Şimdi Ara

The Sopranos (1999-2007) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
16
Favori
35.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seviyoruz seni Boss
     The Sopranos (1999-2007)
  • diziyi şuan bitirdim ve utanmasam ağlayacağım (acıklı olduğu için değil) ben ne izledim böyle arkadaş...
    kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi dizi üstüne daha iyi bi dizi yapılması da imkansız.

bunu tüm hbo dizileri ve bilinen sevilen nerdeyse tüm dizileri izlemiş biri olarak söylüyorum...

önceden izlediğin en iyi dizi hangisi diye soranlara "the oz" derdim ama artık "the sopranos"

diziyi izleyip bitirenler anlayacaktır tarif etmesi çok zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalan! -- 21 Kasım 2018; 2:5:6 >
  • O kadar mı güzel diyonuz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katalan!

diziyi şuan bitirdim ve utanmasam ağlayacağım (acıklı olduğu için değil) ben ne izledim böyle arkadaş...
    kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi dizi üstüne daha iyi bi dizi yapılması da imkansız.

bunu tüm hbo dizileri ve bilinen sevilen nerdeyse tüm dizileri izlemiş biri olarak söylüyorum...

önceden izlediğin en iyi dizi hangisi diye soranlara "the oz" derdim ama artık "the sopranos"

diziyi izleyip bitirenler anlayacaktır tarif etmesi çok zor
    İki diziyi de izlemiş olarak yorumunuza katılıyorum ama gönlümün bir yarısı kareem said ve adebesiyi arıyor...
  • Harika bir dizi. 10 numara. İzlemeyen çok şey kaybeder bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Vay be, güne biraz melankolik bir hava kattı bu.

RIP James Gandolfini.

Ayrıca 2019da sopranos temalı bir film çıkacakmış, Tony'nin babasını ve 1960lardaki o dönem mafyaları konu alacakmış. Filmde çocuk Tony'yi görebiliriz.
  • Vay bee, harbiden duygulandırdı

• paulie neden yok acaba fotoda

The Sopranos (1999-2007)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Hapiste olduğu sezon olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  The Sopranos (1999-2007)

Özledim be bir ara tekrar izlemek lazım.
  • Şunu dinleyerek uyuyayım bari;

• Herhangi bir sitcomdan daha komik bir bölüm. Kanal da muhteşem ama 4x1'de kalmışlar, kaç aydır da yeni video gelmiyor.
  • Arkadaşlar deneyen varsa diye soruyorum: Hulu'yu 1 ay ücretsiz kullanmak için hesap açsam HBO dizisi olan The Sopranos'u da izleyebilir miyim bir aylık süreçte? Yoksa sadece hulu yapımı diziler mi ücretsiz?
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    The Wire da iyi dizidir. OZ ve The Sopranos izlediyseniz seversiniz. Artık böyle kaliteli diziler yok. Millete artık çerez gibi diziler pazarlanıyor. Olay örgüsü son derece saçma olsa bile hızlı olup biten vurdulu kırdılı diziler seviliyor. O yüzden son yıllarda Breaking Bad dışında düzgün drama da çıkmadı. Ama tabi OZ gibi dizilerin yeri ayrıdır.

• geçtiğimiz hafta başladım, umarım beklentilerimi karşılar
  • Bu dizi nasıl arkadaşlar IMDb de puanı yüksek baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Arkadaşlar deneyen varsa diye soruyorum: Hulu'yu 1 ay ücretsiz kullanmak için hesap açsam HBO dizisi olan The Sopranos'u da izleyebilir miyim bir aylık süreçte? Yoksa sadece hulu yapımı diziler mi ücretsiz?
    Hulu'da HBO içerikleri ek ücret veya HBO Now üzerinden ayrı bir deneme süresiyle açılıyor. Hulu'nun farklı paketleri var. En üst pakette durum nasıl tam bilmiyorum. Hulu'ya pek bulaşmadım. Şunuda söyleyeyim. HBO dizilerini deneme süresiyle bitiremeyebilirsiniz. Diğer dizilere benzemiyorlar. Bölüm başına ağırlığı/kalitesi insanı doyuruyor. Şu anda seyrettiğim diğer HBO dizilerini bitirdikten sonra, The Sopranos'a ben de başlayacağım. Listem bayağı uzun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Hulu'da HBO içerikleri ek ücret veya HBO Now üzerinden ayrı bir deneme süresiyle açılıyor. Hulu'nun farklı paketleri var. En üst pakette durum nasıl tam bilmiyorum. Hulu'ya pek bulaşmadım. Şunuda söyleyeyim. HBO dizilerini deneme süresiyle bitiremeyebilirsiniz. Diğer dizilere benzemiyorlar. Bölüm başına ağırlığı/kalitesi insanı doyuruyor. Şu anda seyrettiğim diğer HBO dizilerini bitirdikten sonra, The Sopranos'a ben de başlayacağım. Listem bayağı uzun.

Alıntıları Göster
    Sanırım 1 ay boyuncu Hulu içerikleri, 1 hafta boyunca da diğer kanalların eserleri ücretsiz. Bomboş bir hafta yaratıp kendime o zaman maraton yapabilirim belki.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.