Şimdi Ara

The Snowman (2017) | Michael Fassbender - Rebecca Ferguson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Snowman (2017) | Michael Fassbender - Rebecca Ferguson

Detaylar
    ----------------------
    Oslo'da Kasım ayı başlamış, ilk kar yağmıştır. İşinden eve dönen bir kadın, eve döndüğünde eşi ve oğlunun yapmış olduğu kardan adamı görebilmek için sabırsızlanmaktadır. Ancak bir hayal kırıklığı kapıdadır; kardan adam yoktur. Ancak kısa bir süre sonra pencereden baktıklarında karşılaştıkları görüntü ise oldukça tuhaftır. Dışarıda kendilerine doğru bakmakta olan bir kardan adam vardır! Ardından yaşanan cinayetler ve 'kardan adam' imzalı mektuplar ise esrarengiz bir olaylar silsilesine neden olur...

Fragman
    ----------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 5 Eylül 2017; 19:37:23 >

• Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu fenaymış merak ettim. Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl bi konudur. İlginç ve değişik. Kardanadamdan korku filmi yapmak hiç aklima gelmezdi doğrusu.

• The Snowman (2017) | Michael Fassbender - Rebecca Ferguson
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Bu nasıl bi konudur. İlginç ve değişik. Kardanadamdan korku filmi yapmak hiç aklima gelmezdi doğrusu.

Buyrun hocam.
    http://www.imdb.com/title/tt0116671/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 19 Temmuz 2017; 2:57:26 >
  • Takip, iyi film olacakmış gibi duruyor

• bu senaryoyu ben yazsam, millet kıçıyla güler. adamlar film yapıyor.
  • İlginç , heyecanlı izlenebilir.

• konu ilginç + rebecca
  • quote:

Bu nasıl bi konudur. İlginç ve değişik. Kardanadamdan korku filmi yapmak hiç aklima gelmezdi doğrusu.

kardanadam ile ne alakası var filmin adı öyle öldüren normal katil.. Kardan adam mı öldürüyor sandınız ?
  • rebecca ferguson un cok farkli bi cekiiciligi var ya. tipi klasik hollywood oyuncularindan farkli ve cok guzel. kadin reklam filminde oynasin yine sinemaya gider izlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

kardanadam ile ne alakası var filmin adı öyle öldüren normal katil.. Kardan adam mı öldürüyor sandınız ?

O zaman hiçbir çekiciliği kalmadı. Benim bunu yazdığımda trailer yoktu konuda. Sadece bilgilendirici yazı vardı. Fragmanı izledim sıradan katil filmi.

• Bence gayet güzele benziyor :)
  • internette henüz yok sanırım , hiç bir sitede bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miroslav Klose

internette henüz yok sanırım , hiç bir sitede bulamadım

Kasım ayında vizyona girecek.
  • müzikleri jonny greenwood tarafından yapılan, ekimde gösterime girecek olan film.
    çok heyecanlandım, platonik aşkım fassbender, harry rolünde

hadi hayırlısı
  • 5,5

bu da mi patladi Kitap filmleri yasaklansin artik

ichael Fassbender'da son yillarda sacma sapan filmlerde oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waynei -- 16 Ekim 2017; 22:22:57 >
  • Eleştiri filan dinlemeyin,bence çok güzel bir film...Tam ters köşelik...Mutlaka izleyin..
  • Kendini izletiyor ama sonunu pek başarılı bulmadım. Sonu hatta basmakalıp denilebilir. Yani ortada bir çocuk var, bu büyümüş ve katil olmuş. Hatta seri katil olmuş. Bu adam ya aralarında ya da ara ara uğrayan bir figür olacaktı. Artık gerisini siz düşünün.

Bu arada Val Kilmer ne hale gelmiş belirtmeden edemeyeceğim. Adam seri katil muamelesine maruz kalmış bir hale gelmiş.Film icabı mı acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.