bir gecikmeden sonra kesiliyor :D Ama cidden iyi yapmışlar.

Bizim doktor da hiç numara yapamıyor be

Palmer'a üzülüyorum artık.

Çocuğu gördü gördü açlık öldü kadın :) o değilde Master ne biçim yetenek vermiş ona daha kendi çocuğuna karşı kendini tutamıyor.Kadın çok iyi konuşuyor ama sesi falan bir hoş geliyor bana nedense.

Eski Master daha karizmaydı

Ben mi aptalım yoksa Quinlan mı ? Arkadaş sen şimdi o UV lambalarını söndüremedin mi yani bunca zaman? Ya da böyle doktor gibi birini bekliyordun ondan mı söndürmedin?Kitap Quinlan'a göre çöp, acaba gerçekten öyle mi?

Haydi artık bir şeyler olsun dizide!

• 3x03 Trailer fenaymış

• 3x02

İyi bari koktuğum klişe üzerinden yürütmeyecekler hikayeyi. Aslında onun üzerinden yürüyor ama Quinlan varsa sıkıntı yok benim için.
  • Quinlan icin izliyorum diziyi arda flashback yapiyolar bitiyorum o sahnelere ins daha cok olur.

• Promoyu on numara yapıyorlar sonra bölüm geliyor izliyoruz ya duvar yıkılıyor kapışamıyorlar ya da bir taraf hep kaçıyor :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3.03

Öh be kadın ne doğum yapmış öyle 80binde 1den daha az olan şey ona olmuş :D

Quintus hikayesi öyle çok da değişik gelmedi(artık zor heyecanlanıyorum dizilerde)
    İyi dövdü ama çadıra gelen strixleri.
    Geçtikleri dağları keşke biraz gerçekçi yapsalardı çok sırıttı, ağır kar yağıyor ama bir tarafta hiç tutmamış kar falan + arkada screen olduğu çok çok belli.

Yav bu Gus'ı da akıllı sanardım Master sanki gelip bunun annesi özel hizmetçi yapacak Kelly gibi yapacak.Bir an dedim şimdi bunlar dövüşür kadın bizim aktörü yer ama olmadı.

Polis de bir yandan adam topluyor bir şeyler çabalıyor.

Ahahah kitapla iyi patakladı strixleri :D

Master'a bak hele daha neler için kullanacak Zack'i bakalım.
    Adam gitmiş Navy Tim kurmuş yok artık
    Şimdi o kitap cidden çöp ama Master önemli mi sanıyor cidden?Master o kadar mal olamaz ölecekken bile kitabı alıp kaçmaya yelteniyordu ama kelle gitti.
    Öldürmek de hayli zormuş anlamış olduk içinden dev solucan çıktı gidip host bulacak yine.Ya aslında zor değildi ama bizim dedenin daha bilmediği şeyler var, solucan çıkacağını bilse bırakmazdı herhalde.

40dk çok az geliyor bence.

Bu bölüm için gösterilen fragmanda bizim Nazi bir sürü strix yolluyordu ama o sahne yoktu bölümde.Bu sezon her fragmanda aynı şeyi yapacaklar gibi çünkü 2.bölüm fragmanı diye gösterilende de bu sezonun geri kalan bölümleriyle ilgili görüntüler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 13 Eylül 2016; 2:26:24 >

• Abraham ikidir fırsat geçti eline davar davar bakıyorsun, ne yapacaksın neyi inceliyorsun anlamıyorum çok hayransan sende katıl onlara

• Herkes Zack'in Master olacağından bahsediyor, olursa bizim ekip taklaya gelir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Beyler anlamadığım Quinlan öldü mü? 4. bölüm fragmanında öldü gözüküyor. Bu arada master başka bir konak bulacak büyük ihtimal Zack olur.
  • sonunda güzel bir bölüm

master ve quinlan öldü heralde, abraham master'in içinden çıkanı izlemek yerine ezse herşey bitmeyecek mi orda? çok saçmaydı son sahne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Eylül 2016; 10:01:12 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.