Şimdi Ara

The Punisher Netflix Dizisinin İkinci Sezonu Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       The Punisher Netflix dizisinin ikinci sezonu resmi olarak onaylandı.

Dizinin ikinci sezonu The Punisher resmi twitter hesabı üzerinden paylaşılan kısa bir teaser ile onaylandı, bunun dışında herhangi bir bilgi verilmedi.

Frank Castle / Punisher karakterini Jon Bernthal'in canlandırdığı The Punisher Netflix dizisinin 13 bölümden oluşan ilk sezonu 17 Kasım'da yayınlandı ve oldukça da beğenildi. Dizinin IMDb puanı şu anda 57 bin civarı oy ile birlikte 8,9.

• Ağır ilerlese de izlerken hiç sıkılmadım çok keyif aldım:)
  • Keyifle izlediğim bir diziydi. Marvel oyunlara da yönelmeye başlamışken şu karakterin de sağlam bir oyunu yapılabilir aslında. Daha önce bir oyunu çıkmıştı fena değildi diye hatırlıyorum o döneme göre. Zaten oldukça acıklı bir hayatı olan bir karakter. Şöyle iyi oynanış mekanikleriyle ve güzel bir hikaye ile -zaten karakter oyuncuları etkilemeye müsait- iyi bir oyun yapılabilir diye düşünüyorum

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: WeAllHaveSecrets

Keyifle izlediğim bir diziydi. Marvel oyunlara da yönelmeye başlamışken şu karakterin de sağlam bir oyunu yapılabilir aslında. Daha önce bir oyunu çıkmıştı fena değildi diye hatırlıyorum o döneme göre. Zaten oldukça acıklı bir hayatı olan bir karakter. Şöyle iyi oynanış mekanikleriyle ve güzel bir hikaye ile -zaten karakter oyuncuları etkilemeye müsait- iyi bir oyun yapılabilir diye düşünüyorum

Hala oynanabilir bir oyun kendisi. Remake gelirse tadından yenmez. (remastered demiyorum)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.