Şimdi Ara

The Revenant (2015) | Leonardo DiCaprio - Tom Hardy (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
479
Cevap
5
Favori
14.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera açısından pat diye anladım yönetmenin Inarrutu olduğunu. Güzel gibi gözüküyor, bakalım Leo nasıl oynamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Inarritu'nun diğer filmlerine kıyasla Birdman'i pek beğenmemiştim ve overrated bulmuştum. Hollywood'a film yapalım diye düşünülüp yapılmış gibiydi ama bu filmden umutluyum. Leonardo da oynuyormuş tadından yenmez gibi görünüyor. Bakalım bekliyoruz
  • Fragman süper gözüküyor, yılın en çok beklediğim filmi belkide, leo bakalım bu sefer şeytanın bacağını kırabilecek mi
  • Leo sonunda takım elbiselerden sıyrılmış, bakalım bu sefer şans yüzüne gülecek mi?
  • Fragman çok iyi.Yok yani normalde her fragmanı beğenmem ama bu sağlam olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalbimnasılunutsun -- 18 Temmuz 2015; 20:54:20 >
  • Fragman güzel. Leo'yu farklı bir imajla göreğiz. Bu sefer alacak mı bakalım?

• çok güzel beklemedeyim
  • Fragman sağlam özellikle görsellik açısından çok iyi bir film olacak. Ama efsane olmaz. İşin içinde Leo olduğu için de oscar'da fazla şansı yok. belki ıvır zıvır dallardan birkaç adaylık verirler o kadar. Gişede iyi başarı elde eder. IMDb'de 7,8+ puan alır
  • Abi Leo ve Tom Hardy için zaten bekliyordum da o çekimler nelerdir öyle dibim düştü yrmin ediyorum hele fragmanin sonundaki at üstündeki sahne Inarritu bu işi biliyor arkadaş

• Leo bu sefer alır artık
  • Harika bir film olucak.Fragman beklentilerin üstünde çıktı.Inarritu filmi olduğu ne kadar da belli. Hadi bakalıö Leonardo ve Tom Hardy..görelim sizi.
  • Arkadaşlar fragmanın Türkçe altyazılı hali var mı?
  • filmin kadrosunda bayan yok
  • 2016 yılı içersinde çıkacak olan filmler arasında beni en çok heycanlandıran Revenant oldu. O nasıl bir fragmandır öyle tarihin en iyi fragmanı olabilir..
  • Efsane geliyor

Bu arada film tamamen doğal ışıkla ve sahnelerde kronolojik sırayla çekilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 20 Temmuz 2015; 11:33:38 >
  • DiCaprio, Tom Hardy, Inarritu bir arada. Fragmanı bir daha izledim şimdi. Merakla bekliyorum

• Amerika ’da, 19. Yüzyıl başlarında tüm kıta keşfedilmeyi bekleyen bir vahşi doğadan ibaretken geçen filmimiz, Hugh Glass isimli bir kürk avcısını konu alıyor. Glass bir ayıyla cebelleşip, ölümcül bir şekilde yaralanıyor. Can dostu John Fitzgerald ise fırsat bu fırsat deyip, Glass’in pılını pırtısını alıp kaçıyor, ortağını da ölüme terk ediyor. Fakat Glass ölmüyor, vahşetin ortasında hayatta kalmayı öğreniyor ve Fitzgerald’dan intikamını almak için yola çıkıyor. Ha bir de, bu tümden gerçek bir hikaye.

Konuyu çok beğendim ben bakalım film nasıl olacak.
  • Çekimler harika gözüküyor
  • tom hardy inş bu filmde 10 kelımeden fazla konuşur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.