Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlamayı düşünüyorum da cinsellik ne durumda?Ona göre tek izliycem eğer çok açık sahne yoksa salonda izlerim
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    cinsellik var ama cok sayida ve net degil. yakin cekim yapmislar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gunde bıtırdım. devamı yokmuş
  • Bitirdim

Dizide açık ara en sevdiğim karakter Lieberman. Onun ölmemesine sevindim.
  • Süper seri olmuş, hele ki 12. bölüm fişek gibiydi, klasikler arasında yerini alır. Bence 2. sezon olmasa daha iyiydi ama.. belki üstesinden gelirler bakalım

• sezonu bitirdim sonunda ama bu kadar dayak yiyen punisher mi olur arkadaş. küçük emrah gibi. karakterin biraz daha büyük olması lazımdı.
  • Çok sevdim bitti 1.sezon. Oyuncular cuk oturmuş.

Shane reis efsanesin

• Tek sıkıntı abartılıydı kurşun yiyip ayakta kalmalar, işkenceler falan

• 1x2deyim. Şu Madani denen karı olmasa daha iyiydi. Politik doğruculuktan gına geldi artık. Her dizi filmde feminizm, eşcinseller, azınlıklar; yeni moda da Ortadoğulular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 3 Şubat 2018; 22:50:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon bittiğinde edit gelebilir

• 12. bölümde dizi bitse bence tamamdı ama 13. bölümde çok beklendik ve sıradan şeyler oldu ben sıkıldım son bölümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Tek sıkıntı abartılıydı kurşun yiyip ayakta kalmalar, işkenceler falan

Punisher bu Punisher.Heeyy,acı yok,acıya tolerans diye bir şey var bu karakterde.
  • seneye eylul ya da ekimde hazir olur o zaman

• Ben beğendim. Senaryo klasik olsa da heyecanla izletiyor.

• Diziyi bitirdim. Herkes iyi oynamış ama Jon Bernthal berbattı. Hem rol yapamıyordu, hem ses tonu hayatımda gördüğüm en kasıntı ses tonuydu, hem boyu uzun değil, hem de tipi fena kayıktı. Saç kesimine ayrı bir parantez açmak lazım. O neydi allasen Bağcılar kekosu musun? Zaten çirkin bir adam, o saç tıraşı ile gözüm kanaya kanaya izledim. Netflix bütçeden kısmış. Dwayne Johnson bile olsa daha iyi olurdu en azından adamda boy pos var, karizması da bu Jon'dan iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 20 Şubat 2018; 18:11:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Diziyi bitirdim. Herkes iyi oynamış ama Jon Bernthal berbattı. Hem rol yapamıyordu, hem ses tonu hayatımda gördüğüm en kasıntı ses tonuydu, hem boyu uzun değil, hem de tipi fena kayıktı. Saç kesimine ayrı bir parantez açmak lazım. O neydi allasen Bağcılar kekosu musun? Zaten çirkin bir adam, o saç tıraşı ile gözüm kanaya kanaya izledim. Netflix bütçeden kısmış. Dwayne Johnson bile olsa daha iyi olurdu en azından adamda boy pos var, karizması da bu Jon'dan iyidir.

Umarım ironi yapıyorsundur
  • Vespucci kullanıcısına yanıt
    Çok ciddiyim. Tip mimik bakışlar böğürüşler... 13 bölüm maymun izledik resmen.

• Adam resmen Punisher’i oynamak icin dogmus. Ki Jon Bernthal’in oyunculugu cok iyidir.

• Vespucci kullanıcısına yanıt
    Twd’de fena değildi ama bunda batırmış.

• Jon Bernthal’i ben hiç sevmiyorum ama bu rolde yakışmamış, oynayamamış dersen çarpılırsın. Gerçi bakış açını Dwayne Johnson muhabbetiyle göstermişsin...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.