Şimdi Ara

Shining Girls (2022) | Elisabeth Moss | Apple TV+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lauren Beukes'in The Shining Girls isimli romanından uyarlanan dizinin baş rolünde Elisabeth Moss yer alıyor. İlk sezonu 8 bölüm olacak ancak şimdilik 2. sezonu için bir sözleşme yok.

Zamanda yolculuğun da yer aldığı roman; suç, bilim kurgu, gerilim ve gizem barındırıyor. Kısacası bilim kurgu gerilim/sci-fi thriller türünde.

ımdb
    Shining Girls (TV Series 2022– ) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt2953250/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 19 Mayıs 2022; 11:7:32 >

• 5 bölümü de izledim. Şimdilik güzel bir dizi olmuş diyebilirim. Türü cezbettiyse şans verilmeli.

• İzlemeye başlayacağım. 8 bölümün tamamı yayınlanmış. Elisabeth Moss beğenirim. Dizilerini kaçırmam.

Sanırım dizinin başka sezonu olmayacakmış.

• por favor kullanıcısına yanıt

Ben daha 8. bölümü izleyemedim. Kitap nasıl bitiyor, sezon finali ile uyumu nasıl diye bakmaya korktum açıkçası. Spoiler yemeyelim durduk yere  Eğer 8. bölüm yeterli ve kitabın sonuyla biten bir bölümse uzamasa da olur dizi. Gayet tadında bir mini dizi olarak var olsun. Ancak halen 2. sezon kesinlikle olmayacak şeklinde bir haber görmedim. Bekleyelim bakalım.

• Elizabeth Moss bayılırım. Yine döktürmüş. Ama son iki üç bölüm senaryo saçmaladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.