Şimdi Ara

The Sinking City (2019) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
4
Favori
8.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Höh İliğimi kemiğimi de vereyim üzerine. Kalsın o zaman, bir de Epic ama biz yayıncılardan az komisyon alıyoz diye Steame laf yapıyor. Yok 300 e çıkarsınlar ne vadediyor bu oyun da 209 fiyat çekmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Höh İliğimi kemiğimi de vereyim üzerine. Kalsın o zaman, bir de Epic ama biz yayıncılardan az komisyon alıyoz diye Steame laf yapıyor. Yok 300 e çıkarsınlar ne vadediyor bu oyun da 209 fiyat çekmişler.
    Döviz maalesef
  • Oyunun fiyatı 99 TL'ye düşmüş, umarım bu fiyat çizgisinde devam ederler de Outer Worlds'de bu fiyattan çıkar.
  • Oyun Epic indirimi ile 39 TL'den satılıyor, merak edenler kaçırmasın.
  • Sırf Lovecraft hayranı olduğum ve Türkçe gelecek olması yüzünden 1-2 hafta sonra alacağım. Tabii bizdeki şansla ya Epic Store kapanır yada Yayıncı firma oyunu çeker Vampire gibi. :) Darısı Vampyr, Call of Cthulhu'ya artık. Ama fiyat iyi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 17 Mayıs 2019; 0:26:8 >
  • sırf türkçe diye aldım nedir ne değildir pek bilmeden

destek olmak lazım böyle oyunlara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sırf türkçe diye aldım nedir ne değildir pek bilmeden

destek olmak lazım böyle oyunlara :)
    Hocam oyna da deneyimlerini yaz buraya. Almayı düşünenler için rehber olur. Çıktığında tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 17 Mayıs 2019; 3:54:43 >
  • Ben de aldım
  • alsam mı bilemedim 39tlye düşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentheus

alsam mı bilemedim 39tlye düşmüş.
    Oyun resmi türkçe destekli hocam. Al bence. Böyle yapımlara destek olmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem lovecraft, hem türkçe, hem 40 lira hem de sherlock holmes oyunu veriyor ön siparişe, daha ne yapsın...
    ben de aldım. eğer kötü çıkarsa iade etme opsiyonu var ne de olsa.
    bu arada control'ü de aldım ama sırf maymun iştahtan sanırım. beklediğim bir oyun değildi yoksa.
  • Alacağım demiştim ama şüphelerim var. Grafikler desen kötü, animasyonlar desen kötü. Oturdum kronolojik sırayla bütün çıkmış videolarına baktım şimdi. Böyle bir hamlık var, ne bileyim bir şeyler bayağı bir eksik görünüyor. Hype ettik gittik Kingdom Come : Deliverance almıştık preorder olarak, elimizde patladı. Bu oyunun hikayesinden ümitliyim ama oynanışına katlanabilir miyim bilmiyorum. İkilemdeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Alacağım demiştim ama şüphelerim var. Grafikler desen kötü, animasyonlar desen kötü. Oturdum kronolojik sırayla bütün çıkmış videolarına baktım şimdi. Böyle bir hamlık var, ne bileyim bir şeyler bayağı bir eksik görünüyor. Hype ettik gittik Kingdom Come : Deliverance almıştık preorder olarak, elimizde patladı. Bu oyunun hikayesinden ümitliyim ama oynanışına katlanabilir miyim bilmiyorum. İkilemdeyim.
    Gameplayden benim bir beklentim yok. Atmosfer, hikaye, diyaloglar iyi olsun yeter bana. Üstüne Gameplayde güzel olursa yılın oyunu olur zaten benim için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun minimum sistem gereksinimlerinde windows 10 da çalışır diyor. Windows 7 de çalışmayacak mı acaba? Bir oyun için windows 10 a dönemem. Ona göre epic games storeden almayı düşünüyorum.
  • Bende bugün ₺39 vererek aldım umarım oyun güzel çıkar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirim bitmeden aldım bende şimdi oyunu. Link aşağıda dursun.
    https://www.epicgames.com/site/tr/store-refund-policy?lang=tr&sessionInvalidated=true
  • Call of Cthulhu gibi feci patlayacak bu oyun metası 65’i geçmeyecek ama satış fiyatına orantılı olarak ve hem tr altyazılı olması sebebiyle alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • in the mouth of madness okurkenki hissiyatı yaşatabilirse bana yeter şahsen.
  • Oyun 3 gün sonra önsiparişle alanlara açılacak.Oyunun çıkış tarihi 27 Haziran olsada önsipariş edenlere erken erişimle 2 gün önceden oynama fırsatı sunuluyor.Oyunla ilgili herhangi bir önyükleme bilgisine rastlamadım sanırım çıktığı gün indirip oynayabileceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.