Şimdi Ara

The Saboteur İnceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
18.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inceleme cok güzel olmuş ellerine sağlık(: cidden güzel bi oyun ben yeni başladım..dediğin gibi gta ve tırmanma sabotaj olarak da assassin's gibi cidden..
  • bir yarış pistinde yarışıyoruz. sonra kaybediyoruz tekrar opilotla başka arabalara biniyoruz orada ne yapacağız arkadaşlar ya. geçemedim bi türlü. geçitorum olmuyo geride kalıyorum olmuyo takıldım burda yardım lütfen.
  • bende bu oyun var ama maalesef bi programla çakışıyo kare kare oluyo gözümün önünde ölece duruyo cd
  • Oyunu yeni bitirdim.GTA4 tarzı sandbox oyunu sevenlerin kaçırmaması lazım.Free görevlerle beraber 25 saat falan oynadım, diyebilirim.

Hikayesi ve grafikleri gayet güzel.Yapay zeka biraz daha iyi olsaymış, tadından yenmez olurmuş.Oyunu oynamamış olanlara kesinlikle tavsiye ederim.
  • bu oyunu aksiyon severler kesinlikle oynamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Kaliteli oyun olma potansiyeline sahip bir oyundu ama çok eksiği vardı bu yüzden pek olmamış. Ama bitirene kadar kendini oynatıyor öyle ya da böyle..

Katılıyorum.
  • güzel bir oyundu çöp denilmez elbette bazı yerlerde açığı vardır fakat oynanabilinir bir oyun hele ki bu oyun tarzlarını beğeniyorsanız kesinlikle oynamalısınız.
  • Beni hic sarmadı bu oyun 1 -2 saat oynayıp sildim yapay zeka ile kan efektleri deli etti beni. Assassin's Creedle, Gta çakması bisey olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilge Dede -- 13 Haziran 2010; 23:07:14 >
  • düsünüyorum sürekli acaba alsammı almasammı diye bu oyunu
  • Dün oynama şansı buldum. İlk başlarda sıradan bir oyun gibi geldi; fakat ilerledikçe olayların içinde buldum kendimi. EA Games'in NFS hariç oyunlarını beğenmem, bu oyun benden geçer not aldı.
  • Arkadaşlar küçük bir sorunum olacaktı. Oyunu gayet güzel hiçbir sorun olmadan bilgisayarımda oynuyordum. Evi taşımak zorunda kaldım. Diğer eve pc'yi kurdum çalıştırdım fakat şimdi oyuna girince aşağı ok tuşu basılı kalmış gibi davranıyor. karakter hep geriye gidiyor menü hep aşağı gidiyor. bi türlü çözemedim bi anlayan arkadaş yardım edebilir mi?
  • Bırak Gta yı , Mafia serilerinin yanından bile geçemez bu oyun :(

yeni oynayacağım 2-3 bölüm falan geçtim ama yani ne bileyim arabalar çok saçma bi kere yani
  • Öyle bir hort olmuş ki alsam mı almasam mı bilemedim. Aslında fiyatları epey düşmüş halde bu fiyata denenebilir bir oyuna benziyor.
  • denemeyin,oynamayın.oynadığım zamana yazık dediğim oyunlardan biridir the saboteur.
    siyah beyaz,oynarken midemi bulandıran berbat bir oyundu.
    zaten yapan stüdyo da mükafatlarını aldılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu çok beğenmiştim,fiyatı ucuzken alacaklara tavsiye ederim gayet eğlenceli bir oyundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

denemeyin,oynamayın.oynadığım zamana yazık dediğim oyunlardan biridir the saboteur.
    siyah beyaz,oynarken midemi bulandıran berbat bir oyundu.
    zaten yapan stüdyo da mükafatlarını aldılar.

Oyuna çamur atma, gayet güzel bir oyun bence.
  • "Oyun siyah-beyaz" bunu söyleyen oyunu neresiyle oynamış merak ettim. Paris'in Nazi kontrolündeki bölgelerini belirtmek ve bu bölgelere kasvetli bir ortam vermek için böyle bir şey yapılmış ve bence de güzel olmuş, üstelik tamamen siyah-beyaz da değil. Görevleri yapıp, bölgeleri Nazilerden temizleyince normale dönüyor.
    Oyun aslında güzel olabilirmiş ama uğraşılmamış, buglarla dolu. Kısacası harcanmış bir oyun.
  • Oyunu geçenlerde edinmiştim, bi ara başlamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

"Oyun siyah-beyaz" bunu söyleyen oyunu neresiyle oynamış merak ettim. Paris'in Nazi kontrolündeki bölgelerini belirtmek ve bu bölgelere kasvetli bir ortam vermek için böyle bir şey yapılmış ve bence de güzel olmuş, üstelik tamamen siyah-beyaz da değil. Görevleri yapıp, bölgeleri Nazilerden temizleyince normale dönüyor.
    Oyun aslında güzel olabilirmiş ama uğraşılmamış, buglarla dolu. Kısacası harcanmış bir oyun.

O yorumu yazan arkadaş belli ki oyuna Fransız kalmış. Daha ne denir?...

Açık dünya olması, müzikleri, 1940'ların Paris sokaklarında gezmek vs. çok güzeldi.
    Oyun çok daha iyi olabilirdi, malesefki aceleye gelmiş ve harcanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

"Oyun siyah-beyaz" bunu söyleyen oyunu neresiyle oynamış merak ettim. Paris'in Nazi kontrolündeki bölgelerini belirtmek ve bu bölgelere kasvetli bir ortam vermek için böyle bir şey yapılmış ve bence de güzel olmuş, üstelik tamamen siyah-beyaz da değil. Görevleri yapıp, bölgeleri Nazilerden temizleyince normale dönüyor.

O yorumu yazan arkadaş belli ki oyuna Fransız kalmış. Daha ne denir?...

Açık dünya olması, müzikleri, 1940'ların Paris sokaklarında gezmek vs. çok güzeldi.
    Oyun çok daha iyi olabilirdi, malesefki aceleye gelmiş ve harcanmış.

Müzikleri söylemeyi unutmuşum, gerçekten güzeldi ancak 1940 larda geçen bir oyunda NFS müziği bekleyenler beğenmeyecektir :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.