Şimdi Ara

The Path (2016 - ) | Hulu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
2.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunca FBI, Süper kahraman dizilerinin arasında ilaç gibi geldi.Tek oturuşta 4 bölüm izledim.
    Farklı bir konuyu ele alması bile, izlettiriyor.
    Oyunculuklar zaten çok iyi.
  • 3-4 bölüm belki izlerim diyordum da en fazla 2 bölüm dayanabildim. Konu beni çok baydı arkadaşlar. Better Call Saul'un 2 sezonunu izledim yani ondan sonra
  • 1x5
    Güzel bölümdü yine, özellikle son 5-6 dakikasında çok olay yaşandı etkileyiciydi.

Özellikle şu sıralar o kadar kalitesiz ve boş dizi var ki, bu dizi çok iyi gidiyor benim açımdan.

• Soyle bi dizinin 6. bolumunun altyazisi bile cikmadi daha, altyazi.org'da adam bi ceviriye basladi 3 gundur bitiremedi.

• Evet altyazı konusunda sahipsiz görünüyor. Geçen haftaki bölüm çevrilmedi daha. Dizi siteleri çeviriyor, iyi olmasa bile izlenebilir düzeyde çevirileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 1 Mayıs 2016; 8:45:02 >
  • Altyazıyı bekleyemedim, dizipub'dan izledim.

1x6

Sarah, acıyıp Hawk'ın kız arkadaşının ailesini evine aldı.Ufak atışmalar yaşadılar ama Cal'in yaptığı son konuşmadan sonra iyi gözüküyorlar.Hawk ile kız arkadaşı arabanın içinde yaptılar, ve annesi Sarah'da onları bulamadı işin komiği.Önümüzde ki bölümde nasıl devam edecek acaba olaylar.Eddie'de bir takım sorunlar yaşıyor, 7R'ye geçtiğinden beri.Karısını, Cal ile görmeler falan nasıl bi final yapacaklar nereye bağlayacaklar merak ediyorum gerçekten.
  • Aaron Paul var diye izlemem lazım :)

• 1x6

Eddie nin karısına karşı olan antipasinin arttığını yavaş yavaş göreceğiz konuşma sırasında kolunu tutup gitmesine engel olmasına dahi karısının takması her şeye inat yapması eddienin aklını yavaş yavaş 7r geçişinde gördüklerine itiyor tarikat nasıl bir madde kullanıyor neler yaşattırıyor bilmiyorum ama iki ihtimalden birisi cal in hain olması ve diğer şeylerin gerçek olması ikinci ihtimal ise bu dinin tamamen yalan olması ve eddiye orda gerçekten vahiy inmesi ki 7r geçişinde gördüğü şeyler artık bardağı taşırmıştı ve bu da yemekte hawkın kız ailesine karşı takılan üslup(koyun,cahil vs) eddieyi rahatsız etmişti ve konuşma sırasında da hawkla arkadaşı ayrılırken karısının gitmesini engellemişti eddie bakacağız eddie gerçekleri öğrenmeye çalışıyor bana kalırsa eddienin yavaş yavaş nasıl koptuğunu izlemeye devam edeceğiz ve bu da olduğu zaman dizinin yönü felsefik görüşten çok aksiyona kayacak.

•  The Path (2016 - ) | Hulu

• 1 bölümün yarım saatini izledim pek sarmadı
  • Böyle diziler çoğalsa keşke. Çok iyi gidiyor dizi. 7. bölüm olayları çok karıştırdı İzleyen yok altyazısı 2 haftada ya geliyor ya gelmiyor inanamıyorum

• şerefsiz cal ya sarah'a öldürdüğü adamı söyleyecek diye beklerken eddie'yi söyledi. üstüne götürdü hatunu.

hugh dancy rolün hakkını çok iyi veriyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Mayıs 2016; 0:56:34 >
  • 1x8

Halüsinasyonlar bir yere bağlanır umarım dua sahnesinde eddienin de dua etmesi hristiyan olduğunu gösteriyor son sahne zaten efsaneydi adama resmen vahiy iniyor
  • 1x9

Son sahnelerde Eddie'nin Cal'e attığı yumruk var ya, içimin yağları eridi yav.Ayrıca Eddie'de yoldan çıkıyor galiba iyi olacak iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0A0602F57 -- 19 Mayıs 2016; 12:43:28 >

• 1x9

Eddie ne vurdu be Cal'a çok iyi oldu çok da güzel oldu
  • Ne bolumdu ya.

Sonda odaya girince içimden vur şu kavşağa diyodum ohh dedim valla. Sarah da ayrı bi kafa ona da gıcık oldum
    . çok iyi gidiyor dizi

• sarah bi onla bi bunla cal'ın tarafında olan yoktur heralde, o yüzden;

The Path (2016 - ) | Hulu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Mayıs 2016; 1:43:56 >

• final

güzel bitirdiler. summer'in sahneleri çok güzeldi, "daddy come home to light, come back to light" sarah'ta cal'in gerçek yüzünü gördü sonunda. mary'de aynen devam ediyor, cal'e gitti ertesi gün evlendi kız son sahne gerçek mi yoksa yine eddie birşeyler mi görüyor emin olamadım. gerçekse 2.sezon işler karışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Mayıs 2016; 2:13:18 >
  • Hiç izleyen yok heralde Ramazanla beraber başlayacağım bakalım vakit geçirmelik
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.