Şimdi Ara

The Order 1887 | ANA KONU (Devam oyunu yeni nesile gelebilir!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
1.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cillop gibi oyundu

merakla bekliyorum
  • Ready at Dawn yeni AAA projesinde prototip aşamasına gelmiş yalnız bu oyun üçüncü kişi bakış açısından oynanan bir aksiyon oyunu olacak ve herhangi bir devam oyunu olmayacakmış. Oyunun şuanda bir dağımtımcısı yokmuş stüdyo tarafından oyun finanse ediliyormuş. İşin öze The Order 1886 devamı şuan için yok.
  • Ne guzel oyundu 1886.Tadi damagimda kalmisti.umarim devami gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi sıvadıysa 5 sene sonra çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Çıksında ne zaman çıkarsa çıksın sorun yok bende

• Source kullanıcısına yanıt
    Benim için de sorun yok çıkınca bir ara alır oynarım

• Benchmark gibi oyundu be müthişti görseller.

• Devam oyunu keşke yeni neslin çıkış oyunu olsa.

The Order 1887 | ANA KONU (Devam oyunu yeni nesile gelebilir!)

• İşte kıymeti bilinmeyen oyunlardan bir tanesi daha. Umarım devam oyunu gelir de Sir Galahad intikamını alır. Zaten oyun devamı gelebilecek bir yarım sonla bitmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

• PlayStation 4′e özel The Order: 1886′nın devam oyunu PS5 için geliştiriliyor olabilir.

İddiaya göre, Ready at Dawn stüdyosu tarafından geliştirilen The Order: 1886’nın devam oyunu PlayStation 5 için çıkış yapabilir.

NeoGAF forumundan OsirisBlack adlı kullanıcı, bir oyuna ait izlediği oynanış fragmanını detaylıca yazdı. Geçmişte PS4 Pro hakkında resmi duyurudan önce doğru bilgiler sızdıran OsirisBlack, gördüğü oynanış fragmanında omzunda iletişim cihazı takılı bir karakterin loş ışıklı odalardan geçtiğini ve arkasında sarı gözlü yaratıkların onu kovaladığını belirtti. Karakter modellerinin, ışıklandırmanın ve fiziklerin “bambaşka bir düzeyde” olduğunu ifade etti. Ayrıca videonun tamamı hakkında pek çok detayı da aktardı.

Doğrudan The Order: 1886’nın devam oyunu ifadesini kullanmasa da, gördüğü fragmanı detaylıca anlattığı forum paylaşımında bunun The Order evrenine ait bir oyun olduğu yönünde çeşitli imalarda bulundu.

Öte yandan, iki yıl önceki iş ilanlarında Ready at Dawn’ın üç farklı oyun projesi üzerinde çalıştığı, bunlardan birinin AAA düzeyde üçüncü şahıs oynanışa sahip konsol oyunu olduğu ortaya çıkmıştı.

Kaynak: Başlattuşu

Yine en heyecanlı yerinde bitmesin de

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bunca eleştiriden sonra çok zor bence

Onca gereksiz eleştiriye rağmen 2 milyon civarında satış adetine ulaşmış, oyunun dünyası gereği müthiş potansiyeli var. Umarım Ps5 çıkış oyunlarından biri olur.
  • İddaa ediyorum , hala grafik ve atmosfer olarak en iyi 3 5 oyundan biridir . Özellikle grafikleri yok artık dedirtiyordu. Oyun iyidir kötüdür o tarafı göreceli tabii ki.

• Bu oyunun oynanışı gömüldü kısıtlı diye eğer o biraz geliştirilirse gerçekten atmosfer grafik hikaye olarak evrenide çok güzel, geniş harika çapta bir oyun çıkar

• Ben hala bu oyunu oynarken şaşırdığım atmosfer ve grafik kalitesini başka bir oyunda göremedim, bulamadım. Adamlar CGI kalitesinde oynanış grafiği sunmuşlardı bize, üstelik vuruş vs. gayet güzeldi, yerindeydi... Hikayesi de baya bir güzeldi ama sunumu rezaletti, sadece sinematik izleyip bir sonraki bölüme geçiyorduk falan.

Hikaye kaldığı yerden daha iyi bir sunumla devam etse, çatışmalar kendini tekrar etmese, oyuna bulmacalar eklenip biraz daha özenseler mükemmel bir devam oyunu olur. Umarım PS5'in çıkış oyunlarından biridir...
  • Sony'nin DriveClub gibi hakkını yediği oyunlardan biri bence gelirse güzel olur.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.