Şimdi Ara

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.003
Cevap
30
Favori
151.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drima

The Order 1886 alma planım var. Şansımı Until Dawn'dan yana kullandım ama ek bütçe ile bu arkadaşı da alasım var..
    Çok çok az oynayış videolarına baktım aşırı sarmadı ama ne dersiniz? Heavy Rain almak yerine (ki ps3'te kendisi hatim ettim + tr seçenek yok) 20TL farkla büyük boy seçip Order 1886'mı alayım?

Order 1886'yı hangi oyunla kıyaslarsınız? Hangi oyuna benzer? Gears of War kadar manyak bir şey beklemiyorum ya da Last of Us kadar kaliteli sunum-hikaye ama hangi oyuna benzetmek gerek bu arkadaşı

The Order 1886 ne The Last of Us kadar oyunu oyuncunun eline veriyor ne de Heavy Rain'de olduğu kadar oyuncunun elinden alıyor,ikisinin ortasında bir oyun ve gayet akıcı.Film gibi bir oyun oynamak istiyorsanız alın oynayın,pişman olmazsınız.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    O zaman öncelik sırasını arttıralım Order 1886'nın

Hocam yeri ve zamanı değil ama ufaktan Driveclub hakkında bilgin varsa ne dersin önerir misin?
    Forza 3-4, Dirt 3-Rally-4, GT5-6, Project Cars 1-2, Assetto Corsa, Grid Autosport oynadığım yarış oyunları. Hangisine benzer, zorluk ne alemdedir

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

O zaman öncelik sırasını arttıralım Order 1886'nın

Hocam yeri ve zamanı değil ama ufaktan Driveclub hakkında bilgin varsa ne dersin önerir misin?
    Forza 3-4, Dirt 3-Rally-4, GT5-6, Project Cars 1-2, Assetto Corsa, Grid Autosport oynadığım yarış oyunları. Hangisine benzer, zorluk ne alemdedir

Şimdiden teşekkürler

Yarış oyunları ile hiç aram yok desem yerdir bu yüzden size yarış türü oyunlar konusunda pek yardımcı olamam fakat forum konularında oldukça bilgili arkadaşlar var sorularınızı cevaplayarak birisi mutlaka çıkacaktır.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Beklediğimiz oyunları istek listesine ekleyemiyoruz sanırım PSN de..
    Steam kafa Steam mermer bünye ps3 ten sonra ilk kez dijital oyunla ps4 pro akar oldu, afalladı

Days gone detroid gow vs görünmüyor psn de ya da benim beceriksizliğim
  • quote:

Teşekkürler

Beklediğimiz oyunları istek listesine ekleyemiyoruz sanırım PSN de..
    Steam kafa Steam mermer bünye ps3 ten sonra ilk kez dijital oyunla ps4 pro akar oldu, afalladı

Days gone detroid gow vs görünmüyor psn de ya da benim beceriksizliğim

Steam'deki gibi bir istek listesi yok PSN'de fakat favorilere eklerseniz almayı düşündüğünüz oyunları takip etmek daha kolay olur.Ayrıca Days Gone ve God Of War'ı bulamamanız normal çünkü TR PSN'e daha eklenmediler.

• 1-2 saat önce Order 1886 oynadım ilk bölümü geçip ikinci bölümü de az biraz oynayıp tadı damağımda kalacak şekilde bıraktım

Grafikler şahane ve yuh dedirtti açıkçası.. The Order 1886 ilk fragmanından sonra dawn yedi haberlerini hatırlıyorum da bu oyun bu hali dawn yemiş versiyonu ise ilk fragmanında herhalde fotorealistik falandı

Merak ettiğim bir şey var.. Evil Within'de beni çilekeş eden şu black bars illeti bu oyunda da var.. Onu kapama şansımız var mı?
  • quote:

1-2 saat önce Order 1886 oynadım ilk bölümü geçip ikinci bölümü de az biraz oynayıp tadı damağımda kalacak şekilde bıraktım

Grafikler şahane ve yuh dedirtti açıkçası.. The Order 1886 ilk fragmanından sonra dawn yedi haberlerini hatırlıyorum da bu oyun bu hali dawn yemiş versiyonu ise ilk fragmanında herhalde fotorealistik falandı

Merak ettiğim bir şey var.. Evil Within'de beni çilekeş eden şu black bars illeti bu oyunda da var.. Onu kapama şansımız var mı?

Siyah bantlar Evil Within'deki kadar rahatsız edici değil,4.-5. bölüme geldiğinizde alışmış olursunuz.(Kapatma şansı yok.)

• oyun us psn de şu an 6 dolar
    tr psn de 49 tl nin altına düşmüyor
  • Oyunu takaslamistim oynama fırsatını ise vizeler den sonra eve gidince fırsat olacak ozaman oynayacam cidden merak ettiğim oyunlardan biri bu oyundan sonra da god of war 3 ve until Dawn olacak bu yaz ps4 e sahip olan biri olarak diyorum ki cidden exclusiveleri harika. Bunca yıl pc Gamerdim keşke daha önceden ps ye geçseydim diyorum(bunun nedeni de fps online oyunlarda zorlanmam) 😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu oyunu kardeşim çok istiyor alinabilecek bir oyun mu ne kadar fiyat bandinda alinir 2.el digital farketmez tavsiyelerinizi onerilerinizi bekliyorum

• onurado kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda indirime girmişti. Keşke o zaman alsaymissiniz. Bana kalırsa indirim beklemeniz. Boşuna para vermeyin.

• onurado kullanıcısına yanıt
    Bu oyuna en fazla 20-30 TL verilir. Daha fazlası cebinize zarar.
  • Oyun nasıl arkadaşlar güzel mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Oyun nasıl arkadaşlar güzel mi?

hikaye,atmosfer,grafik,oynanış çok güzeldir fakat oyun süresi çok az maalesef ki oynamadıysanız tabiki tavsiye ediyorum.
  • Oynamadım fırsat olmadı hocam ama düşünüyorum bu aralar. Hesap bulup oynayayım bari o zaman. Soğuk bakıyordum öncelerinden bu oyuna.
  • 190 lira verip çıktıgı gün almıştım o zaman değdi demiştim ama fiyatu 1 ay sonra 90liralara düşünce üzüldüm ve single bazlı hiç bir oyunu çıkınca almam dedim bi daha istisnaları olsada

• Oynamayan varsa mutlaka oynasın. Oyun gerçekten on numara. Umarım devam oyunu gelecektir.
  • An itibariyle oyunu bitirdim hem grafiksel hem de hikaye bakımından bayıldım oyuna çok güzel yapmislar. 2.si gelecek gibi görünüyor sonundan anlaşılıyor. İnşallah tez zamanda çıkar

• Beyler oyun dili ingilizce,dil seceneklerini bulamadim setyingsdr falan yok tr dil oynamak istiyorum yardim bekliyorum?

• yilmazz16 Y kullanıcısına yanıt
    Play Station 4 unun sistem dili ne bide bölge olarak hangi yerde mesela kuTuluysa 2. Bölge felan yazıyor arkasinda

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.