Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corbin Bernsen (American Gods, Psych) ve Annette O’Toole (Cat People, Smallville) kadroda

• s2'den yeni fotoğraflar

• setten kısa bir video

• 2.sezon ne zaman başlayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

s2'den yeni fotoğraflar

8 gözle bekliyoz....Biraz daha kanlı,aksiyon dolu olsa tadından yenmez...

• Yine anıra anıra kanırta kanırta sağa sola saldırmalarını izleyeceğiz anlaşılan.

İran'lı tipsiz salak kız hariç sabırsızlıkla bekliyorum...
  • yeni bitirdim sezon finalinden ziyade 12. bölüm en güzel bölümdü neler oldu öyle 2. sezonu bekliyoruz.
  • Yeni sezon ne zaman başlayacak bir bilgi var mı?
  • YaYa kullanıcısına yanıt
    Reddit'de San Diego Comic Con 2018'de verilicek diyorlar. Daredevil, Iron Fist, Punisher

Comic Con 19 Temmuz 2018'de
  • Yine Ekim-Kasım gibi gelir ikinci sezon. Özledik reyizi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bitirdim mükemmeldi. Sabırsızlıkla 2. Sezonu bekliyoruz

• Umarım ilk sezonun üstüne çıkar.Beklentiler fazla olunca ilk sezon biraz sönük kalmıştı...
  • İlk sezon tam istedim gibiydi çıtayı 2.sezon ile daha çok yükseltirler inşallah merakla beklediğim dizilerin arasında

• reis çalışıyor ya

• Boreman Lames kullanıcısına yanıt
    Kolay mı punisher olmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 9 Ağustos 2018; 2:3:49 >
  • Diziye baya övgüler duyarak başladım fakat beklentimin baya altında kaldı. Punisher'a zaten herkesin bir sempatisi var bence çok daha iyi olabilirdi umarım 2. sezon daha iyi olur.
  • daredevil sezon 1 ve 2 yi izledim sadece . şimdi daredevil 3.sezon ve the punisher kaldı izlemediğim.

önce izlemem gereken var mı yoksa daredevili bitirdikten sonra başlasam olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

daredevil sezon 1 ve 2 yi izledim sadece . şimdi daredevil 3.sezon ve the punisher kaldı izlemediğim.

önce izlemem gereken var mı yoksa daredevili bitirdikten sonra başlasam olur mu ?
    Hocam diğer marvel karakterlerinin bulunduğu defenders adlı bi dizi vardı onun final sahnesi daredevil 3.sezon ile bağlantılı. Açıkçası izlemeni tavsiye etmiyorum zaman kaybıydı ve iptal edildi zaten. Final bölümünün son 20 dakikasını izle yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Hocam diğer marvel karakterlerinin bulunduğu defenders adlı bi dizi vardı onun final sahnesi daredevil 3.sezon ile bağlantılı. Açıkçası izlemeni tavsiye etmiyorum zaman kaybıydı ve iptal edildi zaten. Final bölümünün son 20 dakikasını izle yeter.

Alıntıları Göster
    anladım hocam yalnız defenders iptal edilmedi sanırım , iron fist ve luke cage iptal edildi diye görmüştüm.

direk izlerim daredevil'i artık ne kadar anlarsam

sonra punisher geçeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

daredevil sezon 1 ve 2 yi izledim sadece . şimdi daredevil 3.sezon ve the punisher kaldı izlemediğim.

Daredevil 3.sezonun hepsini izlemedim ama önce daredevili bitirseniz bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.