Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acayip aksiyon dolu bir bölümdü. Bölüm aktı gitti. Sanki 24’ten bir bölüm izliyormuş hissine kapıldı. The Punisher da Jack Bauer reyizden esintiler sundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Bir adamın en büyük düşmanı kendi içine hapsolmuş karanlık güçlerdir.

Muazzam karakter. Öyle çok süper kahraman fanı değilimdir. Thomas Jane'nin Punisher'ı ile başladım yola. Gece TV'de oynardı o film kapanıp kendim izlerdim. Arabaları patlatıp kuru kafa yaptığı sahne için pusar, VGA kameralı telefonla resmini çekerdim hemen. "Tecavüzcüler, psikopatlar, sadistler artık beni daha yakından tanıyacak, Frank Castle öldü. Artık adım Cezalandırıcı." sözlerini tekrarlardim. Oyununu 4 5 kere bitirdim. Dükkan dükkan tişörtünü arardım. Her daim yeri ayrı oldu bende. Jon Bernthal ile de artık zirveye ulaştı. Şu yapımda emeği geçen kim varsa teşekkürler. Yapılmış en iyi dizi. Muazzam sezondu. Hiç bitmesin istiyorum.
    Dizi için keşke yine Thomas Jane ile çalışsalardı. Ne kadar iyi bir aktör olursa olsun bu role bence gitmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

2.sezon 7.bölüm de sıkıldım bıraktım biz full aksiyon beklerken punisher kardeşimiz almış yanına uyuz bi kız karekterini dolanıp duruyor bu nedir abi ya kaç kere uykum geldi zar zor devam ettim 1.bölümden sonra katliam yapman lazımdı bu nedir abi sen punisher'sın yapma gözünü seveyim
    Bildiğimiz ülkedeki aşk dizileri gibi olmuş.
  • 1*12 de bitti.

Bölüm sonu resmen GOT’taki Mountain Viper kapışması gibi olmuş, göz patlatması falan aynı resmen.

• 1x8 e geldim.çok güzel gidiyor ben beğendim.umarım ileride punisher kötüleri öldürmek yerine adalete teslim etmek gibi bir mallık yapmaz.
    batman gibi salak olmasın lütfen.
  • 2. Sezonu hiç beğenmedim ben.

Dizide back storysi ilgimi çeken sadece John vardı. Krista-Billy sahneleri sıktıkça sıktı. Billy'nin bu kadar ekran süresi almış olması da canımı sıktı. Neredeyse Frank kadar ekran süresi aldı.

John'un elinde Amy yokken birden kız eline düştü. Daha saçma bir kurgu daha görmedim. Sırf +1 aksiyon sahnesi daha çekelim diye kasılmış olduğu ne kadar belliydi.

• Yakın zamanda yaptığım Frank Castle videosu:https://www.youtube.com/watch?v=L5qpOoKzm1s&t=8s:
    izleyip değerlendirirseniz sevinirim. not:Sezon 2 spoilerları içerir! Teşekkürler
  •  The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı

• bunu atmaya gelmiştim gidiyorum

saygılar castle reis
  • Mei Sa M kullanıcısına yanıt
    Kimse izlemedi sanırım

• 1.sezon çok güzel bitti ben sevdim.2.sezonun trailerini izledim ama bozacak gibi görünüyor.galiba micro reisin hikayesi bitti onu 2.sezonda göremiyeceğiz gibi.ayrıca russonun yüzü az hasarlı olmuş.frank o suratı haşat ettiydi lan.one öyle çocuklar duymasındaki şükrünün suratındaki iz gibi.her neyse ilk sezonu çok sevdim o frankin böğürüp böğürüp saldırması falan insanı fena gaza getiriyor.umarım 2.sezonda aynı kaliteyi korur.
  • Suana kadar 2. sezon 5. bolume kadar izledim.Ilk sezonun tadini veriyor ancak tempo biraz daha dusuk.
    Sanirim Marvel-Netflix cekismesinden dolayi gelecek sezon olmayacak var mi bu konu hakkinda bilgisi olan?
  • Castle reyiz
    ikinci sezon 10 numara beş yıldız bitti. helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: StativeDread

• 2. sezon baya kötü gidiyor yahu. umarım son 2 bölümde toparlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berbat bi sezondu arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım, kesinlikle beklediğimize değmedi.

• İdare eder bi sezondu

Madani'nin evi resmen yol geçen hanı. Girmeyen kalmadı. Billy sonunda öldü, Frank intikamını tamamen aldı ve Punisher olarak devam etti. Ben sonda o bardaki kadına geri döner diye düşünmüştüm öyle bitirmediler. Zaten iptal edilecek adamı mutlu görseydik.

Karen'ın 1 bölümlüğüne gelmesi beni mutlu etti. Matt'in adının da geçmesi güzeldi.

Netflix iptal edileceğini bildiği halde yinede kötü bir sezon yapmamış bence. Çok iyide değildi ama idare ederdi.
  • 3. sezon çekilmeyecek mi?
  • 2.sezonu izlemek için sabırsızlanıyordum ama yorumları görünce kararsız kaldım. Sizce yeni sezon izlenir mi?

• imana gelen reyiz son anlarda yumuşaması olmamış o karakteri sert tanıdık zaten oynayanda iyi oynamış. jigsaw çok güçsüz kalmış ve üstüne düşmemişler o biraz kötüydü konuyu zayıflattı ama güzel sezon yinede izlenir
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.