Şimdi Ara

The Sims 4 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
8
Favori
14.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay çok heyecanlı. ama lets playleri izledikten sonra indirmeyi düşünüyorum.
  • Sims 3'e geçen yıl başladım ek pakette yoktu ama Sims 4'ün suyunu çıkarıcam.
  • Neredesin crack ;(

• Crack gelemedi ya
  • Beyler oyunu orjinal aldım.4 september 1 AMde açılacak yazıyor.Bu gece 2 oluyor değil mi?
  • Sims 2'den sonra isinamadim.

Sebepleri : Birbirini yineleyen, tekduze eylemler. Bir sure sonra sikiyor olmasi. Oyunca cesitlilik yoktu. Karakterler us asagi bes yukari birbirinin aynisiydi. Yaptiginiz bir eylemde bile en fazla 2 seceneginiz oluyordu ve bunlar birbirini tekrar ediyordu.

Sims 4'te durum nedir?
  • Evet hocam. Bende de aynı ibare gözüküyor. Bu gece 3 gibi açılır diye düşünüyorum. Bir ihtimal orada belirtilen İngiltere saati olabilir. O sebeple bizde de 2 saat sonra açılacaktır..
  • bence oyuna senaryo eklemeliler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Evet hocam. Bende de aynı ibare gözüküyor. Bu gece 3 gibi açılır diye düşünüyorum. Bir ihtimal orada belirtilen İngiltere saati olabilir. O sebeple bizde de 2 saat sonra açılacaktır..

O zaman yarına kalır ya.Oturup sims için sabahlayamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Evet hocam. Bende de aynı ibare gözüküyor. Bu gece 3 gibi açılır diye düşünüyorum. Bir ihtimal orada belirtilen İngiltere saati olabilir. O sebeple bizde de 2 saat sonra açılacaktır..

O zaman yarına kalır ya.Oturup sims için sabahlayamam.

Aynen. Kasmaya gerek yok. Yarın temiz temiz oynanır kanaatindeyim :)
  • Crack geldide,açılmıyor.Normalde alırdım ama 60 euro ne el insaf.Açılmazsada 60-70 liraya düşmesini bekleyeceğim yapacak bir şey yok.
  • Orjinal alan dostlar bu akşam açılmıyor mu oyun?1 day diyo daha.
  • Crack geldi oyunu indirdim ama sevmedim ya hic mekan yok

• oyunu malum yoldan aldım ama oyundan çok atıyor, şu haliyle oynanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Sims 2'den sonra isinamadim.

Sebepleri : Birbirini yineleyen, tekduze eylemler. Bir sure sonra sikiyor olmasi. Oyunca cesitlilik yoktu. Karakterler us asagi bes yukari birbirinin aynisiydi. Yaptiginiz bir eylemde bile en fazla 2 seceneginiz oluyordu ve bunlar birbirini tekrar ediyordu.

Sims 4'te durum nedir?

Sims 4 streamlerini izledim hocam bunda 100 lerce seçenek var neredeyse hacker olup sadece bılgısayar hackelmıyorsun mesela e sport oyuncusu oluyorsun oyun yapımcısı oluyorsun telefon programı yapabılıyor hatta internet ustunden canlı yayın yapıp unlu bıle olabılıyorsun sims 2 çok eski bı oyun ztn seceneklerın kısıtlı olması normal ama sims 4 cidden aşmış kendini kesinlikle denemelisiniz ev dizayn etmesi eşyalar felan oyun gerçekten çok zevkli duruyor

Edit: Bu olay sadece tek fonksiyon için geçerli 14 15 tane fonksiyon var karakter seçiminde ve msela bi fonksiyonda fulledın mukemmel bi bilgisayarcı oldun değiştirip diğer alanlara yönelebiliyorsun buda oyunun çeşitliliğini acayip yükseltiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43C393024 -- 4 Eylül 2014; 13:37:24 >

• Buzlanma sorununu ortadan kaldırmak için Game/Bin/TS4.par dosyasının ismini The.Sims.4.Launcher.par olarak değiştirin
  • Oyunu beğendiniz mi arkadaşlar. Özellikle ev yapma kısmı nasıl?
  • malum ortamlardan indirdim oyunu.Ama bende origin zaten var içinde orjinal oyunlarım var çünkü.bu dosyaların içinden çıkan origini kurmamın ne anlamı var.biri pm atarsa sevinirim ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

Oyunu beğendiniz mi arkadaşlar. Özellikle ev yapma kısmı nasıl?

ben korsan olarak oynuyorum daha evin duvarını bile çekemedim, korsan indirenler böyle bir sorun yaşadınız mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abuzer_Kömürcü -- 4 Eylül 2014; 21:00:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.