Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

silahları almaları ve ormandaki olaylar biraz basit geldi.

bunlar dışında gayet güzel başladı, dövüş sahneleri çok iyiydi. iron fist'te batırmışlardı bunda düzeltmişler.

şu russo'dan bir şeyler çıkacak diye bekliyorum pek güvenemedim

diğer asker de psikopata bağlayıp bir şeyler yapacak galiba
  • 1x9u da izledim, dizi yağ gibi akıyor. Aksiyon oranı arttı ilk bölümlere nazaran. Olaya girdiler iyice. Son 4 bölüm. Belki yatmadan 1 tane daha çakarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümü izledim, teaser'dan bakınca bu ne be bok gibi demiştim.

Çok kaliteli dizi olmuş, çok cig efekte de gerek yok zaten. senaryo ve koreografi kaliteli olsun yeter, kavga dövüş çatışma dizisi neticede.

Bence punisher manu benett de olabilirdi.

Jon Bernthal elbette rolün hakkını veriyor faket biraz vücut olsaydı be birader..

The Wolf of Wall Street filminde bile biraz vücudu vardı yani.
  • An itibariyle 5.bölümü bitirdim dizi gerçekten olmuş, bundan sonraki bölümler fikrimi değiştirmez. Özellikle bi sahneye bayıldım ilk bölümden.

amerikadan meksikadaki adamı vurduğu sahne muazzamdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 bitti. En başından beri Billy hakkında aklımı kemiren ,daha doğrusu rahatsız eden bir şey vardı.

Yahu bu Billy,çizgi romanda,Punisher'ın düşmanlarından Jigsaw. En başından beri diyorum ulan ne alaka aileden Billy,kanka Billy,kardeşim Billy,ah canım Billy...

Tarafı belli oldu,olması gerektiği gibi darkside'da göründü.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 2 bolum izledim Daredevil ile kapisir. Cekimler cok hosuma gitti ozellikle. Frank bildigimiz Frank zaten

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    1x11de gözüküyor vücudu. Fena değil gibi. Çok da dikkat edilesi bir şey değil bence.
    Ayrıca 1x11 ile birlikte Frank Castle ve komple olarak dizi alev aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 18 Kasım 2017; 11:55:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman bir boşluk bulsam izlemeye devam ediyorum. Eve döndükten sonra tekrar bir maratonu hak edecek nitelikte ilerliyor.

1x5 ve Madani

Billy'i nerden tanıyorum diye kendimi yırtıyordum.Westworld aklıma geldi
    Artık hiç bir haberi, fragmanı izlemediğimden oyuncuları bilmiyorum özellikle
    Karen'ı görünce sevindim ama Matt ile ilgili hiç konuşma geçmiyor olması üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 18 Kasım 2017; 11:17:27 >

• marvel dizilerinden sadece daredevil izledim diğerlerini hiç bakmadım bile

onları izlemeden bu izlenir mi? bir de dediğim gibi dizinin zamanı ne? Daredevil öncesi mi sonrası mı?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Daredevil 2.sezon sonrası.
  • Bitirdim. Gayet güzel olmuş. Başlamayı düşünenler hiç düşünmeden başlayabilir.

Lewis karakteri biraz fazla uzamış olabilir ama o da patlattı zaten kendini

Billy Jigsaw oldu sanırım.

Keşke Matt Murdock'tan da az bir şey bahsedilseydi yahu

• 3 bitti başlangıç için güzel

1x01
    Frank'e bulaşan adamları gördükçe gülesim geldi. Karşılarındakini bilseler 2 kilo dona bırakacak adamlar Eeey Castiglione sen kimsin ya diyor

1x02
    Silahta tek mermi olması olayını adamı iyi bağlamadığını görünce anladım güzel numaraydı Frank'in zekasına da değinmelerini sevdim

1x03
    Frank ile Micro sahneleri çok uzamış bir yerden sonra baydı derken Micro sağolsun el attı olaya da kurtardı işkenceden.
    Frank'in geçmişinde güzel aksiyon gördük, diziden beklentim böyle sahnelerdi.
    Billy'yi sevdim ama sanırım kötü karakter olacak öyle bir hava sezdim.

• Ben diziye başlamakta kararsız kalmıştım.Forumda birçok kişi beğenmiş.İzleyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Ben diziye başlamakta kararsız kalmıştım.Forumda birçok kişi beğenmiş.İzleyelim bakalım.

başla başla
    bence daredevil seviyesine çıkabilmişler sonunda
  • Stan Lee'yi gören oldu mu? 10.bölüme geldim ama hala ortaya çıkmadı.Sanırım dizinin tek eksiği Stan Lee olacak

Bu arada Mcu bazında bir ilk olacak sanırım.Hatta ilk Spider-man üçlemesinden bu yana ilk olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 18 Kasım 2017; 17:32:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

Stan Lee'yi gören oldu mu? 10.bölüme geldim ama hala ortaya çıkmadı.Sanırım dizinin tek eksiği Stan Lee olacak

Bu arada Mcu bazında bir ilk olacak sanırım.Hatta ilk Spider-man üçlemesinden bu yana ilk olabilir.

hemşire reis de yok. sırf onu oynatmamak için sıhhiyeci abi bulmuşlar

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı

• biraz önce bitirdim daredevil dan sonra çıkan bütün dizilerden kesinlikle farklıydı daredevil a yetişir hatta eminim 2. sezonu olursa daredevil ıda geçecek kalitedeydi sadece biraz daha gaz lazım punisher ı daha çok görmemiz lazım
  • Ohhh çıkmış bile bu gece başlıyım bari unutmuşum
  • Çok hızlı başladı ama sonra tempo biraz düştü.Biraz daha kanlı ve aksiyon dolu olabilirdi..Yine de çöpten de olsa Punisher,Punisher'dır....
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Harbiden yok he Kadından o kadar nefret etmişim ki varlığını bile unutmuşum

edit:
    Daredevil, Red veya Matt isimlerinin, Karen-Frank konuşmalarında geçmiyor oluşu zorlama olmuş gibi anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 18 Kasım 2017; 18:43:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.