Şimdi Ara

the punisher

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar the punisher adlı oyunda the russian diye bi bölümde kaldım bi tane adam geliyo ondan kaçamıyom bilenler varsa ban pm veya buraya yazsın

• quote:

The Russian
    -----------

This big guy slowly stomps towards you and either punches you directly, or
    pounds the ground to knock you off your feet if you're too close. You can
    throw the knife or nightstick at him if you want, but what you need to do is
    wait for him to pound the ground. At this point you want to get behind him and
    press "E" to grab hold. When you manage this you need to walk over to the
    fridge, then you can smash him with the door a few times before he punches you
    through a wall.

Bu oyunda başka takıldığın yer olursa :
    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/punisher_ng_c.txt

• ne tesadüf ben de oraya takılmıştım

hile ile geçtim ama

• beyler ben almadım oyunu kontrolleri çok zor dediler siz bu oyunun kontrollerini neyle karşılaştırıyorsunuz??

bende almayı düşünüyorum oynayanlar memnun mu?????
  • ben hemen söyleyeyim dev rus adam bütün kuvvetinle yere yuruyor.ondan sonra adamın başı dönüyor.o anda sende adamın arkasına atlayıp sarı rengin üzerine götüreceksin
  • Bak kardeş rus kardeş yere vurduğu zamav arkasına gitve "E" ye ba ve onu sarı yere yonlendir daha sonra mausu yukarı-aşğıya götürüp getir ve onu paket et...

• punisheri bende almak istiyorum oyun kaç cd
  • 3 cd
  • o herif ilerde de çıkacak, orası daha zor, dedikleri gibi E'ye basıp üstüne zıplayıp, beyaz yanan yere götüreceksin 3-4 kez sonra camdan aşağı...

"form" arkadaşım; oynaması da zor diil, bence hemen al bayağı güzel bi oyun, tam stres atmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serbey22 -- 17 Mayıs 2005, 23:20:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.