Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herif yakışıklı diye bozmak istememişler. Bu 2008 yapımı Punisher War Zone filmi epey iyiydi diye hatırlıyorum izleyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 13 Ocak 2019; 14:29:52 >
  • tr saaati ile ne zaman yayınlanacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Güzeldi ama Punisheri daha çok beğendim Daredevil 2.sezonu efsaneydi.

Rossoyu bende beğenmeyenlerdenim. Hatta bu şekil daha karizmatik bile olmuş adam
  • Netflix yapımlraı içerisinde benim için ilk 3'e girer sanırım.

Yüzünü parçaladığı düşman yerine 2. sezon da başka birileri olsa daha güzel olurdu.

Neyse yine güzel vakit geçireceğimize eminim akşam izleyelim bakalım nasıl olmuş
  • 11'de geliyor.
  • Büyük gün geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlangıç çok iyiydi. Dövüş sahneleri dahada güzel olmuş ilk sezona göre

yeni düşman kimlerle bağlantılı olacak bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

11'de geliyor.
    .org daki altyazıyı ekleyen sen misin
  • 4.bölüme geçtim.

Şuanlık iyi gidiyor. Geçen sezona nazaran ilk bölümler durağan geçmeyecek gibi. Tabi sonrasında tempo düşer mi bilmiyorum. Yeni kötü adamın neyin peşinde olduğunu gerçekten merak ediyorum açıkçası. Bu arada Frank reyiz'i gerçekten özlemişim ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 18 Ocak 2019; 16:44:39 >
  • evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

evet
    ne ara izleyip koydun helal
  • çeviri değil netflix'ten çekiyorum. netflix dizilerini çevirmiyor kimse altyazıyı çekip siteye ekliyorlar.
  • aman aman nereye geldik bi anda...
    özlemişim valla o intro girdiği andan itibaren gaza geldim.
    ilk bölüm öyle bir açılış yaptılar ki sezon geneli için beklentim bir hayli arttı. umarım tempo çok düşmez.
  • İnternette bir türlü düzgün sürüm bulamadım altyazıya uyumlu. Hangisini tavsiye edersiniz?
  • 3 bölüme kadar izledim şu ana kadar iyi gidiyor sadece kıza sinir oldum açıkcası.
  • kıza sinir oldum ne itici bir karekter bu böyle çok aramışlar mı
  • haha :D bende sinir oldum ve izleyen herkes olmuştur bence. Ama alışıyorsunuz merak etmeyin

• Bu kadını bir yerden hatırlıyorum diyordum Riddickmiş meğer oradan hatırladım iyi oynuyordu be bir bölüm gördük şu ana kadar.

Bu doktorda Supergirlde varmış cast seçimi mükemmel bu arada arkadaşlar. Bu hatunla russo arasında bir şey geçebilir ilerde daha 4 bölüme geldim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 19 Ocak 2019; 13:12:52 >

• Valla dün başladım sabah 06:30 gibi bitirdim bu sezon beni fazlasıyla tatmin etti, kızın sizi uyuz etmesi normal çünkü rolü öyle yazılmış ve iyi oynadığı için uyuz oluyorsunuz kendisini sevdirecek :)

3. Sezon için açık kapıyı da bıraktılar. Şimdi işin yoksa en az 2020ye kadar bekle.

Bu arada bana göre 1. ve 2. sezonuyla beraber neflixin en iyi dizisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.