Şimdi Ara

The Office (2005-2013) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
697
Cevap
10
Favori
30.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezon garip gelmişti tür değişik olunca sonra acayip sarmıştı tabi efsane dizidir. Yangın bölümünde gülmekten karnım ağrımıştı.

Steve Carrell in canlandırdığı Michael Scott karekteri çok iyiydi. Tabi benim adamım Dwight Schrute
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Ben de iki bölümden fazla tahammül edemedim. İyi bir sitcom izleyicisiyim diyemem ama izlediklerim kadarıyla sitcomlarda muhakkak karikatürize, itici, evlat olsa sevilmeyecek tipler kullanılıyor. Bu genel geçer sitcom kuralı sanırım.
    office'de sevilesi adam yok asfkajgajeg pislik hepsi
  • Bu gün bitirdim diziyi gerçekten mükemmel.ilk sezona katlanırsanız tek solukta final yapıyorsunuz. Bu tarz dizileri bitirirken insan bir garip oluyor big bang teoride de böyle olmuştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s05e13

michael 'ın stres dedektörune yaklaştikca ötmesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.sezon sonu ve sonrası ile ilgili soru

6. sezon ve 7. sezonda bariz şekilde bir düşüş var. Eskisi gibi güldürmüyor. Bir de üstüne Michael Scott diziden ayrılıyor. Kalan 2 sezon izlenmeye değer mi?
  • Düşüş ile beraber Jim-Pam-Dwight’a daha çok yoğunlaşılıyor. Finaldeki 2-3 bölüm o kadar iyi ki unutturur hepsini.

• 8. sezon öylesine izliyoruz malesef, tamam michael scott karakteri ayrıldı diziden ama espri ve olay kalitesi de düştü
    dwight 'in yangın sahnesi > 8. sezon hepsi

• evet, dizi finali yaptık, kaliteli dizi yapmak kadar, diziyi o seviyede bitirmek de yetenek. game of ya da scrubs 'ta gördüğümüz kötü finaller gibi.

teşekkürler office ekibi

• Arkadaşlar bu dizi nasıl, sürükleyici mi, komik mi. Bir Friends veya How i meet your mother var mı?

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    Sürükleyici, komik, ikisini de tokatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Arkadaşlar bu dizi nasıl, sürükleyici mi, komik mi. Bir Friends veya How i meet your mother var mı?

ikisinden farklı türde, mocking kültürüne alışırsanız, izlenir, sonrasında park&recreation izlenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

ikisinden farklı türde, mocking kültürüne alışırsanız, izlenir, sonrasında park&recreation izlenir.

Alıntıları Göster

Mocking kültürü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Mocking kültürü nedir?

Alıntıları Göster
    Dalga geçmedir Türkçe 'si, 1 bölüm izleyin office 'ten, espri üzerine değil de, insanların durumlariyla halleriyle dalga geçip, hor görüp güldürme şekli.

• ısınamadığım dizidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk sezon biraz sıkıcı ama diğer sezonlar fena değil. güldürüyor.

• 2.sezon 10. bölüm sonrası efsane.  The Office (2005-2013) 

• UP UP.en sevdiğim komedi dizisi,herkese öneririm
  • 3.sezona geçtim ve tam olarak diziye bağlandım asıl yükselme 3.sezon da acayip birşey ya resmen tanıdık birer arkadaş gibi oldular acayip troll bir dizi Micheal manyak bir karekter 😁
  • Mükemmel yahu mükemmelllll

Alıntı

metni:
    @LazerBülbül adlı kullanıcının, alıntılanan mesajı:The Office Netflix US'den NBC'nin kendi online yayın platformu olan Peacock'a geçti. Bunun şerefine hiç paylaşılmamış ekstraları paylaşıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 2 Ocak 2021; 20:14:52 >

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.