Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle başlamış bulunmaktayım diziye. Netflix candır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sezon için genel yorum yapmayacağım, ama Billy Russo bence böyle ölmemeliydi. Tamam adam The Punisher reyize neler neler yapmış, ilk sezonda lunaparkta öldürse Frank hepimiz oh ne güzel yaptı derdik. Ancak ikinci sezonda Billy Russo özellikle çete elamanlarına paraları dağıtıp vigilante işlerini bıraktıktan sonra, sahte yeni pasaportlarla psikolog sevgilisi ile kaçmaya çalıştıktan sonra bence böyle ölümü hak etmedi. Orada o yaralı halde Frank’e yalvarırken Frank’ın hiç konuşmadan iki kurşunla öldürmesi olmamış, sanki Billy’i değil de dizideki figüranlardan birini öldürüyormuş gibi olmuş. Madem böyle öldürecektiniz bari Madani Billy ile psikolog sevgilisinin evinde kapışırken Madani’nin elleri tarafından öldürseydiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 7 Mart 2019; 19:40:37 >

• sıkılarak izliyorum 2.sezonu.. umarım kalan bölümler beklediğim gibi olmaz, yoksa bir efsane daha kara listeme girecek.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    İlk sezon gibi beklemeyin hayal kırıklığı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

İlk sezon gibi beklemeyin hayal kırıklığı olur
    5.bölüme geçtim, ileri sardığım çok sahneler oldu ne yazık ki..
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Hocam daredevil da böyleydi. İlk sezonların tadı yoktu.

• Spor yaparken veya boyle cevrenizde kimse yokken siz de Frank gibi nefes aliyor musunuz ?

Durduk yere Russo diye bagirasim geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Spor yaparken veya boyle cevrenizde kimse yokken siz de Frank gibi nefes aliyor musunuz ?

Durduk yere Russo diye bagirasim geliyor
    Taboo izledikten sonra sürekli hırıltı çıkarmam aklıma geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Taboo izledikten sonra sürekli hırıltı çıkarmam aklıma geldi

Alıntıları Göster
    Gecen punisher izleyen bir arkadasla spor salonunda sesli nefes alarak calistik Frank gibi

• 2. sezon çöp
  • 2.sezonu bitirdim ne çok iyiydi ne çok kötüydü ortalama bir sezondu. İlk bölümlerde konunun bir ergenin etrafında dönmesi sıkıcı gelse de sonradan Amy'nin koca gözleri beni etkilemeye başladı ve kıza ısındım. Orlatıkta böyle kanlı vahşeti bol testosteron kokan fazla dizi yok iptali iyi olmadı.

Punisher sevdiğimiz bir abimizdi.
  • 2 sezon su gibi akıp gitti, böyle güzel bir dizinin devam etmeyecek olması üzücü. Özellikle ilk sezonu tüm diziler içinde izlediğim en iyi dizi sezonlarından biriydi.

• 2.sezonun hikayesinin Russo'lu kısmını yapamamışlar ama Amy, John'lu olan diğer tarafı güzeldi. Aslında bu sezonu ikiye bölüp bir sezon Russo, diğer sezon da Amy'i alsalardı çok daha güzel olurdu ama böyle de akıcı oldu kısmen. Bittiği için bir şey söylemiyorum daha fazla. Çöp diyenler için de söyleyeyim tamam daha iyi olabilirdi ancak yine de izlenebilir bir sezon olmuş bence.
  • ilk sezonu izledikten sonra neden daha önce bu diziyi izlemedim dedim.on numara dizi olmuş.hatta benim için en iyiler arasına girer.Frank'i daredevil 2.sezondan sonra çok sevmiştim,kendi dizisinde de çok iyi olmuş.marvelın punisher ve daredevil dizileri filmlerinden çok daha kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 8 Eylül 2019; 12:56:45 >
  • Kendi yaptığım bir Frank Castle videosu;https://www.youtube.com/watch?v=L5qpOoKzm1s&feature=youtu.be

• listemdeydi, başlamış bulunmaktayim, dizi harbiden kalite.

• Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist, Luka Cage, The Punisher vs hiç birini izlemedim ama başlamayı düşünüyorum.

Hangi sıralama ile izlenmeli? internete baktım ama farklı sıralamalar gördüm.

• first9 kullanıcısına yanıt

İlk Daredevil ile başlamak yeter.Diğerleri genel anlamda bağımsız.Sadece 1-2 ortak karakter hepsinde çıkıyor.

Tavsiyem Iron Fist'ten uzak durmak gerek.Bunların arasında açık ara en kötüsü.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    bana göre, hepsi bir yana, Punisher bir yana.farklı bir tadı var, başrol ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 22 Şubat 2022; 0:14:48 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Benim için de geçerli ama beklentiler çok yüksekti.İlk sezon iyiydi ama 2.sezonu çok zayıf kaldı bence.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.