Şimdi Ara

The Revenant (2015) | Leonardo DiCaprio - Tom Hardy (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
479
Cevap
5
Favori
14.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu filmi abartmayın dün izledim şahsen denizin ortasında daha güzel'di bu film'de sırf görsellik iyi soguk felan manzarası birde leonun oyunculugu tabi yoksa gerisi traş..
    dediğim film daha duygusaldı şahsen bunu abartmamak lazım
  • Leo resmen film boyunca konuşmadan oscar ı aldı.Filmi taşıyan hardy Dicaprio işbirliği olmuş, at sahnesi en etkileyici sahneydi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • film fena değildi.
    leo ve tom sayesinde sükse yaptı.
    başroller de farklı bir ikili olsa bu filmi hatırlayan olurmuydu merak ediyorum.
  • dün izledim

görüntüler çok güzel ama leo nun başına gelen uçuk olaylarda Wolverine gibi anında iyileşip yoluna devam etmesi filmin inandırıcılığını mahvediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu boş ama oyunculuklar ve görsellik efsane olmuş
  • Bence oyuncular dışında bir numarası yok. Birde bütçeyi duydugumda çok şaşırdım. 150 milyon $.....
    Günümüzdeki film sektörü mü saçmalamaya başladı yoksa bize mi öyle geliyor bilmiyorum ama Leonardo nun ''Zindan adası, İnception, the wolf of wall street...'' ve bir çok kaliteli filmi oldugu halde bu filmin bu tür filmlerin altında kalıp ve bununla oskar alması çok ironik birşeydir.
  • Bluray çıktı
  • Bilindik yerlere düştü.

• The Revenant 2015 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 7.1 - KRaLiMaRKo

• Korsanlar iş başında...

• Film enfesti bence. Sinemada izlemeyen çok şey kaybetti. Bir ara bluray olarakta iyi gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 9 Nisan 2016; 18:10:36 >
  • izlediğim enfes filmlerden biri
  • Sinemada izleyemediğime daha çok üzüldüm. Adam oynamış
  • Neysen ki vizyondan 4 gün önce sinemada izleme şansı buldum cidden sinemada izlemek lazımdı.
  • Filmin genel atmosferi ambiyansı görsellikler vs gerçekten güzel ama tek başına yetmemiş... ayrıca filmin içi boş ve gereksiz uzun olmuş... hikaye kısıtlı ve kısa kalmış daha çok ayrıntı ve çapraz süreçler olması gerekiyormuş ama olmamış biraz da japon kore filmlerine benzettim o hava var diyebilirim... özetle bizim kış uykusu filmi tatında batı versiyonu olmuş... daha iyisi olabilirdi benim için hayal kırıklığı olsada beğendim diyebilirim ama genel değerlendirmem olumsuz yönde pek olmamış... eh işde idare eder diyebilirim
  • Bu filmi 1080p ripsiz ham olarak izleyin,görsel şölen...

Aslında çekilen coğrafyası ile alakalı,1960'lar yapımı vahşi batı - macera tarzı bir film izlemiştim o da bunun gibi bir oğrafyada geçiyordu şahaneydi onunda görselliği...
  • bu gece bi daha izledim mest oldum inanılmaz
  • Beklentimin altında çıktı film.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu basit ama oyunculuk ve çekim teknikleri, filmi başka boyuta taşımış.
    bence film harikaydı. film 2 buçuk saat sürüyor, rahat 1 buçuk saatini Leo oynuyor ve sıkmadan izlettiriyor kendini. büyük oyuncu demek, bu olsa gerek.
  • O kadar soğukta termofili olma, -30 derecede buz gibi suya gir zatürre olma, o kadar olumsuz koşulda o kadar ağır yaralar enfeksiyon kapmasın.
    Ölme eşşeğim ölme atasözünün vuku bulduğu bir film olur kendileri.
    Bu film bir de oscarı alsaydı Oscara olan inancimi tamamen kaybederdim.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.