Şimdi Ara

THE RAİDER TURKS (AKINCILAR) BATTLEFIELD 4 PS4 TÜRK KLANI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
11.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sniper silahlarını açıcam diye normal silahları kullanmayı unutmuşum :D
  • Ace 23 ü açmaya çok az kaldı, hasretlik çeker oldum, nette yorumlara baktım hakikaten assault sınıfının en iyi silahı deniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler dün gelemedim elektrik kesildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

sniper silahlarını açıcam diye normal silahları kullanmayı unutmuşum :D

SRR-61 silahını bende açtım ayrıca ikincil sınıfında da tüm silahları açtım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ilk defa aynı oyunda 6 aracı destroy ettim, yanımda da bana sürekli roket veren bir arkadaş vardı. İnanılmaz eğlendik
  • selam beyler başgan olarak bi açıklamam var.oyundaki lag netcode ve hitmarker saçmalıklarından gına geldiği için bf4 e ara veriyorum bir süre en azından patch gelene kadar.(büyük ihtimalle ayın sonuna doğru gelir.) fifa falan takılıcam bir süre .oyundan inanılmaz soğudum valla öyle böyle değil one shot kill yemekten sinir hastası oldum.siz takılın ama arada gelirim artık.

yada sadece rush oynarım. 32 kişi olduğu için daha stabil.conquest şu saatte çok zor.oyun mu oynuyoruz çile mi çekiyoruz.oğuzhan rush oynayalım fikri verdi.ona varım beyler.

bırakmıyorum oyunu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi touch_of_sleep -- 10 Ocak 2014; 19:21:07 >
  • touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    Defuse modu tam senlik o zaman 5vs5 diye biliyorum
  • http://www.heryerdeyokuz.biz/GRIP-IT!-ANALOG-CONTROL-STICK-COVERS_u_r_n_84.htm

Türkiye de satan tek yer arkadaşlar, site güvenli diye düşünüyorum zira forumda alan çok oldu
  • istanbul içinde elden teslim ediyordu galiba. Hatta dünkü muhabbette istanbulda eline veriyormuş ürünü diye geyik olmuştu:) konuşmasam da dinledim. Bu arada herkes ne zorlu şartlarda almış ps4 ü. Ben 11 aralıkta arçelikten bala g.te aldım cihazı. Sıra falan beklemedim de cihazı alıp kayınpedere yemeğe gitmek absurd oldu. Bi de videolar nerde hacılar. Bol bol video atın da biz de görelim eksiklerimizi...

• haqoco kullanıcısına yanıt
    ya lockerda karşı takımın arkasında pusup lmg ile 15 kişi aldığım görüntüleri düzgün kaydetmemiş tam sonunu gösteriyor.ondan koymadım ben.
  • PS vitayı mini map olarak kullanamıyor muyuz ya Second screen olarak. Denedim ama olmadı. Remote play okuyor halbuki.

Bu arada Assault için Ace 23 gerçekten on numara. İyi kill almaya başladım ama çok ölüyorum hala. Siz beyler sensivity kaçta oynuyor sunuz??

44 benim
  • Eski bir bf ci olarak çok kararsızım.Bağlantı ile ilgili çok şikayet var.Ps4 aldığımda 1 oyun alacak kadar ancak bütçem olacak.Fifa mı alsam bunumu kararsızım açıkcası.
    Bağlantı sorunları olmasa düşünmeden alacağım fakat beni korkutuyor biraz.
    15
  • Herkese iyi akşamlar. Hemen hemen her akşam BF4 oynuyorum ve tek başıma pek tat almıyorum açıkcası. BF serisi zaten erkadaşlarınla zevkli ve eğlenceli olan bir oyun. Xbox 360'da ki ekibim halen alabilmiş değiller PS4'lerini o yüzden sizlerle beraber oynamak isterim. Merak eden olur yaşım 23. BF3 Kariyerim: http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/TwexamR/stats/312621074/xbox360/ Bu da BF4 http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/NeoCortexTR/stats/946034008/ps4/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagethon -- 12 Ocak 2014; 1:54:23 >

• öncelikle başkanı ekle X_THE_MAD_TURK_X o seni mesajlara eklesin, sonra partyde falan oynarız
  • beyler 2 gündür girmiyorum dayz standalone oynuyorum pc de çok sardı walla kusura bakmayın.hevesimi alıyım gelcem zaten patch gelicek bfye onuda beklemiş olurum.yarın geliyomuş ps4 e update bakalım işe yarayacak mı. yarın görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi touch_of_sleep -- 13 Ocak 2014; 16:45:02 >
  • psn: ersaguny
    Battlelog
    BF3 PC'den konsola adım attım biraz zorlanıyorum analogda ama en kısa zamanda alışırım. Seni de ekledim başgan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swoop -- 16 Ocak 2014; 1:46:52 >
  • Dün neler yaptık öyle ya

• Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Ahahaha 1453 rocks!! Bu arada patch geldiiniyo simdi hadi hayirlisi, oyun bayagi duzelmis pozitif yorumlar

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.