Şimdi Ara

The Sims 4 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
8
Favori
14.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orijinal Sims 4 en ucuz nerededir, fikri olan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bukalemuns kullanıcısına yanıt
    base game g2a'de 105, ama tek basina base game cok sikici expansion packler lazim, o zaman da 150-200'den asagi kurtarmaz.
  • The Sims 4 Fitness Stuff: Official Trailer

• arkadaşlar merhaba,

kız arkadaşım sims 4 oynamak istedi. gittik pc aldık sonra origin indirdik. o fiyatlar nedir öyle. oyun+ parenthood + get to work paketi istiyor 3 ü 100 euro. nasıl yaparız? yardımcı olabilir misiniz? satılık hesap var mıdır uygun fiyata? ya da başka nasıl yapabiliriz.

Çok teşekkür ederim.
  • The Sims 4'e bir türlü alışamayan bir ben miyim acaba ya? Hatta Sims 2 bence en iyisi diye düşünüyorum şahsen.
  • The Sims 4 Toddler Stuff: Official Trailer

• economistt34 kullanıcısına yanıt
    G2A'dan alabilirsin. Daha ucuza gelir.

Veya Origin Access'a abone olursanız The Sims 4'ü ve diğer oyunları ücretsiz oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Ağustos 2017; 19:27:11 >
  • The Sims 4 Cats & Dogs: Official Reveal Trailer

• Gördüğüm en büyük dlc whore oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gb ram

32 bit

Nvidia geforce 9500gt

Sims 4'ü kaldirir mi?

• The Sims 4 Cats & Dogs: Create A Pet Official Gameplay Trailer

• Ruffles tan SİMS4 kodu çıkmıştı tarafıma kendim xbox kullandığım için satıyorum. fiyat konusunda bilgim yok. makul teklifleri değerlendirebilirim.
  • The Sims 4 Cats & Dogs: Veterinarian Official Gameplay Trailer

-----

The Sims 4 Cats & Dogs: Çıkış Fragmanı

• The Sims 4 Laundry Day Stuff: Official Trailer

• sims3 ile arasında çok fark varmı

• Oynayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunbolg

sims3 ile arasında çok fark varmı

Sims 4'ü çok oynamadım. DLC olmadan oynanan Sims oyunları bana çok boş gelir. Sims 3 çok geniş bir oyundu ama yükleme ekranları çok yavaştı. Sims 3 + DLC'ler, Sims 4'den çok daha iyi bir oyun. Sims 4'ün 1-2 senesi daha var tam oturması için.

Serinin en güzel oyunu bana göre Sims 2. Her ek paketi dolu doluydu. Seasons olsun Bon Voyage olsun çok iyiydi. Seaons çıktığı gün bizimkilere aldırdığımı bilirim

Şimdi tekrardan Sims 2: Ultimate Collection kuruyorum. Cidden özlemişim

• Sims 3 SSD ile denenirse daha kısa yükleme ekranları olacaktır bana kalırsa. Ben hep HDD ile oynadığım için bilmiyorum fakat Youtube'da birkaç video izlemiştim. Sims 3 donanımsal olarak çağın ilerisinde bir oyun

Sims 3 exp.larını dizdikten sonra hiç Sims 4 dlclerine tekrar para bayılmayı düşünmedim, hatta gerek duymadım. Sims 3'teki create a style, open world gibi fazla özellikleri cabası. Bana o haliyle yetiyor.

Sims 2 güzel bir oyun. Şimdi yine oynanır. Modthesims'ten mod indirip Sims 3-4'te ki özellikler eklenebiliyor, modları denemelisiniz mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Oynayan var mı ?

oynuyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.