Şimdi Ara

The Originals (2013 - ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
13
Favori
25.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne gerek varmı ki böyle bir şeye? Sadece ilk 3 sezonu izleyip bırakmıştım. Ondan soruyorum.
  • İlk bölümü izledim güzel bir giriş yaptı

Şu Marcel yanındaki cadınında maşallahı varmış haniNe kadar güçlü acaba Bonie den güçlü olabilir mi?
  • dizi vampire diares in başlangıcını anlatan dizimi yoksa çok farklı bir dizi mi ? Vampire diares i hiç izlemedim eğer hiçbir alakası yoksa başlamayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

dizi vampire diares in başlangıcını anlatan dizimi yoksa çok farklı bir dizi mi ? Vampire diares i hiç izlemedim eğer hiçbir alakası yoksa başlamayı düşünüyorum

Dizi tamamen farklı bir yönde işlenecek. O açık da yapımcıların bir hatası, kurguladıkları vampir ve dizi mekaniklerinin TVD izlememiş biri tarafından pek de anlaşılamayacağı.
  • Güzel bir başlangıç oldu.
  • Klaus un dedigi gibi boynuz kulagı gecicek valla tvd yenı sezonu gene sıkıcı olucak gibi geldi.Ama bu dizi cok saglam giris yaptı bızı cok güzel bölümler bekliyor.
    Klaus elıjah ı pıcaklamasaydı ıyıydı yaw adam gariban sadece aile istiyor zırt pırt pıcaklıyorsun adamı ama klausta haklı o adam tek basına durdurulamaz valla :)
  • Dizilerde tutulan karakterlere yeni diziler çekilmesi moda olacak sanırım... Bakınız "Better Call Saul"...
  • Offf harika hemen izleyim ben bunuda anlamadığım şey Marcel'in ne işi var orda sanırım New Orleans maceraları anlatılcak dizide.
  • bu kökenler, tvd den ayrılacak mı
  • Ayrıldılar bile.

Bu arada 2.bölüm 1.den çok daha güzeldi. Ve 1 sezonluk olay örgüsü kuruldu. Çok beğendim bölümü kısaca.
  • TVD nin saçma sapan aşk muhabbetlerinden sonra bu dizi ilaç gibi geldi
  • klaus un deri ceketine bi ben mi hasta oldum ? markası ne ki acaba yada benzeyen bieşy :D
  • 2.bölüm genel olarak hoşuma gitti.

Marcelde ne p*ç adammış çalmış herşeyi.

Rebekah ın sahneye çıkması iyi oldu Klaus bazı şeylerin farkına vardı gibi ama bakalım yine şaşırtıcı bişe yapmazsa bide bu Klaus sürekli yanında mı taşıyor daggerları marcel le rebekah öpüştükten sonra direkt daggerladı hatunu :D

Bonnieden bile güçlü gibi bu Davina :D
  • Dizimag de altyazi daha eklenmemis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölümdü dizinin temposu gayet iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalçınyaşar

İlk bölümü izledim güzel bir giriş yaptı

Şu Marcel yanındaki cadınında maşallahı varmış haniNe kadar güçlü acaba Bonie den güçlü olabilir mi?

Bonnie mi :D

----- 2. bölüm spoiler -----

Kız resmen köken bir vampiri etki altına aldı ya :D

Ne Bonnie'si :D
  • 2. Bölümü izlemedim daha ama merak ettim şimdi
    Spoileri açmıyım dedim ama gözüm ilişti

• Bonniede kimse dokunamiyordu kokenler dahil.

• takip
  • Bu çıkınca twd yi izlemek içimden gelmiyor,bu mini dizi falan mı olacak..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.