Şimdi Ara

THE RAİDER TURKS (AKINCILAR) BATTLEFIELD 4 PS4 TÜRK KLANI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
11.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PS4'ün icinden cikan kulaklik calisiyor,hem oyunun sesi hemde arkadaslarinin sesini duyabilirsin..Ayarlar kismindan ses ayarlarina girip ses cikis ayarlarina bakabilirsin..

@Alpheratz
    BF4 ana menüde iken Dualshock 4'deki Touch Pad'e bas hocam Battlelog'a giriyorsun ana menüde,Friends kisminda hangi arkadaslarin hangi haritada ne oynuyor görebilir ve tusu ile Join yapabilirsin..Farzedelim ki olmadi,PS4'ün ana menüsünde arkadaslarina bak,profillerine gir ordan da Join yapabilirsin..
  • Beyler internette gezinirken bunu buldum.Amblem icin!Nasil?
     THE RAİDER TURKS (AKINCILAR) BATTLEFIELD 4 PS4 TÜRK KLANI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ben beğendim

• Günaydın arkadaşlar. Logo gayet guzel duruyor. Acayip uykusuzum ama çok da keyifliydi dün gece.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkaaaann

Beyler internette gezinirken bunu buldum.Amblem icin!Nasil?

Bu Logo bir Türk BF3 PC klanının logosu arkadaşlar.

Battlelog sayfaları.http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241063358768/

• Başkanın battlelog sayfasından amblemini kendi galerinize kopyabiliyorsunuz.Herkes tagı ve amblemini bir yaparsa daha muntazam durur.Ayrıca battlelog arkadaş isteklerinide kabul ederseniz, birimiz oyundayken diğerleri pc den veya telefon uygulaması üzerinden oyundaki arkadaşımızın oyununa kolayca dahil olabiliyor.Oyundaki arkadaşlarımızdan, oyun bitmek üzereyken haber alır ve direk sıraya gireriz.Tabi playstationda oyunun açık olması gerekiyor.

IOS uygulaması

Android uygulaması

• insan windows phone aldığına pişman oluyor bu gibi durumlarda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: kkaaaann

Beyler internette gezinirken bunu buldum.Amblem icin!Nasil?

Bu Logo bir Türk BF3 PC klanının logosu arkadaşlar.

Battlelog sayfaları.http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241063358768/

aynen başkasının amblemini almak olmaz beyler.aramızda fotoşopçu yetenekli arkadaşlar varsa bi el atsın o işe rica ediyorum.

ayrıca dün gece çok iyiydi beyler valla inanılmaz zevkli oldu.bu akşam 10 gibi yine toplanıyoruz akıncılar olarak.

buda marşımız beyler.

bu akşam bavermet abimiz yayın yapar belki paylaşırız.benim facebook olmadığı için video paylaşamıyorum. canlı yayında yapamıyorum türkiyedeki internet malumunuz.

bavermet abimiz almanyada olduğu için canlı yayın yapar belki bu akşam uploadu iyidir onun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi touch_of_sleep -- 26 Aralık 2013; 15:15:53 >

• Akşamki oynadığımız oyundan video falan çekmiştik noldu? Ben çıkınca oynadınız daha yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Akşamki oynadığımız oyundan video falan çekmiştik noldu? Ben çıkınca oynadınız daha yahu

bozcan sende kulaklık işini hallet ps4 den çıkan dandik kulaklıkla oynuyoruz
  • arkadaşlar headset ile mi oynuyorsunuz siz? konsolun içinden çıkan mikrofonlu kulaklık iş görüyor mu squad içi sohbet için? zira ben genelde bzcn' ın peşine takılıp gidiyorum malum daha acemiyiz emir eri gibi takılıyorum ortalıkta düşen olursa revive etmeye çalışıyorum. bazen de gruptan kopuyorum bu sefer de kurda kuşa yem oluyoruz.

yalnız bf3 conquest ile arasında dağlar kadar fark var. 20 kişi nere 50 kişi nere.. sırf aksiyonun ortasında spawn oldum diye çok kere öldüm. neyse alışırız zamanla... bu arada premium almayı öneriyor musunuz arkadaşlar? premium ile yalnızca ek paketler mi geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haqoco -- 26 Aralık 2013; 15:21:15 >
  • buda benden bütün akıncılara gelsin.

favori marşım.

hasduuuuurrrr haydi yallah!
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqoco

arkadaşlar headset ile mi oynuyorsunuz siz? konsolun içinden çıkan mikrofonlu kulaklık iş görüyor mu squad içi sohbet için? zira ben genelde bzcn' ın peşine takılıp gidiyorum malum daha acemiyiz emir eri gibi takılıyorum ortalıkta düşen olursa revive etmeye çalışıyorum. bazen de gruptan kopuyorum bu sefer de kurda kuşa yem oluyoruz.

yalnız bf3 conquest ile arasında dağlar kadar fark var. 20 kişi nere 50 kişi nere.. sırf aksiyonun ortasında spawn oldum diye çok kere öldüm. neyse alışırız zamanla... bu arada premium almayı öneriyor musunuz arkadaşlar? premium ile yalnızca ek paketler mi geliyor?

valla hacı ben premium aldım sonuçta haritaların hepsini alıcaktım daha ucuza geliyor.ayrıca premium alırsan server sırasına sokuyor seni öncelikli olarak almanı tavsiye ederim başgan olarak.

ayrıca ps4ten çıkan dandik kulaklıkla oynuyoruz bundan sonra şart koyuyorum herkes kulaklı oynasın. playstationda partychat kuruyoruz ordan konuşuyoruz malum oyundaki sohbet sistemi kötü ve laglı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: touch_of_sleep

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Akşamki oynadığımız oyundan video falan çekmiştik noldu? Ben çıkınca oynadınız daha yahu

bozcan sende kulaklık işini hallet ps4 den çıkan dandik kulaklıkla oynuyoruz

Ses benim için önemli ya şimdi tek kulaklıktan tüm sesleri olsan adam sağda mı solda mı anlayamam Sesi monitörden versem geri besleme çok olacak
    Vita in-ear almayı düşünüyorum bir Ankara çıkarması yapayım geleyim de hayırlısıyla

@haqoco Hocam nasıl oynuyorum senin ekrandan Bu arada sen PC'de falan BF3 oynadıysan daha önce çok fazla acemilik çekmezsin, benim ilk konsolum ilk defa konsolda fps oynuyorum

• touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    tamam başganım kulaklıkla oynarız hiç sıkıntı değil. premium da alabilirim ilerleyen zamanda. peki premium alınca silahlar açık mı oluyor yoksa silah açmak için gene kasman mı gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqoco

tamam başganım kulaklıkla oynarız hiç sıkıntı değil. premium da alabilirim ilerleyen zamanda. peki premium alınca silahlar açık mı oluyor yoksa silah açmak için gene kasman mı gerek?

yeni assingmentlar veriyo sana onları yaparsan yeni silahlar var.
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    hocam pc değil de ps3' te oynadım ben battlefield 3' ü. fakat üzerinden iki sene geçti. o zaman bekar adamdık gece yarılarana kadar oturup muhabbet ede ede oynardık pek de zevkliydi. fakat bf4 bir hayli değişik geldi. bi kere haritalar çok geniş ve ciddi manada kabalık tam bir savaş atmosferi.. deneyim şart yani....

@bozcan hocam valla şaka maka baya iyiydin hem puan hem k/d gayet güzeldi. bir iki defa atv ye binip bayrağa gitmeye çalıştık birinde öldük fakat diğerinde gittik bayrağı kaptık. bi kaç kez de revive etmeye çalıştım seni. sen genelde engineer oynadın.

@touch_of_sleep başgan alırız hocam en kısa sürede. hele biraz daha oynayalım alışalım oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haqoco -- 26 Aralık 2013; 15:45:05 >
  • Amblemin baska bir klana ait oldugunu bilmiyodum.Ozaman ben photoshop la bi ara ugrasayim amblem icin.Dun oynadigimiz oyunu kayit yapmistim ama bugun pek zamanim olmadi internete atamadim ama bugun atmaya calisirim.Bugun ki oyunuda can li yayin yapariz.
    Dun geceki oyun cok iyiydi.Cok zevkliydi bugunde daha zevkli olacagi inancindayim.Aksam gorusmek uzere.

• BIRAZ UGRASTIM BOYLE BISEY CIKTI ORTAYA SIZCE NASIL GENCLER?
  • kkaaaann K kullanıcısına yanıt
    10 numara 5 yıldız
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.