Şimdi Ara

The Sims 4 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
8
Favori
14.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle 1 saat kadar oynadım da, Oyun Sims3 ün bile çok gerisinde. Resmen her şeyi DLC lere saklamışlar. Oyunu 2 saat oynayıp yapacak bir şey bulamayabilirsiniz.
  • Sebepsiz ortaya çıkan buglar çok can yakacak
  • TechnoGame Oyunun Türkçe çevirisine el atmış arkadaşlar
  • Beyler baktım da oyun alınacak gibi gözükmüyor. Sims 2 gibi bir yerden başka yere giderken Loading yükleniyormuş. Doğru mu?
  • gidin sims 3'e devam edin daha iyi oyunu mahvetmişler bir tek sim yaratma kısmı güzel olmuş gerisi çöp
  • malum bulgar sitesinden indirenler herhangi bir sorunla karşılaştı mı?ona göre bende indiricem şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NCR Trooper

malum bulgar sitesinden indirenler herhangi bir sorunla karşılaştı mı?ona göre bende indiricem şimdi

Benim oyun sürekli Windows hatası bilmem bişey diye oyundan atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

quote:

Orijinalden alıntı: NCR Trooper

malum bulgar sitesinden indirenler herhangi bir sorunla karşılaştı mı?ona göre bende indiricem şimdi

Benim oyun sürekli Windows hatası bilmem bişey diye oyundan atıyor.

hmm o zaman fix ya da patch beklemek gerekiyor sanırsam..internette herhangi bir düzeltme yolu var mı?
  • TehErozbey kullanıcısına yanıt
    Malesef doğru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de malum yollardan indirmeyi düşünüyorum da, bir sorun çıkıyor mu? Her şey ep'lere saklanmış gibi, 70 Euro bir öğrenci için fazla da.
  • arkadaşlar ben hindistandan key almayı düşünüyorum en ucuzu olduğu için ama dil ile ilgili bir sorun çıkar mı bilmiyorum. bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timurlenk -- 6 Eylül 2014; 11:18:09 >
  • Konusu nerede diyordum buradaymış. Oyunu indirdim bakalım nasıl
  • Serinin en iyi oyunları bence The Sims 1-2 idi.Bu oyun The Sims 3 ün sadece ufak tefek şeyler eklenmiş hali , beklentileri karşılayamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRBoY

Serinin en iyi oyunları bence The Sims 1-2 idi.Bu oyun The Sims 3 ün sadece ufak tefek şeyler eklenmiş hali , beklentileri karşılayamadı

Sims 3ün eklenmiş hali olsa yine çok iyi. Hatta en iyi oyunu olurdu. Sims 3 deki özelliklerin yarsından çoğunu çıkarttmışlar. Yan evdeki komşuya giderken bile loading ekranı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRBoY

Serinin en iyi oyunları bence The Sims 1-2 idi.Bu oyun The Sims 3 ün sadece ufak tefek şeyler eklenmiş hali , beklentileri karşılayamadı

Sims 3ün eklenmiş hali olsa yine çok iyi. Hatta en iyi oyunu olurdu. Sims 3 deki özelliklerin yarsından çoğunu çıkarttmışlar. Yan evdeki komşuya giderken bile loading ekranı çıkıyor.

Bu oyunu zamanında (12 Ocak 2000) bağımlılık yarattığı için oynuyorum . Benim düşüncem Dış dünyanın açık olması ve müdahale edebilmemiz bence bu oyunun havasını götürmüş yada ben biraz nostalji arıyorum..Büyük bir revizyonla geliyoruz diyorlardı sims 4 için ama dediğin gibi pek bir özellik yok balon çıktı :).

• the sims 2 gibi gelmedi hakikaten

bu nedir ya

dlc ile millete iteleyecekler yine göz göre göre
  • Düzgün çalışan versiyonun Torrentini bulamadım bir türlü arkadaşlar, bilenler PM gönderebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

Düzgün çalışan versiyonun Torrentini bulamadım bir türlü arkadaşlar, bilenler PM gönderebilir mi?

bir pm de bana indirdiğim versiyonda oynamak imkansız
  • 2 günde karı kız işinde profesyonel oldum soruları alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.