Şimdi Ara

The Room: Old Sins ay ortasında Android’de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu yılın başlarında iOS platformu için yayınlanan The Room serisinin dördüncü oyunu The Room: Old Sins gelecek ay itibariyle Android platformu için de yayınlanacak. Müjdeyi bizzat yapımcılar verdi.

The Room: Old Sins neler sunuyor?

Mobil dünyanın en beğenilen serilerinden birisi olan The Room, birbirinden zorlu bulmacaları çözerek odalardan kaçtığınız hikayeler barındırıyor. The Room serisinin gelişmiş gerçekçi fizik motorları ve görsel atmosferi kendinden sonra gelen pek çok yapıma da ilham kaynağı olmuştu.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

The Room: Old Sins bir anda karı ve kocanın kaybolduğu bir evde geçiyor. Bu kez çatı katında ve buradaki oyuncak bebek evinde bu gizemli olayın ipuçlarını bulmanız gerekiyor. 19 Nisan’da indirmeye sunulacak olan oyun iOS tarafında 23TL fiyat etiketine sahip. Android tarafında da muhtemelen benzer bir fiyattan giriş yapacaktır. Ayrıca serinin önceki oyunlarında da indirimler sunuluyor.

• Tartışmasız marketin en iyi oyun serisi. Gerçekten tebrik etmek lazım yapan firmayı. Kusursuz bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane yeniden geliyor

• İlk üç oyunu oynadım. Bunu da merakla bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Bu gelene kadar rusty lake'e bakabilirsiniz. Ben beğenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 3 Nisan 2018; 7:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saksopat

Bu gelene kadar rusty lakes'e bakabilirsiniz. Ben beğenmiştim.

Deneyelim bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.