Şimdi Ara

The Shawshank Redemption Gelmiş Geçmiş En iyi Film...(Esaretin Bedeli)Sevenler Kulubu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
15.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha 2 gün önce izleme fırsatı buldum ve hakikaten izlediğim en güzel filmlerden biriydi.
    başyapıt olmayı hak ediyor.
  • yalnız başlık değişmeli çünkü şu aralar 1, sırada.
  • bu filme kötü diyen bir daha hiç film izlemesin
  • Gerçekten mükemmel bir yapım, abartıldığını söyleyenler falan var, bence kesinlikle hakediyor imdb'deki yerini.
  • @Kulak Misafiri

Hocam tam dayaklıkmış arkadaşın denir mi öyle şey..
  • hakkaten şu başlığın değiştirin artık , bu efsane 1 numaradan çok zor iner zaten , hem vote olarak hemde puan olarak en üst sırada
  • Evet biliyorum şu anda söylediklerimden sonra benimle alay edeceksiniz ama ne yapayım arkadaş

Bu filmi daha geçen hafta izledim :(

Ve bu filmi izledikten sonra artık sinema dünyasına bakış açım değişti. Tamamen dumur oldum. Bu zamana kadar izlediğim filmleri boşa izlemişim.

Shawshank redemption'dan öncesi | ben | Shawshank redemption'dan sonrası

İşte filmin özeti budur. Eğer hala ben gibi bu zamana kadar izlemeyenler varsa mümkünse gitsin kendini en yakın köprüden aşağı bıraksın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Evet biliyorum şu anda söylediklerimden sonra benimle alay edeceksiniz ama ne yapayım arkadaş

Bu filmi daha geçen hafta izledim :(

Ve bu filmi izledikten sonra artık sinema dünyasına bakış açım değişti. Tamamen dumur oldum. Bu zamana kadar izlediğim filmleri boşa izlemişim.

Shawshank redemption'dan öncesi | ben | Shawshank redemption'dan sonrası

İşte filmin özeti budur. Eğer hala ben gibi bu zamana kadar izlemeyenler varsa mümkünse gitsin kendini en yakın köprüden aşağı bıraksın :)

güldüm gerçekten ama son dediğinde gayet doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 3 Ocak 2011; 13:02:51 >
  • insanoğlunun görüp görebileceği en mükemmel film

geçenlerde tim robbins in bu filmdeki oyunculuğunu eleştiren bir kaç kişi gördüm de , yuh diyorum hatta oha diyorum adam bu filmde kendini aşmış yahu.

bu filmi izlediğimde sanırım 10. yaşıma basmamıştım, o kafayla bile etkilenmiştim

sanıyorum bu filmi izlemeyen yoktur, var ise sağ üst köşeden çıkış butonuna basıp filmi araştırmaya koyulunuz bir an önce
  • anlatılmaz yaşanır bir film izleyin demekten başka yapabilecegimiz yok
  • Siz hatırlatınca açıp bir daha izledim tek kelimeyle şaheser.
  • Bu filme kötü diyen gerizekalidir.
    Gelmis gecmis en güzel film.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel film

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 18 Ocak 2013; 21:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the enemy

insanoğlunun görüp görebileceği en mükemmel film

geçenlerde tim robbins in bu filmdeki oyunculuğunu eleştiren bir kaç kişi gördüm de , yuh diyorum hatta oha diyorum adam bu filmde kendini aşmış yahu.

bu filmi izlediğimde sanırım 10. yaşıma basmamıştım, o kafayla bile etkilenmiştim

sanıyorum bu filmi izlemeyen yoktur, var ise sağ üst köşeden çıkış butonuna basıp filmi araştırmaya koyulunuz bir an önce

Gerçekten insanoğlunun görüp görebileceği en iyi film..

• çok güzel film
  • Filmi dün gece izledim... Yıllardır izlemek isteyip, onlarca film izlemiş ama bu filme vakit ayıramamış biriydim. Belki de sakin kafayla izlemek istedim. Her neyse film çok güzeldi çok etkilendim.

TOP 250 de olmayı fazlasıyla hak ediyor ancak 1. sırada olmayı ne kadar hak ediyor tartışılır. Filmi izledikten sonra saatlerce etkisinde kalacağım bir film değildi.

8,5/10 diyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Filmi dün gece izledim... Yıllardır izlemek isteyip, onlarca film izlemiş ama bu filme vakit ayıramamış biriydim. Belki de sakin kafayla izlemek istedim. Her neyse film çok güzeldi çok etkilendim.

TOP 250 de olmayı fazlasıyla hak ediyor ancak 1. sırada olmayı ne kadar hak ediyor tartışılır. Filmi izledikten sonra saatlerce etkisinde kalacağım bir film değildi.

8,5/10 diyorum ben

kesinlikle katılıyorum. Çok başarılı bir film ama ilk sırada olacak kadar da değil
  • ilk sırada olmayı haketmiyor ilk sırada olması tartışılır diyenlerin ilk sırasında hangi film var çok merak ediyorum doğrusu. hangi filmi ilk sıraya koyuyorlar, hangi film Shawshank Redemption dan daha iyi onlara göre şuraya yazsalarda biz de öğrensek
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.